Bogdanović najbolji u porazu Brooklyn Netsa kod LA Clippersa

Bojan Bogdanović
1/7
15.11.2016.
u 09:30

Bojan Bogdanović bio je najbolji u momčadi Brooklyn Netsa koja je na gostovanju kod LA Clippersa izgubili sa 95:127

Hrvatski košarkaši nisu imali svoju večer na NBA parketima. Bojan Bogdanović bio je najbolji u momčadi Brooklyn Netsa koji su na gostovanju kod LA Clippersa izgubili sa 95:127.

Hrvatski košarkaš je ubacio 18 koševa za 25 minuta, iz igre je pucao 8-11 (trice 1-3), te je imao i dva skoka. U domaćem sastavu najbolji su bili Chris Paul (21 koš, 9 asistencija, 4 skoka, 5 osvojenih lopti) i Blake Griffin (20).

Orlando Magic naših Marija Hezonje i Damjana Rudeža izgubio je kod Indiana Pacersa sa 69:88. Rudež je igrao 13 minuta i zabio jednu tricu (1-1), dok Hezonja dobiva sve manju minutažu. Mario je igrao pet minuta, pet puta pucao je na koša  (trice 0-2), ali ni jednom nije pogodio.

Philadelphia 76ersi su najlošija momčad NBA lige, ove je sezone u deset utakmica pobijedila samo jednom. Dario Šarić je u novom porazu kod Houston Rocketsa (88:115) za 24 minute ubacio 11 koševa (4-11, trice 1-3), te je imao 6 skokova i dvije asistencije. Kod domaćina najefikasniji je bio James Harden sa 33 koša, te je imao 7 skokova i 9 asistencija.