Ludnica na Poljudu! Vratar Letica zabio za pobjedu Hajduka

1/17
10.03.2018.
u 18:56

Hajduk je sada na minus šest iz vodećeg Dinama.

Hajduk je u 25. kolu HNL-a slavio protiv Istre s 3:2, a pobjednički gol u sudačkoj nadoknadi zabio je vratar Karlo Letica!

Hajduk je poveo već u 15. minuti golom Gyurcsa, ali su gosti uspjeli okrenuti utakmicu. Prvo je izjednačio Vojnović (27.), a onda Matei (53.) nakon lijepe akcije zabio za 2:1.

Letica
1/16

Said je u 71. minuti uspio vratiti stvari na početak nakon čega je uslijedila opsada gola Istre. Hajduk je dva puta pogodio gredu, a pobjedu je Splićanima donio - vratar.

U sudačkoj nadoknadi Letica je došao u šesnaesterac i glavom donio pobjedu Hajduku.

Hajduk je sada na minus šest iz vodećeg Dinama koji je danas prvi put u povijesti izgubio od Lokomotive (1:4).  Treća je Rijeka sa 44 boda i susretom manje.