O ovome će se pričati: Poniženje kakvo se ne pamti!

09. veljače 2018. u 17:38 3 komentara 2621 prikaza
Lowen
Pogledajte galeriju 1/2

Poniženju kakvo se ne pamti u Bundesligi svjedočili su navijači u SAP Areni u utakmici Rhein Neckar Löwena i Lemga.

Veselin Vujović PARODIJAPARODIJA EP-a U ZAGREBU Pogledajte kako su ismijali Vujovićev šou u Zagrebu

Naime, utakmica 20. kola njemačkog prvenstva završila je rezultatom 38:17, no ono što je zanimljivo da su domaćini poveli 14:0, a gosti su prvi gol zabili tek u 17. minuti. Samo pet minuta kasnije bili su u još gorem zaostatku, 19:1.

Nevjerojatan je na golu Löwena bio vratar Andreas Palicka koji je utakmicu završio s nestvarnih 83% obrana.

Löwen je vodeća momčad lige s 24 boda, dok je Lemgo deveti s 19 bodova.

PPD Zagreb - Tatran PPD Zagreb Bolnica u 'kutiji': Saračević ostao na jednom desnom vanjskom pucaču TKO ĆE NA KLUPU Tko se opet toga sjetio? Evo kako ćemo dobiti izbornika rukometaša Domagoj Duvnjak Luka Cindrić STRAŠNA KONKURENCIJA Vi im možete pomoći: Dva Hrvata nominirana za najboljeg na svijetu!
  • Deleted user:

Ivica Medo razumije sport, kod njega nema nebuloza. U športu nema poniženja ali eto ima svakakvih novinara koji igru ne razumiju.

• ivanix:

Znači, protivnici su uputili 100 udaraca??? Ma bravo....

• sokac sa drave:

Nadam se da je Mirko Alilovic gledao utakmicu i nesto naucio.Mirko je zauzeo golmansko mjesto cijelu deceniju i glavni je krivac sto smo sa njim ispadali u cetvrt i polufinalima.Nije za vjerovati on je u tim utakmicama imao najvise dvije do tri obrane.