Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 13
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NOVA DESTINACIJA

Branič Reala odlučio gdje će nastaviti karijeru: Njegova odluka iznenadila mnoge

UEFA Champions League - Quarter Final - First Leg - Real Madrid v Bayern Munich
Foto: GONZALO FUENTES/REUTERS
1/3
20.04.2026.
u 15:00

33-godišnjak u prvoj polusezoni nije igrao najbolje, a kako se činilo da se Real okreće pomlađivanju momčadi (pogotovo zadnje linije), dojam je bio da će Rüdiger kao i David Alaba napustiti klub

Branič Real Madrida i njemačke nogometne reprezentacije Antonio Rüdiger odlučio je gdje će nastaviti karijeru. Iako se početkom godine to činilo nemoguće, njemački reprezentativac sve je bliže produljenjub ugovora s Kraljevskim klubom pišu španjolski mediji.

33-godišnjak u prvoj polusezoni nije igrao najbolje, a kako se činilo da se Real okreće pomlađivanju momčadi (pogotovo zadnje linije), dojam je bio da će Rüdiger kao i David Alaba napustiti klub kao slobodan igrač. U drugom dijelu sezone ipak je značajno podignuo formu i ponovno se prometnuo u ključnog igrača Kraljevskog kluba.

Karlsruhe se oprostio od Srećka Bogdana

Uvjeti koje je Real ponudio nisu oni kojima se igrač nadao, ali njemu je prioritet ostanak u Kraljevskom klubu. Rüdiger se nadao produljenju na dvije godine, ali Real se drži vsoje politike da igračima starijima od 30 godina ugovor produljuje isključivo na 12 mjeseci.

U posljednje vrijeme pratili su ga engleski velikani poput Manchester Uniteda i Liverpoola, a Rudiger već ima iskustvo iz Engleske budući da je bio član Chelseaja prije nego je prešao u Real. Čini se kako će ipak ostati praznih ruku i da će Nijemac ostati član Reala i sljedeće sezone.

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata