Kovač uspio zadržati prednost i nastavio pobjednički niz s Monacom

15. siječnja 2021. u 23:47 1 komentara 1167 prikaza
FRA, Ligue 1, FC Lorient vs AS Monaco

U susretu 20. kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco je na gostovanju pobijedio Montpellier s 3-2 ostvarivši treću uzastopnu pobjedu.

Momčad Nike Kovača je povela 3-0, a potom grčevito spašavala tri boda nakon što je Montpellier uspio smanjiti na 3-2.

Subašić i Dalić NEUER NAJBOLJI Ogromno priznanje: Cijenjeni zavod stavio Subašića među 20 najboljih u desetljeću!

Monaco je poveo u 24. minuti golom Kevina Vollanda, a 11 minuta kasnije Wissam Ben Yedder je povećao prednost gostiju iz Kneževine. Kada je Ben Yedder u 61. minuti realizirao kazneni udarac za 3-0 činilo se kako će Kovačeva družina lako do bodova

Međutim, Elye Wahi je u 63. minuti vratio nadu domaćinu, a samo pet minuta kasnije Andy Delort je smanjio na 2-3 zakompliciravši situaciju. Ipak, Monaco je do kraja susreta uspio sačuvati pogodak prednosti ostvarivši važnu gostujuću pobjedu.

Serie A - Lazio v AS Roma SERIE A Lazio razbio dekoncentiranu Romu u derbiju, Luis Alberto ušao u povijest

Monaco je ostao na četvrtom mjestu, no sada ima 36 bodova, tri manje od PSG-a i Lillea, dok je u vodstvu Lyon s 40 bodova. Montpellier je osmi s 28 bodova.