Hrvatska igra protiv Turske! Bilić: Vrijeme je za osvetu
Hrvatska nogometna reprezentacija u dodatnim kvalifikacijama za EP 2012. u Ukrajini i Poljskoj igrat će protiv Turske! Prva utakmica igrat će se u Turskoj.
Komentari 247
Slovenija:Srbija 1:0.Janez,obje reprezentacije su ti ispale.Srbi izbacili Srbe!2:0 za Hrvatsku
13.10.2011. u 12:36h kvarner je napisao/la: Slovenija:Srbija 1:0.Janez,obje reprezentacije su ti ispale.Srbi izbacili Srbe!2:0 za Hrvatsku Pa meni se čini da je od EU 2007 neulazka i dosadašnjeg puzanca Slovenija:Hrvatska 10:0 a kada stigne presuda EU arbitraže biče 25:0.. A A Srbi če vama se smijati kada če u EU uči onako ispravo, časno i ponosno bez puzanja kao Slovenija..
bez puzanja kao Slovenija.... kažeš sine ..............joj Janeze opet nisi uzeo lijekove..vidiš da ti mozak blokira!
gle koliko janez brine za nas nogomet i on ceka da vidi koga cemo dobiti,prava hrvatina
13.10.2011. u 12:43h dragogera je napisao/la: gle koliko janez brine za nas nogomet i on ceka da vidi koga cemo dobiti,prava hrvatina Pa bili smo mi Slovenci u vrijeme Zvone Bobana, Šukera i Prosinečkog skoro prave hrvatine jer smo navijalili za vaše kao da su Handanoviči i Novakoviči..Posle afere Piranski zaljev navija se za one koji igraju protiv jadransko balkanskih..
eto janez kao mamic barisicu,tako i ja tebi,za doprinos narodu,ukazivanju na nepravilnosti u vanjskoj politiki dodjeljujem titulu koju najvise volis/nevini hrvatski vitez/,jer nitko nije napisao vise kriticni komentara od tebe,ipak najpoznatiji si forumas,sad uzivaj u tituli,al pazi jer ti najbolje znas gdje zavrse nasi vitezovi
hrvatska-srbija 7:0 ako ih izvucemo hihhijihihi
argentina-hrvatska 1:2 u baselu argentina-srbija 6:0 u njemackoj hihihhihihi
bit će turska i bilić će opet skakati u 90 minuti.
Bubra I ja se toga bojim..gadni su ti Srbi2!
Pa naravno, ipak su dobili A-reprezentaciju 1-0...
Biti ce sada golovi u 95 minuti pa bu onda Bilic opet skakao na klupi...
lakog protivnika nema ali nema ni srba hihhihihihi
Ovo je sudbina, Bilićeve muke započele su s Turskom i završit će s Turskom.
izggleda da kleptomani iz rusanove neće vidjeti krakowa
hrvatska-turska-dobili smo najtezeg protivnika
irci su presli najlakse i dobili najslabijeg
sve je moguce i sanse su podjednake, sreca je da zadnu igramo doma
Sa Bilicem nemamo sanse!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
13.10.2011. u 12:30h Mamlaz je napisao/la: Cijela Slovenija? Koliko je to... tribina i pol? Tresu mi se gaće :D Pa poanta je u moralu i etici ne u broju i numerologiji..Moraš biti baš \"Pravi i Poseban\" da kad te večeč skoro niko ne voli i poštuje radi lopovluka izgubiš potporu i simpatije jedinih prijatelja i susjeda ma kako malecki oni bili.. Jer neutjecajni nismo i to je potišteno dugogodišnje puzanje duž EU Schengensku granicu potvrdilo i dokazalo..