Naslovnica Sport Svjetsko rukometno prvenstvo u Egiptu

Katar svladao Japan i stigao do druge pobjede u našoj skupini

Katarce su do druge pobjede u prvoj fazi natjecanja predvodili Frankis Marzo s 11 pogodaka te Ahmad Madadi sa šest. Najbolji strijelci japanske reprezentacije bili su Remi Anri Doi sa sedam golova i Yuto Agaire sa šest.
17. siječnja 2021. u 18:01 0 komentara 505 prikaza
2021 IHF Handball World Championship - Preliminary Round Group C - Qatar v Japan

Rukometna reprezentacija Katara svladala je Japan s 31-29 (15-16) u utakmici 2. kola skupine C na Svjetskom prvenstvu rukometaša, koja je odigrana u nedjelju u Aleksandriji.

Sofia Bekatorou PONIŽENA Sjajna sportašica otkrila mračnu tajnu: Seksualno me zlostavljao, a ja sam šutjela

Katar je umalo izgubio gotovo dobivenu utakmicu, kad su Japanci serijom od šest pogodaka anulirali zaostatak od pet golova i poveli sa 27-26 u 53. minuti. U zadnje dvije i pol minute momčadi su ušle izjednačene (29-29) da bi Katarci golovima Hassaballe (59) i Berracheda (60) došli do vrijedne pobjede.

Katar nakon dva kola ima četiri boda i nalazi se na vrhu ljestvice ispred Japana i Hrvatske koji imaju po jedan bod, dok je Angola zadnja bez bodova.

OPUSTIO SE Sjećate li ga se? Bio je sjajan sportaš, sada je jedva prepoznatljiv

Od 18 sati sastaju se Hrvatska i Angola, a Katar će biti posljednji suparnik hrvatskim rukometašima u prvoj fazi natjecanja. Taj je dvoboj na rasporedu u utorak s početkom u 18 sati.