Milanović je vjerski autističan političar
A zanimljivo je bilo primijetiti da na istoj misi nisu bili ni oni iz dojučerašnje vlasti, ili iz aktualne oporbe, koji su toj istoj Crkvi lizali skute i oltare.
Komentari 64
Viš, viš...autističan. A ja sam mislil da je samo lagano retardiran...tc, tc....
Hm, da.... Na prvi pogled Milanovic doista ne odaje utisak jako inteligentne osobe. Ali, tek kad progovori shvatis da si ga precijenio.
Fala ti šjor Dako di čuja i nečuja ća si nan da mislit. Doove smo jemali one antikriste agnostike i ateiste a sad si nan ti otkrija najgore od svi: virski autistične političare. Lako ih je pripoznat. Naime njihova jeje stolica va katedrali uvik prazna. Tako je bilo i ovi put kad se Bozanić molija Bogu da dovede u red grišne strukture i spasi Rvatsku. Nije bilo Milanovića, dakle, on je ti virski autističan političar. Za osudu, nego. Ma baš se nešto pitan da on pozove Bozanića na kongres svoje stranke, ča bi se onda dogodilo? Bili Bozanić doša ili bi on bija politički autistićan vjernik
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
26.06.2012. u 14:29h krunoslav.milas je napisao/la: sve si ti lijepo napisao ali ja ne vidim razloga zašto se desnica u hrvatskoj ne bi vratila? tim više što hrvatska ljevica počiva na komunističkim temeljima, svjetonazorski, duhovno i pravno su sljednici komunističkee partije. osobno mislim da hrvati kao narod boluju od teške bolesti koja se zove zaborav.