Naslovnica Sport Strani nogomet

Rebić je nezaustavljiv! Poslao vratara po ćevape za zabio Schalkeu

U 13. minuti utakmice mu je asistirao Filip Kostić, a Rebić je sjajno zavaljao vratara Schalkea i onda pospremio loptu u mrežu.
06. travnja 2019. u 17:28 10 komentara 2589 prikaza
Ante Rebić

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić zabio je gol u pobjedi njegovog Eintrachta na gostovanju kod Schalkea (2:1) u 28. kolu Bundeslige.

Ante Rebić Njemačka liga Rebić asistirao u Eintrachtovoj pobjedi protiv Stuttgarta

Rebiću je to bio deveti pogodak ove sezone u prvenstvu.

Izjednačio je Serdar u 21. minuti, ali je isti igrač dobio drugi žuti karton u sudačkoj nadoknadi. Pobjedu Eintrachtu donio je Luka Jović golom iz penala u osmoj minuti sudačke nadoknade.

Ante Rebić Brige za Dalića Rebić na liječničkom pregledu u Beogradu, Petković čeka poziv

Wolfsburg je s 3:1 slavio protiv fenjeraša Hannovera, a Josip Brekalo je igrao do 62. minute. U derbiju začelja Stuttgart i Nuernberg su igrali 1:1, a Borna Sosa je za domaćine zaigrao od 78. minute.

Navečer se igra veliki derbi između Bayerna i Borussije Dortmund.