Objavljeno vijesti danas: 12
HAT-TRICK

Nezaustavljivi Kramarić s tri gola odveo Hoffenheim do pobjede, prvi zabio nakon 3. minute

1. FC Cologne - 1899 Hoffenheim
1/4
Autori: Vecernji.hr, Hina
19.09.2020.
u 16:43

Naš sjajni napadač prvo je zabio u trećoj minuti susreta nakon što je iskoristio jednu pogrešku u obrani pa predriblao domaćeg vratara.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić odlično je krenuo u novu sezonu Bundeslige postigavši u subotu hat-trick za pobjedu Hoffenheima 3-2 u gostima kod Koelna.

Kramarićeva golijada krenula je u 3. minuti. Domaći branič Jonas Hector loše je vratio vratio loptu svom vrataru, Kramarić je dobro pratio situaciju i doveo je u vodstvo Hoffenheim.  Kramarić je mogao povećati vodstvo gostiju u 17. minuti, bio je u odličnoj prilici, ali vratar Koelna uspio je obraniti.

oeln je izjednačio preko Sebastiana Anderssona u 22. minuti. No, u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena (45+3) Kramarić iz penala ponovno donosi prednost Hoffenheimu.

Završnica utakmice donijela je puno uzbuđenja. Dominick Drexler u 86. minuti donosi izjednačenje Koelnu i tada je izgledalo da će susret završiti neodlučeno. No, u drugoj minuti sudačke nadoknade ponovno je na scenu stupio Kramarić, koji svojim trećim pogotkom donosi pobjedu gostima.

Gosti su ostvarili još tri pobjede, a među njima je bio i Freiburg, koji je dobio Stuttgart sa 3-2.  Borna Sosa ostao je na klupi za pričuve Stuttgarta.

Večeras se sastaju Borussia Dortmund i Borussia Mönchengladbach, a dan ranije minhenski Bayern je "zgazio" Schalke sa 8-0.

REZULTATI:
Eintracht Frankfurt - Arminia 1-1 (Silva 62/ Soukou 51)
Union Berlin - Augsburg  1-3 (Bulter 75/ Vargas 40, Gregoritsch 82, Hahn 89)
Koeln - Hoffenheim  2-3 (Andersson 22, Drexler 86/ Kramarić 3, 45+3pen, 90+2)
Werder - Hertha 1-4 (Selke 69/ Pekarik 42, Lukebakio 45+2, Cunha 62, Córdoba 90)
Stuttgart - Freiburg 2-3 (Kalajdžić 71, Wamangituka 81/ Petersen 8, Sallai 26, Grifo 47)