Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 237
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
cibosi

Mršić: Carteru sam čak nudio sportskog psihologa

'SPECIJAL MAX 12.06.2012., Zagreb - Veljko Mrsic, bivsi kosarkaski reprezentativac hrvatske, novi trener KK Cibona.  Photo: Marko Lukunic/PIXSELL'
'Marko Lukunic/PIXSELL'
VL
Autor
Antonela Vukorepa/VLM
16.11.2012.
u 16:03

Prije negoli su se stigli pošteno rastegnuti nakon 20-satnog puta autobusom do Ulma i natrag, košarkaši Cibone (4-4) kreću u subotu na onaj 4-satni do Splita. Na Gripama gostuju u 9. kolu ABA lige (16.30), a alibi-najave o umoru nema.

– Nije bio lagan put, no što je, tu je. Izuzetno nam je važna ta utakmica, znamo sve Splitove vrline i mane i morat ćemo odigrati najbolje moguće mislimo li napraviti "mini-break" da se vratimo pobjedama – rekao je trener Veljko Mršić koji polako u momčad vraća centre oporavljenike.

U Njemačkoj je malo zaigrao i Hamilton, ali prilično sramežljivo.

  –Htio sam da razbije strah, a stalno je skrivao tu lijevu ruku. Sad će morati stisnuti zube. U rosteru će biti i Zubčić, no vidjet ću hoću li ga uvoditi.

Nepoznanica je i kako će odigrati Carter, razigravač koji je dosad samo kod Budućnosti odigrao pošteno.

– Razgovaram s njim svakodnevno jer igra ispod razine koju očekujem. Razlozi su anksioznost i pritisak koji stvara sam sebi, no i onaj koji mu je nametnut. Rekao sam da ćemo mu pomoći, no da mora i on nama, a čak sam mu nudio da mu angažiramo sportskog psihologa. Kao profesionalac se mora naučiti nositi s pritiskom – zaključio je trener cibosa.

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata