Gorica minimalnim rezultatom slavila protiv Šibenika

13. veljače 2021. u 16:57 0 komentara 265 prikaza
U 21. kolu HT Prve lige sastali se Gorica i Šibenik
Pogledajte galeriju 1/2

U susretu 21. kola Prve HNL Gorica je kao domaćin svladala Šibenik sa 1:0 (0:0). Strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Babec u 71. minuti.

Dinamo i Osijek sastali se u 21. kolu HT Prve lige RISTOVSKI I KRZNAR 'POCRVENILI' Modri u drami srušili Osijek i ostali na vrhu: Gosti nisu iskoristili igrača više

U susretu s vrlo malo dobrih akcija, pa samim time i prilika za pogodak, domaći su do pobjede stigli nakon prekida. Špikić je u 71. minuti izveo udarac iz kuta, lopta je pala na metar od šibenskih vrata gdje je najbrže reagirao babec i gurnuo ju preko linije.

Šibenik je najbolju priliku za poravnanje imao također nakon kornera, ali pokušaj Schildenfelda u sudačkoj nadoknadi završio je na gredi.

Dinamo i Šibenik susreli se na Maksimiru u 18. kolu Prve HNL KAPETAN SAMOPOUZDAN Ademi uoči "utakmice istine": Znam da sam najviše golova u ligi zabio baš Osijeku

Treća Gorica sada ima 39 bodova, šest manje od vodećih Dinama i Osijeka koji od 17.30 sati igraju međusobno u Maksimiru, dok je Šibenik ostao šesti sa 24 boda, dva manje od petog Hajduka, a četiri više od sedmog Slavena Belupa.