Lionel Messi
Reuters/Pixsell
07.02.2021.
u 23:41

Barca je pobjedom došla na drugo mjesto, s istim brojem bodova kao i trećeplasirani Real, a za liderom Atleticom zaostaju sedam bodova i imaju dvije utakmice više.

U utakmici 22.kola Španjolske lige Barcelona je slavila kod Betisa s 3-2 golom Trincaoa u 87. minuti.

Betis je poveo preko Iglesiasa (38), Barca preokrenula u drugom dijelu golom Messija (59), samo dvije minute nakon što je ušao u igru, i autogolom Ruiza (58), opet nakon udarca Messija. Momčad iz Seville izjednačila je golom "iskupljenika" Ruiza u 75. minuti.

Tri  minute prije kraja Brazilac Trincao je pogodio svojh prvijenac za pobjedu Katalonaca i to neobranjivim udarcem pod prečku.