O ovome će se pričati: Poniženje kakvo se ne pamti!

Lowen
1/2
09.02.2018.
u 17:38

Poniženju kakvo se ne pamti u Bundesligi svjedočili su navijači u SAP Areni u utakmici Rhein Neckar Löwena i Lemga.

Naime, utakmica 20. kola njemačkog prvenstva završila je rezultatom 38:17, no ono što je zanimljivo da su domaćini poveli 14:0, a gosti su prvi gol zabili tek u 17. minuti. Samo pet minuta kasnije bili su u još gorem zaostatku, 19:1.

Nevjerojatan je na golu Löwena bio vratar Andreas Palicka koji je utakmicu završio s nestvarnih 83% obrana.

Löwen je vodeća momčad lige s 24 boda, dok je Lemgo deveti s 19 bodova.