Hezonja i Zubac ubacili po četiri koša u porazima Orlanda i Lakersa

Mario Hezonja
1/4
02.01.2018.
u 10:50

DeMar DeRozan je sa 52 koša bio najzaslužniji za pobjedu Toronta 131-127 nad Milwaukeejem.

Hrvatski košarkaš Mario Hezonja sudjelovao je sa četiri poena i dva skoka za 16 minuta igre u porazu njegovog Orlanda 98-95 na gostovanju kod Brooklyna, dok su Los Angeles Lakersi poraženi u Minnepolisu sa 114-96, a hrvatski centar Ivica Zubac odigrao je u ovoj sezoni rekordnih 12 minuta te postigao četiri koša uz četiri skoka.

Preostale dvije utakmice, koje su odigrane na NBA parketima prvog dana 2018. godine, odlučene su u produžetku. DeMar DeRozan je sa 52 koša bio najzaslužniji za pobjedu Toronta 131-127 nad Milwaukeejem. Uz postavljanje osobnog rekorda po broju poena na jednom dvoboju, DeRozan je postao i rekorder Raptorsa po postignutim koševima u utakmici osnovnog dijela sezone.

1/10

Jedinu gostujuću pobjedu ostvario je Portland, koji je sa 124-120 slavio u Chicagu. C. J. McCollum je sa 32 koša i osam asistencija bio najbolji kod Trail Blazersa, dok je bivši centar Cedevite i Zadra Jusuf Nurkić ubacio 11 koševa uz 15 skokova.