Njemačka - Danska 25-26
1/8
21.01.2018.
u 20:15

Kod Danske najbolji strijelac bio je Hans Lindberg sa 9 golova, a Mikkel Hansen zabio je 5, ali sve u drugom poluvremenu.

U susretu 2. kola skupine II drugog kruga Europskog prvenstva u nedjelju su u Varaždinu rukometaši Danske svladali Njemačku sa 26:25 (8:9).

U izjednačenoj utakmici u kojoj nitko nije imao više od dva gola prednosti, pogodak Caspera Mortensena u 54. minuti, kojim je Danska povela 23:20, prelomio je susret.

Kod Danske najbolji strijelac bio je Hans Lindberg sa 9 golova, a Mikkel Hansen zabio je 5, ali sve u drugom poluvremenu. Njemačku je predvodio Julius Kuhn sa 6 pogodaka, a Steffen Weinhold zabio je 5.

Danska, koja je prije dva dana svladala Sloveniju sa 31:28, sada ima 6 bodova. Njemačka je ostala na 4, Makedonija ima 3, a Španjolska i Češka po 2 boda, dok Slovenija ima 1 bod.

Večeras u 20.30 sati sastaju se Makedonija i Španjolska.