Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 152
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
guvernerov govor
Povratak na članak

Rohatinski: Treba nam rez, od plaća do potrošnje

Ne znam u čemu bi to MMF mogao intervenirati, sami ćemo riješiti probleme, reakcija je premijerke Jadranke Kosor na izjave guvernera Rohatinskog

Komentari 353

OB
-obrisani-
21:25 29.10.2010.

http://www.youtube.com/user/Etiketa73#p/a/u/0/zTrWCmn0emQ Voi, Speranze che sperai, Sorrisi e pianti miei, Promesse di allegria E sogni in cui volai ed il primo spietato amor mio, Siete per me Perduti e persi mai. Mi appassionai di voi, Su di voi giurai e mii ci tormentai. Sembra niente ma il cuore era il mio Poi c\'eri tu... Vento soffierà, La pioggia pioverà La nebbia velerà, Il sole picchierà. Ma i ricordi non passano mai, stanno con noi, eccoli qui Ma che buoni quei baci tra noi, Forse tu non vuoi smettere mai, Per vederti mi bastano Gli occhi lucidi. Se ti piace e se ancora tu vuoi Nel ricordo anche senza di noi Tutto torna possibile, Anche tu sei qui, Qui nel cuore mio, Ma i ricordi non passano mai, stanno con noi, Sono molto più forti di noi, più vivi. You Hope that I hoped, Smiles and my tears, Promises of happiness And dreams in which I flew My first love and the ruthless, You are to me Lost and never lost. I fell in love with you, Upon you I swore and it tormented me. It seems nothing but my heart was Then you were there ... Wind blows, Rain rain The fog velero, The sun beat. But the memories never go, are with us, here they are But what good kisses between us, Maybe you do not want to ever stop, Enough for me to see you Shining eyes. If you like and if you still want In memory without us Everything back as possible, You too are here, Here in my heart, But the memories never go, are with us, They are much stronger than us, more alive.

VL
OB
-obrisani-
21:26 29.10.2010.

F A L A ti B O Z E opet je Petak steta ga trosit na ovom forumu. ~~ Ending ~~ http://www.youtube.com/user/Etiketa73?feature=mhum#p/a/f/0/0KYoMYir4Oo ...* ( \\(_)/ ) * . .*♥ (_ /|\\ _) ..* .** . /___\\ . *............ Blessings Snagaaga uma; energetski gledano ovo je najveca snaga koju je covjek dobio na poklon. . Snaga koja je u stanju pokrenuti brda. Nazalost, vecina nas je ne zna koristiti. ॐ Divine Sacred Love ॐ Friendly and humanitarian, Independent and intellectual, Like to be different

VL
OB
-obrisani-
21:28 29.10.2010.

ukratko potrošili ste rezervu i svejedno cete morati pozvat MMF ili slijedi pakao inflacije.. da ste to učinili ranije izgubili bi izbore,ovako cete ionako izgubiti izbore,a Hrvatsoj slijedi argentinski scenarij krize.. EU vas neće primit tako skoro,tako da ništa odod politikanstva i 3 milijarde eura koje biste potrošili za 3 mjeseca za svoje plaćene glasaćče i poticanje nataliteta na bosanskim brdima gori ste od Huna

VL
OB
-obrisani-
21:37 29.10.2010.

U cijenu od sedam kuna uključen je : .- Hrvatski doručak - Ručak - Švedski stol - Večera po želji - Orgije, poslije večere - Vožnja ratnim brodom na plažicu na Vangicu ---------------------------------------------------------------------- Sve po 7 kn, sve po 77 kn, sve po 7 kn, sve po 7 kn - dnevno puta 4,5 miliona

VL
Avatar DucMan
DucMan
23:02 29.10.2010.

Rohatinski: Treba................ (valjda će shvatiti) Kosor: ??? (ja niš ne kontam)

VL
OB
-obrisani-
21:51 29.10.2010.

......~~~~~~~~~~~~~. ......l.......11..12 .1.......l ..... |....10. ....I. ..... 2... l .... .|....9

VL
LA
lacković
22:01 29.10.2010.

nogometni sudac misli da je pametniji od guvernera narodne banke. samo u hrvatskoj.

VL
OB
-obrisani-
22:03 29.10.2010.

Cin-cin-cin.Evo mene iz kazne. U kojoj sam bio zahvaljujući cinkanju dežurnih partijskih pasdarana. Onih istih koji se u upisima služe terminima: kradeze, zločinačka organizacija, pijani Šeks, Rvati, dinaroidi, hercegovna, kradezenjare itd.,itd... Nadam se da korištenje termina \"dežurni partijski pasdarani\" nijee uvreda i ne donosi zabranu komentiranja. Uvreda bi bila da sam ih nazvao posranim denuncijantima što ja ni u jednom trenutku nisam učinio. Nda.

VL
OB
-obrisani-
22:04 29.10.2010.

. nudio je10 mrd. € KNza investicije u HR\' ? Što možeš pokrenuti za tu siću? Hrvatska za oporavak gospodarstva trerba 30 mrd. €

VL
LA
lacković
22:06 29.10.2010.

dajte nek netko već banira ovog debila pukya, za boga miloga.

VL
LA
lacković
22:10 29.10.2010.

pukya inače imate na fejsu pod imenom \"puky colonelo\". moja slobodna procjena je da tip živi u nekom svom svijetu u kojem je još uvijek 1991. godina.

VL
OB
-obrisani-
22:18 29.10.2010.

..................\\.///..\\\\\\./ ................../.^ ._.^.\\ ... .............(.(o).(o).) +=oOOO====(_)=====OOOo=====================+ Halo, kmeri i UDBA-ši iz HDZ-a i SDP-a Svačije orgijanje ima kraj, pa će tako uskoro i vaše završiti +=============Oooo.==== =====================+ .......oooO.................(...) ........(...)...................) / ..........(..................(_/ .........._)

VL
Avatar DucMan
DucMan
22:26 29.10.2010.

Kosorica ne bi ovo, Kosorica ne bi ono... Kosorica se pita što je guverner mislio pod ovim, a što je mislio pod onim... Uglavnom, ona blagog pojma nema o čemu se tu radi i što bi trebalo napraviti. Nužni suu bolni rezovi, ali ih ona ne smije, ne želi i ne zna napraviti. Vjerojatno kuži da će izgubiti izbore pa ne želi ništa napraviti. Ne želi od, kako je rekla, vrućeg krumpira napraviti krumpir salatu, nego će ga prebaciti u ruke drugoj vladi. A Hrvatska će zbog toga strančarenja izgubiti dosta vremena.

VL
Avatar DucMan
DucMan
22:31 29.10.2010.

Trebalo bi stati pred javnost i reći... Ljudi, trebamo napraviti to, to i to... Biti će teško ali postići ćemo sljedeće... Ovo što ona radi je kao koprcanje u živom blatu, ništa se konkretno ne radi a tone se sve dublje. Zbog nje će sljedeća vlada morati napraviti još gore rezove a ona će onda govoriti kako je bila socijalno osjetljivija i kako nam evo sad. Ništa ne radi i istovremeno prodaje priče kako se program gospodarskog oporavka vrlo uspješno provodi. Možda, ako gledaš sa pozicije Kirgistana.

VL
MM
Mladen Miletić
22:32 29.10.2010.

Rohatinski: Treba nam rez, od plaća do potrošnje, na Hrvatski sljedi narodu privikavanje na EU standarde. Potrošeno pokradeno do sada treba se sada stabilizirati a to znači svakome manje 30-40% love kroz razne rezove a raditi treba 60% više boljee i brže, te naravno dosta duže stari druže. Htijeli smo ekspolataciju tu je polako stiže prve godine su bile igra priučavanje na demonkratiju. Tko je jamio je jamio Moderni način života u EU - robovanje i sranje pod nazivom pood uzet ništvo sa 200% kontrolom... Pola Hrvata u zatvore da rade za 5 kuna na dan a ostali če dobiti malo više zlo se piše..

VL
OB
-obrisani-
22:32 29.10.2010.

Ma kome bi ti to smanjila plaće??? Je\'l bi možda smanjila gospodarstvu, poljoprivrednicima i onima koji se muče u privatnom sektoru??? Njima od čijih poreza, prireza i doprinosa živiš??? Ili bi smanjila plaće parazitima kao što si ti, nesposobnim državnim službenicima i kriminalcima za koje su se osnivala radna mjesta??? Je\'l bi morala otpuštati one koji su zapošljavani preko normativa po političkoj liniji, zna se kojoj? One koji su uselili u tuđe stanove, a fronta nisu vidjeli??? Ma kakav otkaz? Pred zid i….ratatatatatatatata!!!!!

VL
KO
koni
22:42 29.10.2010.

Onaj tko se ne zna skrbiti za sebe, mora pod tutorstvo.Mi smo imali šansu, Rohatinski je lovu dao, plan oporavka je napravljen , ali Jaca i Šuker ga nisu htjeli provesti.Nemaju odlučnosti, boje se da ne izgube glasove na izborima.Sada, umjesto da smo sami rezali, rezati će se po direktivi tuđinaca.Sve za vlast Jaco, vlast nizašto.

VL
MV
Mato Vilac
22:44 29.10.2010.

Bili su oboje u pravu kad u početku nisu htjeli pozvati MMF. Ali izostali su dobri potezi. Sada na naplatu dolaze krađe po tvrtkama ( uglavnom im ime počinje s „“Hrvatski/e/a....“), gašenja proizvodnih pogona i zapostavljanje rada, zapostavljanje poljoprivrede i divljanje uvoznih lobija, uvođenje restrikcija, nestručno vođenje tvrtki, jedinica lokalne uprave...( još u uhu odjekuju riječi od zadnjih izbora “ovo je ........ naše stranke“). Podjeljeno je puno privilegija ( mirovine, dodaci, bespovratna sredstva .Zakoni štite lihvare i mućkaroše. Kod nas skoro nitko ne radi. Uz 300 000 nezaposlenih još je velik broj radno sposobnih u mirovini. Po tvrtkama je puno kadra koji ništa ne doprinosi (prevelik broj menađera, rukovoditelja, savjetnika,eksperata, administratora..- organizacija radačesto je nalik na sitog krpelja-male rukice i nogice, a velika gu....). Za razliku od nezaposlenih ovi cicaju državu.Trebamo plakati za svakim ugaslim obrtom, svakom ugaslom firmom, svakom zapuštenom oranicom...Iako se u posljednje vrijeme sve više pozitivnih stvari događa, ipak smo previše zastranili i potrajati će dok ne isplivamo.

VL
OB
-obrisani-
22:55 29.10.2010.

sviraj vesele note inteligencijo hrvatska. Sviralo je i na Titanicu...

VL
OB
-obrisani-
22:46 29.10.2010.

\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"KO SADA OVO RAZUMIJE?\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"NE RAZUMIJEM NI JA JOCU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.