Naslovnica Sport Strani nogomet

Mandžukić napravio Realu nešto što im nitko u povijesti nije

Posljednji gol Mandžo je zabio 3. siječnja u Talijanskom kupu u pobjedi protiv Torina 2:0.
11. travnja 2018. u 21:01 10 komentara 53629 prikaza
Mario Mandžukić
Pogledajte galeriju 1/7

Mario Mandžukić zabio je Realu već u 2. minuti u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka.

Heurelho Gomes Luka Modrić Cristiano Ronaldo TEŠKO RAZDOBLJE Modrić mu savjetao da ode iz kluba, no nije ga poslušao

Hrvatski napadač tako je srušio rekord jer to je najbrži gol koji je Real primio na Santiago Bernabeuu u povijesti u Ligi prvaka. Za osmi gol sezone Mandži je trebalo 76 sekundi u Madridu...

Hrvatski napadač zabio je glavom za 1:0 nakon ubačaja Samija Khedire te tako prekinuo post koji je trajao više od tri mjeseca.

Inače, posljednji gol Mandžo je zabio 3. siječnja u Talijanskom kupu u pobjedi protiv Torina 2:0.

U 37. minuti hrvatski napadač zabio je još jedan gol kraljevima, ovog puta nakon ubačaja Lichtsteinera. Bio mu je to ujedno 20. gol u Ligi prvaka, a čak deseti glavom.

1 / 12
Eriku Pietersu u Stokeu ove sezone ne ide na terenu, no zato mu ide na privatnom planu.
VAR - video tehnologija - Kup Konfederacija Video tehnologija Fifa VAR uvodi već u Rusiji, no Uefa ga odbija jer je konfuzan Soudani TRANSFER NA POMOLU Partizan želi Dinamovu zvijezdu, već pregovaraju s Mamićem?! Rakitić OPERACIJA DANAS Barcelona objavila lošu vijest za Rakitića: Mora na operaciju
Šibenik: Ispred nekih trgovina već se stvaraju gužve
RAZLIČIT STANDARD ŽIVOTA
Vratio se iz Irske i razočarao: ‘Neki su proizvodi u Hrvatskoj luksuz i dvostruko skuplji nego u Dublinu'