Večernji List - najnovije vijesti iz Hrvatske, svijeta, sporta, showbiza i lifestyle
Naslovnica Sport Olimpijske igre u Tokiju

Olimpijske igre Tokio: Raspored i satnica nastupa hrvatskih sportaša

Ovdje možete provjeriti kada nastupaju hrvatski sportaši na OI u Tokiju
23. srpnja 2021. u 09:01 1 komentara 7191 prikaza
Hrvatska - Crna Gora
Foto: Igor Kralj/PIXSELL

Popis nastupa hrvatskih sportaša na Olimpijskim igrama u Tokiju sa satnicama po hrvatskom vremenu.

23.7., PETAK
VESLANJE      1:30    Damir Martin
SVEČANO OTVARANJE 13:00

DANAS OTVARANJE Hrvat koji će danas sa Sandrom Perković nositi našu zastavu: 'Ostvarila mi se želja'

24.7., SUBOTA

STRELJAŠTVO    1:30    Snježana Pejčić
STOLNI TENIS    2:00    Andrej Gaćina, Tomislav Pucar
VESLANJE    2:00    Damir Martin
GIMNASTIKA    3:00    Tin Srbić
TAEKWONDO    3:00    Kristina Tomić
VESLANJE    3:20    Martin Sinković, Valent Sinković
STRELJAŠTVO    3:45    Snježana Pejčić
TENIS        4:00    Marin Čilić, Ivan Dodig, Donna Vekić, Mate Pavić, Nikola Mektić, Darija Jurak
BICIKLIZAM    4:00    Josip Rumac
BOKS        4:00    Nikolina Ćaćić
STOLNI TENIS    7:15    Andrej Gaćina, Tomislav Pucar
TAEKWONDO    12:00    Kristina Tomić

25.7., NEDJELJA

VESLANJE    2:00    Damir Martin
VESLANJE    2:40    Martin Sinković, Valent Sinković
GIMNASTIKA    3:00    Ana Đerek
TENIS        4:00    Marin Čilić, Ivan Dodig, Donna Vekić, Mate Pavić, Nikola Mektić, Darija Jurak
JEDRENJE    5:00    Elena Vorobeva
KAJAK/KANU       6:00    Matija Marinić
STRELJAŠTVO    6:00    Petar Gorša, Miran Maričić
BOKS        6:55    Luka Plantić
STOLNI TENIS    7:00    Andrej Gaćina, Tomislav Pucar
JEDRENJE    7:30    Tonči Stipanović
STRELJAŠTVO    8:30    Petar Gorša, Miran Maričić
VATERPOLO    10:50    Hrvatska - Kazahstan
PLIVANJE    12:00    Ema Rajić

26.7., PONEDJELJAK
    
VESLANJE    2:40    Damir Martin
TAEKWONDO    3:00    Matea Jelić
TAEKWONDO    3:00    Toni Kanaet
PLIVANJE    3:30    Ema Rajić
TENIS        4:00    Marin Čilić, Ivan Dodig, Donna Vekić, Mate Pavić, Nikola Mektić, Darija Jurak
BOKS        4:00    Nikolina Ćaćić
JEDRENJE    5:00    Tonči Stipanović
KAJAK/KANU     7:00    Matija Marinić
STOLNI TENIS    7:00    Andrej Gaćina, Tomislav Pucar
JEDRENJE    7:30    Elena Vorobeva
KAJAK/KANU     8:45    Matija Marinić
TAEKWONDO    12:00    Matea Jelić
TAEKWONDO    12:00    Toni Kanaet

27.7., UTORAK
    
VESLANJE    1:30    Damir Martin
STOLNI TENIS    2:00    Andrej Gaćina, Tomislav Pucar
TAEKWONDO    3:15    Ivan Šapina
VESLANJE    3:30    Martin Sinković, Valent Sinković
PLIVANJE    3:30    Ema Rajić
TENIS        4:00    Marin Čilić, Ivan Dodig, Donna Vekić, Mate Pavić, Nikola Mektić, Darija Jurak
JEDRENJE    5:00    Elena Vorobeva
JEDRENJE    5:10    Tonči Stipanović
STRELJAŠTVO    6:15    Snježana Pejčić, Petar Gorša
BOKS        6:40    Luka Plantić
TAEKWONDO    7:15    Ivan Šapina
JEDRENJE    7:45    Mihovil Fantela, Šime Fantela
TAEKWONDO    9:15    Ivan Šapina
PLIVANJE    12:00    Nikola Miljenić
TAEKWONDO    12:15    Ivan Šapina
VATERPOLO    12:50    Hrvatska - Australija

OTVARANJE OLIMPIJSKIH IGARA Hrvatska kreće u lov na medalje s 20 sportaša vojnika: 'Tih 4000 kuna znači mi jako puno'

28.7., SRIJEDA
    
STRELJAŠTVO    2:25    Josip Glasnović
STOLNI TENIS    3:00    Andrej Gaćina, Tomislav Pucar
PLIVANJE    3:30    Nikola Miljenić
TENIS        4:00    Marin Čilić, Ivan Dodig, Donna Vekić, Mate Pavić, Nikola Mektić, Darija Jurak
BOKS        4:00    Nikolina Ćaćić
JUDO        4:00    Barbara Matić
JUDO        4:00    Ivana Maranić
VESLANJE    4:18    Damir Martin
JEDRENJE    5:00    Mihovil Fantela, Šime Fantela

29.7., ČETVRTAK
    
VESLANJE    1:30    Damir Martin
VESLANJE    2:15    Martin Sinković, Valent Sinković
STRELJAŠTVO    2:50    Josip Glasnović
PLIVANJE    3:30    Nikola Miljenić
TENIS        4:00    Marin Čilić, Donna Vekić, Darija Jurak
JUDO        4:00    Karla Prodan
JEDRENJE    5:00    Tonči Stipanović
JEDRENJE    5:10    Elena Vorobeva
STOLNI TENIS    8:00    Andrej Gaćina, Tomislav Pucar
VATERPOLO    8:30    Hrvatska – Crna Gora

30.7., PETAK
    
VESLANJE    2:00    Damir Martin
TENIS        5:00    Marin Čilić, Ivan Dodig, Mate Pavić, Nikola Mektić,  
JEDRENJE    5:55    Mihovil Fantela, Šime Fantela
BOKS        6:00    Luka Plantić
JEDRENJE    6:15    Elena Vorobeva
JEDRENJE    8:45    Tonči Stipanović
PLIVANJE    3:30    Nikola Miljenić 
PLIVANJE    12:00    Ema Rajić
STOLNI TENIS    13:00    Andrej Gaćina, Tomislav Pucar

31.7., SUBOTA

ATLETIKA    2:30    Sandra Perković, Marija Tolj
PLIVANJE    3:30    Nikola Miljenić, Ema Rajić
BOKS        4:00    Nikolina Ćaćić
TENIS        5:00    Marin Čilić, Donna Vekić, Darija Jurak
JEDRENJE    5:00    Mihovil Fantela, Šime Fantela
STRELJAŠTVO    5:00    Snježana Pejčić
VATERPOLO    8:30    Hrvatska - Srbija

1.8., NEDJELJA
                 
STOLNI TENIS    3:00    Andrej Gaćina, Tomislav Pucar, Frane Tomislav Kojić 
PLIVANJE    3:30    Nikola Miljenić, Ema Rajić
TENIS        5:00    Marin Čilić, Donna Vekić, Darija Jurak
BOKS        5:50    Luka Plantić
JEDRENJE    7:30    Tonči Stipanović
JEDRENJE    8:30    Elena Vorobeva

2.8., PONEDJELJAK
    
KAJAK/KANU     2:30    Anamaria Govorčinović
STOLNI TENIS    3:00    Andrej Gaćina, Tomislav Pucar, Frane Tomislav Kojić 
HRVANJE        4:30    Božo Starčević
STRELJAŠTVO    4:30    Petar Gorša, Miran Maričić
JEDRENJE    8:30    Mihovil Fantela, Šime Fantela
VATERPOLO    8:30    Hrvatska - Španjolska
GIMNASTIKA    10:45    Ana Đerek
ATLETIKA    13:00    Sandra Perković, Marija Tolj

3.8., UTORAK

KAJAK/KANU     2:30    Anamaria Govorčinović
STOLNI TENIS    3:00    Andrej Gaćina, Tomislav Pucar, Frane Tomislav Kojić 
ATLETIKA    3:30    Sandra Perković, Marija Tolj
ATLETIKA    3:50    Sara Kolak
HRVANJE        4:00    Božo Starčević
HRVANJE        4:30    Ivan Huklek
KAJAK/KANU     4:30    Anamaria Govorčinović
HRVANJE        5:50    Ivan Huklek
BOKS        6:05    Nikolina Ćaćić
GIMNASTIKA    10:45    Ana Đerek
GIMNASTIKA    11:30    Tin Srbić
HRVANJE        11:35    Ivan Huklek
ATLETIKA    12:15    Filip Mihaljević

Hrvatski suci HRVATSKI SUCI Hrvati se javili iz Tokija: Ovdje smo kao u zatvoru, sve nam je uskraćeno

4.8., SRIJEDA

KAJAK/KANU     3:00    Vanesa Tot
KAJAK/KANU     3:20    Anamaria Govorčinović
HRVANJE        4:00    Ivan Huklek
KAJAK/KANU     4:50    Vanesa Tot 
STOLNI TENIS    7:30    Andrej Gaćina, Tomislav Pucar, Frane Tomislav Kojić     
BOKS        8:35    Luka Plantić
HRVANJE        13:05    Ivan Huklek

5.8., ČETVRTAK

ATLETIKA    2:10    Ana Šimić
KAJAK/KANU     2:44    Vanesa Tot
KAJAK/KANU     2:55    Anamaria Govorčinović
ATLETIKA    4:05    Filip Mihaljević

6.8., PETAK

STOLNI TENIS    4:00    Andrej Gaćina, Tomislav Pucar, Frane Tomislav Kojić 
ATLETIKA    13:50    Sara Kolak


7.8., SUBOTA

ATLETIKA    0:00    Bojana Bjeljac, Matea Parlov Koštro
KARATE        9:45    Ivan Kvesić
ATLETIKA    12:35    Ana Šimić
ATLETIKA    13:25    Sara Kolak

8.8., NEDJELJA

SVEČANO ZATVARANJE 13:00

>> Pogledajte i zanimljivosti s Olimpijskih igara


 
Od 1. veljače za plaćanje cestarine u Sloveniji vrijedi samo e-vinjeta
vozači oprez
HAK upozorava sve koji idu u Sloveniju: Ovo nikako nemojte raditi
Borba protiv umora
Borba protiv umora
Osjećate umor i teško vam se motivirati? Evo nekoliko savjeta da promijenite svoju svakodnevicu