Rashford donio pobjedu svojim 100. golom za Manchester United

Marcus Rashford
Reuters/Pixsell
30.10.2022.
u 21:41

Ovom pobjedom United je stigao na peto mjesto ljestvice sa 23 boda, dok je West Ham 13. sa 14.

U posljednjoj utakmici 13. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United je na svom Old Traffordu svladao West Ham United sa 1-0 (1-0).

Gol vrijedan tri boda postigao je Rashford (38). Bio mu je to 100. gol za klub.

Bradarić asistent

U dvoboju 12. kola talijanskog nogometnog prvenstva Salernitana je iznenadila Lazio svladavši ga u Rimu sa 3-1 (0-1), a asistent za posljednji gol gostiju bio je Domagoj Bradarić.

Lazio je poveo pred kraj prvoga poluvremena golom Zaccagnija (41), no u nastavku se dogodio neočekivani preokret. Veterani Candreva (51) i Fazio (69) postigli su prva dva gola za Salernitanu, da bi za treći pogodak asistent bio hrvatski lijevi branič Domagoj Bradarić. On je u 77. minuti probio bok i poslao oštru pruzemnu loptu u peterac na koju je uklizao Dia (77) i zapečatio pobjedu svoje momčadi.

Bradarić je igrao za Salernitanu do 83. minute, dok je Toma Bašić ušao u igru za Lazio u 81. minuti.

Ovom pobjedom Salernitana je skočila na deveto mjesto sa 16 bodova, dok je Lazio ostao četvrti sa 24 boda.

AEK - PAOK 2-0, Vidi 89 minuta

Hrvatski reprezentativni stoper Domagoj Vida igrao je do 89. minute za AEK koji je u susretu 10. kola grčkog nogometnog prvenstva svladao PAOK sa 2-0 (1-0).

Strijelci za AEK bili su Garcia (36) i Gaćinović (61).

Drugi AEK sada ima 24 boda, šest manje od vodećeg Panathinaikosa koji je i dalje stopostotan, a četiri više od trećeg Olympiacosa.