Celtic slavio u prvom ovosezonskom Old Firmu

U sastavu Rangersa cijelu je utakmicu odigrao hrvatski stoper Nikola Katić, dok je reprezentativni lijevi bočni Borna Barišić ostao na klupi za pričuvne igrače.
01. rujna 2019. u 15:22 1 komentara 531 prikaza
Odsonne Edouard
Pogledajte galeriju 1/3

Nogometaši Celtica ostali su sami na vrhu ljestvice škotskog prvenstva nakon što su u nedjelju u dvoboju četvrtoga kola s 2:0 svladali Rangerse kao gosti na Ibroxu.

Dani Olmo Dinamov dragulj Olmov otac ekskluzivno za VL otkrio što se zbiva iza kulisa, čime je razočaran

Generalno bolju igru tijekom većega dijela dvoboja Celtic je okrunio pobjedom zahvaljujući golovima francuskog napadača Odsonnea Edouarda u 32. minuti i irskog napadača Jonathana Hayesa u trećoj minuti sučevog dodatka pred kraj utakmice.

Zdravko Mamić dolazi na Sud BiH, gdje će danas biti odlučeno da li će biti izručen u RH OTKRIO DETALJE Mamić priznao Englezima: Modrić mi je vratio novac od transfera

U zadnjoj minuti prilično korektnog dvoboja crveni karton je zbog grubog prekršaja zaradio veznjak Rangersa Jordan Jones.

Celtic je na vrhu ljestvice sa 12 bodova iz četiri nastupa, dok je Rangers ostao na devet bodova i na drugom mjestu.

Severina najavila veliku regionalnu turneju "The Magic Tour"