Je li se Frljiću "dogodio narod" ili ga ruše Opus Dei i Vitomira Lončar?
Riječanka Vedrana Spadoni-Štefanić tvrdi da se Frljić ponaša suprotno od programa tolerancije i dijaloga koji promovira
Komentari 146
Hehehehe, imaju riječani kazališnog intendanta i kazalište kakvo zaslužuju. Oni se već godinama furaju na liberalizam i liberalne ideje. Od onih "priprostih" brkajlija pa nadalje....... Ako je to liberalizam i sloboda pa eto im! Prije bi to bila anarhija. Ali eto im!
Ovaj Oliver meni liči na poglavicu 'ludi konj'!!
Frljić je dobio igračku za iživljavanje svojih kompleksa od strane ove vlasti koja mrzi sve hrvatsko, a voli samo hrvatske kune ..ko to zove umjetnosti, o istoj pojma nema..no na stranu Frljić, Riječani su me teško razočarali, ipak se od njih očekivala neka veća reakcija na ovakvo silovanje kulture..ne bih htjela živjeti u takvom gradu, koji sebe još naziva i "tolerantnim"..što je tolerantno u besprekidnom pljuvanju, samo oni znaju...
Ne razumijes ti druze sudija,kreco Hakija ,presudila mu cakija,sramocenje Hrvatskog naroda je doslo sa ovom vlascu,necete dugo.
Ovim antihrvatskim izljevima mržnje od strane ovog nitko i ništa lika, morat će se pozabavit institucije. Ovakve mrzitelje svega što i malo "miriše" na hrvatsko jednostavno treba zakonskim putem spriječiti u ovom podrivanju države Hrvatske, a ne nagrađivati kojekakvim funkcijama.
Ocito je da su izgubljeni u demokraciji i slobodi, neznaju i neosjecaju domovinu. Kriza identiteta i ovo su posljedice jos uvijek prisutnog odgoja i obmane.
Je li to taj šta je izvjesio Lgbt zastavu na riječki HNK na dan državnosti
cetnicka guba frljic i ti koji su ga imenovali
OFrlja nema dovoljno na njegovom tavanu; Opus Dei moli se za njega da ozdravi od 'traume' koju je prozivio napustivsi BiH u sigurnost Hrvatske, kojoj se ni danas nije skinuo s jasla niti 'vratio' nekim humanim cinom demonstrirajuci zahvalu i pristojnost. A Vitomira je samo svjedok nasilnistva i brutalnosti. So, tko 'rusi' slavnog nasilnika? Ja bih rado da imam imalo autoriteta zatvorila mu pipu, dovela ga na granicu BiH i sutnula u d*pe preko granice gdje pripada ta kukavica. Ali nemam takve ovlasti, onda nam ne preostaje nego olabaviti uze da OFrlja sam sebe srusi.
Bilo bi lijepo da se vrati u rodni Travnik i tamo svojim djelovanjem stvara slobodno i tolerantno društvo. Onda bi imao kredibilitet.
Samo mi jedno nije jasno...kako svi ti slobodni umjetnici kod nas hrvata mlate masnu lovu,ali samo da blate i pljuju po Katoličkoj crkvi i domoljublju!? Niti jedan članak ili predstavu nisam vidio niti čitao,a da se izruguje Islamu ili recimo Pravoslavlju! Uistinu bi trebale molitvene zajednice organizirati molitve svaki dan za njega,mislim da bi poludio ili bi pobjegao
Nista me vise ne iznenadjuje .S koje god strane pogledamo , nasi, "Visokoznanci" , na rukovodjenim polozajima , u smece nas guraju .Nacijo : "probudi se" ,s njima u smece. Dosta je tog ne prirodnog IMPERIJALIZMA .
90 mi je godina a ovo je prvi put u zivotu da cujem da se policija zove u kazaliste i da hapsi gledatelje koji nisu nista krivi . Sj Koreja ?
Dali Jupol proizvodi kante od 50 litara?
Pa fakat koliki moraš biti psihopata, ne samo da gledaš ova sranja od frfljića, nego još to i plaćaš.
cudi me da taj frljic jos nije dobio kantu kao onaj ante tomic u splitu
Nadam se i duboko sam uvjeren da ce se Rijecani ograditi od ovoga "nadri intelektualca i umjetnika" te mu okrenuti ledja.
Zašto je netalentirani i naporni Frljić svaki dan u novinama? Nema niti jedno kvalitetno ostvarenje u svom poslu, bavi se samo i isključivo izazivanjem skandala na čemu mu plješće uvijek ista šačica ljudi. Vitomira Lončar iza sebe ima uspješnu karijeruru koju je napravila bez pomoći političara i medija. Naravno da ga to boli.
Frljić je bolesni psihopat i provokator.Samo je pita je dana kad će se naći netko tko neće moći ostati miran na njegove vulgarne i primitivne provokacije.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
frljića su postavili po političkoj liniji oni koji pokušavaju zadržati partijsku ideologiju u tkz kulturi..oni koji agresivnom isključivošću kao promoviraju toleranciju..alkoholom protiv droge..aralica je takve jako lijepo opisao u mentalnim komunistima..