Luka Bonačić i Varaždin razišli se nakon novog poraza

“Luka Bonačić i NK Varaždin sporazumno su dogovorili prekid suradnje. Gospodinu Bonačiću zahvaljujemo na angažmanu te želimo puno sreće u nastavku karijere”, priopćio je Varaždin.
09. veljače 2020. u 00:30 1 komentara 586 prikaza
Luka Bonačić

U prvom dvoboju 21. kola Prve HNL u Puli su nogometaši Istre 1961 svladali Varaždin s 1:0 (1:0). U derbiju začelja Puljani su došli do pobjede, tek treće u dosadašnjem dijelu prvenstva, i prve nakon 3. kolovoza prošle godine, kada su također slavili protiv Varaždinaca. A nakon te utakmice gostujuća se momčad razišla s trenerom Lukom Bonačićem.

Primož Peterka Više nije išlo Tužna priča iz susjedstva: Čovjek kojem ste se divili živi jako teške trenutke

Bonačić je prije četiri mjeseca na klupi naslijedio Borimira Perkovića te je do sada vodio sedam natjecateljskih utakmica (šest prvenstvenih i jednu u Kupu), a nije ostvario niti jednu pobjedu, uz jedan remi s Osijek (1:1) i šest poraza te gol-razliku 3:12.

A kad smo kod utakmice koja mu je presudila, ključni trenutak dogodio se u 30. minuti. U napadu je bio Varaždin, Posavec je ubacio, a obrana Istre izbacila je loptu te su u tri dodavanja izveli vrhunsku kontru. Gržan je primio loptu na centru, imao jedan na jedan situaciju protiv Špičića, nekoliko ga je puta dobro promiješao, a onda i lijepo matirao Ivana Nevistića.

Novak Srđan Đoković 'SRBI NIKOG NE MRZE' Nikad oštriji Đoković: Sram vas bilo! To što ste radili Srbima ne može se oprostiti

Unatoč pobjedi Puljani su ostali predzadnji s 15 bodova, a Varaždin je ostao na začelju s 12 bodova. A već u sljedećem kolu Varaždin čeka novi veoma bitan ogled protiv Intera u Zaprešiću koji bi im uvelike mogao krojiti sudbinu.

U Tomislavovom domu na Sljemenu traju prirpeme za karantenu
KULTNI HOTEL
Zašto se zatvara Tomislavac: Ljudi će u karanteni boraviti 15-ak dana uz potpuni komfor
tt
Tabu tema
Evo što morate znati o životu s hemoroidima
  • bozidar90:

U televizijskom komentaru kritizirate druge kako se mora zabija ako misliš biti strijelac. Derbi začelja a vi bez hrabrosti od dolaska nemate priređene taktiku za opstanak. Igrajte 21 stoljeća i nitko vas neće otjerati. Oprostite ne želim sa ovim vrijeđa ... prikaži još! već ukazat što rade Nijemci sa dna ljestvice bez veliki igraća igraj 90 minuta sa istim tempom pada i vrh tablice. Volit će vas i on malo na tribinama.