Naslovnica Sport Košarka

Hezonja i Zubac ubacili po četiri koša u porazima Orlanda i Lakersa

DeMar DeRozan je sa 52 koša bio najzaslužniji za pobjedu Toronta 131-127 nad Milwaukeejem.
02. siječnja 2018. u 10:50 3 komentara 178 prikaza
Mario Hezonja
Pogledajte galeriju 1/4

Hrvatski košarkaš Mario Hezonja sudjelovao je sa četiri poena i dva skoka za 16 minuta igre u porazu njegovog Orlanda 98-95 na gostovanju kod Brooklyna, dok su Los Angeles Lakersi poraženi u Minnepolisu sa 114-96, a hrvatski centar Ivica Zubac odigrao je u ovoj sezoni rekordnih 12 minuta te postigao četiri koša uz četiri skoka.

Dario Šarić Benderova tri koša Šarić zabio 27 koševa u utakmici sezone, novi poraz Bogdanovićeve Indiane

Preostale dvije utakmice, koje su odigrane na NBA parketima prvog dana 2018. godine, odlučene su u produžetku. DeMar DeRozan je sa 52 koša bio najzaslužniji za pobjedu Toronta 131-127 nad Milwaukeejem. Uz postavljanje osobnog rekorda po broju poena na jednom dvoboju, DeRozan je postao i rekorder Raptorsa po postignutim koševima u utakmici osnovnog dijela sezone.

1 / 10

Jedinu gostujuću pobjedu ostvario je Portland, koji je sa 124-120 slavio u Chicagu. C. J. McCollum je sa 32 koša i osam asistencija bio najbolji kod Trail Blazersa, dok je bivši centar Cedevite i Zadra Jusuf Nurkić ubacio 11 koševa uz 15 skokova.

Dario Šarić Upropastio završnicu Pogledajte Šarićev potez kojim je izazvao mnoge komentare

NBA rezultati

Brooklyn - Orlando 98-95

Minnesota - LA Lakers 114-96

Toronto - Milwaukee 131-127 (produžetak)

Chicago - Portland 120-124 (produžetak)

Marquis Teague BIZARNI LET NBA igrač izbačen iz aviona: Optužili ga da je putniku ukrao - dekicu Dario Šarić Sjajan povratak Curryja Šarić predvodio Sixerse do pobjede, Utah pokvario rođendan Jamesu Bojan Bogdanović Zubcu minuta Bogdanovićeva loša šuterska večer, Bender ubacio tri trice
  • vecernji55:

Dobro su se pripremali za vrijeme europskog prvenstva. Samo jako.

• austrougarskigeneral:

loše zubac igra ove sezone lani je bio bolji.

• Avatar narozi
    narozi:

Zivim u Los Angelesu i gledam Lakers, nazalost Ivica sjedi na klupi stalno ove godine sa novim trenerom a prosle godine je igrao skoro svake utakmice, njegovo vrijeme u LA su gotova.