Je li se Frljiću "dogodio narod" ili ga ruše Opus Dei i Vitomira Lončar?
Riječanka Vedrana Spadoni-Štefanić tvrdi da se Frljić ponaša suprotno od programa tolerancije i dijaloga koji promovira
Komentari 146
gospodine Grudene, molim Vas pomozite čovjeku, ako nije prekasno!!!!!!!!
Treba ga vratiti u Bosnu odakle je i došao
Agresivni i beskrupolozni diletant!
A gdje je pravobraniteljica za prava djece????
yugo kvazi kultura se pokušava održati u životu preko ovo kvazi kulturnjaka ..
otići će i on sa kmerima !
frajer je dosadan i predvidljiv
Daj ga sam vidi,kao Ork gadan.
Stavljati ovoga Frlju u rubriku "kulture" je za mene neshvatljivo..... a sve ostalo o poremecenom Frlji je zalosno....
Al ipak mu se mora odati priznanje kako je nasukao Danijelu Trbivic. Doticna se zaljubila, a on gay!
Dečku se u očima vidi da nije normalan pa sad sve da je zamjenik glavnog tajnika NATO-a! A ništa više nisam ni očekivao od Reke, kao i svakog mjesta u RH koje nije osjetilo rata, jednostavno ne mogu preboljeti Jugoslaviju a.k.a. Regija.
HNK Ivana pl Zajca je zadnje kazaliste koje bi posjetijo sve dotle dok ovako neotesani, to jest nentalentirani pojedinci predvode, Sramota da kvari ugled pl Zajca.
Cijeli život trpimo ljude koji pljuju po nama. Radi se o supružnicima, susjedima, poznanicima i tzv. prijateljima. Ovoga isto trpimo i sam Bog zna, zašto? Ja sam najveća demokratkinja svijeta tj. u bojem smislu i prolaznosti. Dali bi netko mene trpio? Pljuju po nama i još traže da ih se poštuje i kao da na to imaju pravo. To su životinje lukave i sebične.
Frljića za Večernjakovu osobu godine 2014.!!!!!! Tolerantan, pun ljubavi i razumijevanja, čuva ko zjenicu oka sečanje na druga tita, odiše različitostima.....
Ako Komesar Frljic ikada bude gostovao u jenoj ne-Balkanskoj sredini njegov cine je kaznjiv zatvorskom kaznom i materijalnom ostetom..... !!!!! Stoj tamo Frljicu gdije zakona nemam !!!! I glumi itelektualca iz birtije.
Ja bi joj ovaj aparat ugura u čvaljetine.Oni će izigravat šerife i pričat o toleranciji.
Umjesto da su sretni što je netko uopće upotrijebio njihovu sliku i stavio ju bilo gdje, pa taman i na gaće, oni se nesretnici bune i uhode te iste gaće po pozornici. U kazalištima postoji pravilo, za kulturnu raju, koje je ovdje malo, da se ne koriste mobiteli,fotoaparati, ne jedu kokice, ne žvaće, zijeva, urliče. Takve su ustanove namjenjeni kuluri, pa kada zaluta tamo tko baš nije takav, onda se dogode i incidenti.
Vi ste njemu jalni zato što je on Hrvat i Katolik.
Ako vam se ne sviđa predstava zašto ju gledate? I zašto vama smeta da oni koje predstava interesira gledaju predstavu?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vidi mu se po pogledu da je slucaj.....lujka....