Inter pobjedom zaključio sezonu, Nestorovski stigao do 25. gola

Inter - Osijek
1/14
13.05.2016.
u 19:07

Tri gola, od čega dva iz jedanasterca, zabio je vodeći strijelac lige Ilija Nestorovski koji je sada na 25 pogodaka. Bile mu to posljednje minute za Inter budući da prelazi u Palermo.

Inter je pobjedom nad Osijekom zaključio ovu sezonu u HNL-u. Momčad iz Zaprešića pred oko 500 navijača slavila je s 4:2 u 36. kolu domaće lige.

Inter je vodio 2:0 nakon čega se Osijek vratio, no žuti su u posljednjih pet minuta susreta stigli do pobjede. Tri gola, od čega dva iz jedanaesterca, zabio je vodeći strijelac lige Ilija Nestorovski koji je sada na 25 pogodaka. Bile mu to posljednje minute za Inter budući da prelazi u Palermo.

Utakmicu do 85. minute vodio Ivan Bebek iz Rijeke, međutim nakon što se on ozlijedio pravdu je do kraja utakmice dijelio Mario Vidulin iz Kanfanara.

Inter je trenutno peti sa 47 bodova, no sutra ga može preskočiti Split koji igra protiv Slaven Belupa. Osijek će sezonu završiti na 8. mjestu.

Inter – Osijek 4:2

Strijelci: 1:0 Nestorovski (40-11m), 2:0 Nestorovski (51), 2:1 Perošević (52), 2:2 Žaper (81), 3:2 Nestorovski (85-11m), 4:2 Bočkaj (90+5)