Neuer se vratio, Njemačka u susjedstvu nastavila loš niz! Poraz Islanda

Njemačka Austrija
1/4
02.06.2018.
u 23:52

Belgija i Portugal su odigrali bez golova 0:0, a golove vidjeli ni gledatelji na utakmici Švedske i Danske.

Njemačka je u prijateljskoj utakmici u Klagenfurtu izgubila od Austrije 2:1.

Iako je dobro počelo za Elf koji je poveo nakon 11. minuti kada je Özil iskoristio loše ispucavanje Siebenhandla i pogodio za 1:0.

Domaćin je do preokreta stigao u nastavku, i to golovima Hintereggera u 53. te Schopfa u 69. minuti. Izabranici Joachima Löwa tako su već petu utakmicu u nizu ostali bez pobjede.

1/12

Dobra vijest za Njemačku je povratak Manuela Neuera na gol.

Island je s 3:2 kod kuće izgubio od Norveške. Gosti su poveli preko Johnsena u 15. minuti, da bi u 30. Finnbogason izjednačio iz jedanaesterca. Preokret Islandu donosi Sigurdsson u 70. minuti, no Norvežani to okreću do kraja golovima Kinga u 80. i Sorlotha u 85. minuti.

Slovenija je golovima Bezjaka u 39. i Zajca u 79. minuti pobijedila Crnu Goru 2:0.