Mario Mandžukić
1/7
11.04.2018.
u 21:01

Posljednji gol Mandžo je zabio 3. siječnja u Talijanskom kupu u pobjedi protiv Torina 2:0.

Mario Mandžukić zabio je Realu već u 2. minuti u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka.

Hrvatski napadač tako je srušio rekord jer to je najbrži gol koji je Real primio na Santiago Bernabeuu u povijesti u Ligi prvaka. Za osmi gol sezone Mandži je trebalo 76 sekundi u Madridu...

Hrvatski napadač zabio je glavom za 1:0 nakon ubačaja Samija Khedire te tako prekinuo post koji je trajao više od tri mjeseca.

Inače, posljednji gol Mandžo je zabio 3. siječnja u Talijanskom kupu u pobjedi protiv Torina 2:0.

U 37. minuti hrvatski napadač zabio je još jedan gol kraljevima, ovog puta nakon ubačaja Lichtsteinera. Bio mu je to ujedno 20. gol u Ligi prvaka, a čak deseti glavom.