Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 196
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Novi INCIDENT
Povratak na članak

Je li se Frljiću "dogodio narod" ili ga ruše Opus Dei i Vitomira Lončar?

Riječanka Vedrana Spadoni-Štefanić tvrdi da se Frljić ponaša suprotno od programa tolerancije i dijaloga koji promovira

Komentari 146

SA
samazg
09:17 20.01.2015.

Svi smo mi Vitomira Lončar!

VL
DU
Deleted user
10:37 20.01.2015.

Bit ću fin... koliko mogu.. frljić je čovjek koji ne voli Hrvatsku, ali koji se odnekud doje.. sorry, dovukao u nju.. netko ga je izdigao iznad ostalih kandidata, i vjerovatno u inat većini naroda postavio na mjesto intendanta... sada on na sve načine provocira većinu hrvatskog naroda... meni to liči na nekog arapina koji bi bio primljen na mjesto izraelskog dužnosnika u kulturi, i smije zbijati šale na račun Masade ili npr holokausta... taj čovjek nije za mjesto intendanta jednog HNK...

VL
DU
Deleted user
09:28 20.01.2015.

Frljić je mali jadni provokator, čije je poimanje kulture krajnje bizarno i kojeg treba u potpunosti ignorirati, a ne polemikama hraniti njegov bolesni ego. Njegova odgovornost srazmjerna je odgovornosti onog koiji ga je postavio na položaj intendanta.

VL
ME
matija emanović
09:23 20.01.2015.

Pored Opus deia sada je i mene angažirala CIA i KGB da srušimo psihopata Frljića.

VL
WI
wice
09:57 20.01.2015.

@Croatia2015 Nije tu samo Frljić ima toga koliko hoćeš moralista uvezenih iz BIH i Slovenije i imaju veću medijsku pozornost od Pape , Obame i Bozanića zajedno.U svakoj svojoj riječi djelu nam pokušavaju ukazati kako smo mi zločinački i genocidni narod .Frljić,Jakovina,Jergović,Dragovina,Teršelić....................sve to mi plaćamo kako bi nas mlatili svakog dana bičem da nebismo zaboravili koliko smo genocidan narod.Za to postoji jedan naziv sadomazo.

VL
ZG
zgblabla
09:32 20.01.2015.

jedan najobičnijji ultra ljevičar ,tko se još ima volje s njim bavit?

VL
DU
Deleted user
09:32 20.01.2015.

Za ovakve tipove priliči am. izraz "troublemaker" odnosno, pučki prevedeno, ište nevolju. Nema tu dvojbe - može on biti pol. usmjerenja lijevo ili desno, ali ako nema respekta prema drugima, ako nema bon ton, ako ne miri nego svadi -on nije za tu poziciju... Drugim riječima, intelektualac ima drugačiji stil ponašanja na rukovodećoj poziciji i gleda kako unaprijediti međuljudske odnose i stanje ustanove na čijem čelu se nalazi. Od svih tih agent-provokatora, meni jedino imponira linija donjeg rublja Agent Provocauter i tome treba težiti.

VL
SU
suncesmokvemaslina
10:21 20.01.2015.

Meni samo nije jasno je li moguće da nije bilo iskusnije i bolje osobe od frljica

VL
Avatar HipnosPajdaš
HipnosPajdaš
10:25 20.01.2015.

Protjerali su ga iz Poljske....I njega i njegova "djela" Red je na Hrvatskoj.

VL
MA
MahnitiTapir
10:30 20.01.2015.

Ovakve stvari će prestati kad država prestane sa poreznim terorizmom da bi financirala ovakve likove. Jednostavno ukinite cjelokupno, ali baš CJELOKUPNO financiranje kulture, sporta, nevladinih organizacija, raznoraznih društava, klubova itd... Smanjenjem poreznih davanja sa trenutnih minimalno 75% (davanja na plaćuaću plus PDV, trošarine, parafiskalna davanja poput Zagrebačkih komunalija dvostruko skupljih od onih u Helsinkiju) na 25% ljudi bi si mogli kupiti kartu za kazališnu predstavu po punoj tržišnoj cijeni, pa bi onaj ko napravi dobru predstavu mogao od nje živjeti. Inače, samo zagrebački HNK ima proračun preko 100 MILIJUNA KUNA, a od toga "čak" 8% moraju sami namaknuti. To je istovremeno i smiješno i tužno.

VL
LU
lunar777
11:03 20.01.2015.

Frljavo kazalište..

VL
LE
LeonardS
10:46 20.01.2015.

Nagore kad pod krinkom umjetnosti čovjek želi doči na naslovnice, ovo je kao nogomet, nekad smo pogledali dobru utakmicu i onda dođu ovakvi i više ne želiš iči ni na utakmicu ni u kazalište

VL
Avatar franjolino
franjolino
10:07 20.01.2015.

Opus Dei organizira molitvu i prosvjed....? Da mi je znati gdje je to najavljeno...Dajte ljudi saberite se od takvih neutemeljenih i nebuloznih zaključaka. Opus Dei ne organizira ništa, nikada ništa osim predavanja unutar svojih centara.

VL
Avatar Abcda
Abcda
10:44 20.01.2015.

U zivotu mozes raditi sto hoces ali ne onoliko dugo koliko hoces .

VL
HR
hrvatska91
10:15 20.01.2015.

manjina terorizira većinu...

VL
BA
balic
09:28 20.01.2015.

Daj boze da mu se dogodi narod ,toliko netolerancije o kojoj on govori kod njegovih nesitomisljenika ,nema kod njih kao kod njega.

VL
SA
sablja810
11:08 20.01.2015.

Tko je uopce taj ?! Ali, sto se provlaci kod svih slicnih, je isti kucni odgoj. To se vidi po ponasanju i izjavama. A o fasizmu i sovinizmu, tijekom 90.-tih, u Sloveniji, BiH i Hrvatskoj, kada se obijesno rusilo, palilo, rusilo i ubijalo civile, niti nijedne rijeci. O koncentracijskim logorima isto nista, a Hrvate napadati, to je svima program. Znaci o diktaturi nista, cak i kad najgorom silom unistava i zlostavlja. Slucajno ?

VL
MD
majčina dušica
13:31 20.01.2015.

Dotični "štiti" maloljetnicu od slikanja, a dopustio je (a prije svega njeni roditelji) da kao maloljetnica nastupa u ovako vulgarnoj predstavi? Zar ne bi tu nešto trebala reći socijalna služba? Kakvi su to roditelji?

VL
PL
Placid
13:03 20.01.2015.

a što o tome misli Danijela Trbović?

VL
ĆA
ćaćaća
11:17 20.01.2015.

frljića su postavili po političkoj liniji oni koji pokušavaju zadržati partijsku ideologiju u tkz kulturi..oni koji agresivnom isključivošću kao promoviraju toleranciju..alkoholom protiv droge..aralica je takve jako lijepo opisao u mentalnim komunistima..

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.