Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 196
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Novi INCIDENT
Povratak na članak

Je li se Frljiću "dogodio narod" ili ga ruše Opus Dei i Vitomira Lončar?

Riječanka Vedrana Spadoni-Štefanić tvrdi da se Frljić ponaša suprotno od programa tolerancije i dijaloga koji promovira

Komentari 146

OG
Oger
13:57 20.01.2015.

Je suis Oliver Frljic!

VL
VI
Veliki Ivica
10:08 20.01.2015.

Frljić nije normalan tip i trebalo ga je smjeniti jučer, ali tko god ide u kazaliste zna da je zabranjeno slikanje i fotografiranje predstava. To i ove dvije "velikanke" kulture znaju, ali se sad čudom čude.

VL
DU
Deleted user
11:37 20.01.2015.

Objektivno treba priznati da je G. Frljić najbolji intendant u riječkom kazalištu, a možda bi trebao poslužiti i kao primjer ostalima. Ne priznaju to oni koji su na odlasku, ali ništa nije vječno.

VL
OG
Oger
13:04 20.01.2015.

Ima li razlike izmedju Spadoni-Stefanic, Loncar i mnogih komentatora ovdje i onih koji su u redakciji Charlie Hebdo poubijali ljude ? Nema. ..Zato kazem - Je suis Oliver Frljic!

VL
ST
Stipeprof
11:57 20.01.2015.

Ćaća, dok su "mentalni komunisti" vladali (za vrijeme Tita) imali smo ekonomski rast od 7,6% na godinu (punih 35 godina), država je besplatno dijelila stanove, nije bilo nezaposlenosti, ljudi su imali siguran posao, banke, hoteli, INA... bili su u vlasništvu Hrvatske. Što od toga imamo u ovoj Hrvatskoj? Pa je li onda problem u "mentalnim komunistima" ili "mentalnim HDZ-ovcima"?

VL
ST
Stipeprof
09:35 20.01.2015.

Trebao si Frljiću, kao biskupi, ratne zločince dočekivati kao heroje a ne osuđivati ih svojim predstavama. Tako ne rade pravi Hrvati.

VL
Avatar Ante-Portas
Ante-Portas
09:04 20.01.2015.

Opus Dei je molio ispred kazalista haha. Jesu se i bicevali javno? Sto ne mole za djecu, zrtve crkvenih pedofila. Ili to nije tako veliki grijeh kao kazalisna predstava?

VL
ZO
zag-orka
09:52 20.01.2015.

Blago nama uz ovolike rodoljube, domoljube i bogobojazne Hrvate (uglavnom bez pokrića i licemjere). Uostalom od postanka HR uvjerili smo se što su nam takvi učinili držeći ruku na srcu i raspelu. Upravo na takve upozorava Frljić svojim djelovanjem am a ismijava one koji to ne kuže. Najbolje bi bilo Hrvatine da ponovno legalizirate lomače. (Inače moje porijeklo je 100% hrvatsko,za one koji će mi brojit krvna zrnca).

VL
ST
Stipeprof
09:59 20.01.2015.

Wice, pa zar nisu Hrvati počinili genocid u 2. svjetskom ratu?

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.