Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 179
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
krpaju rupe
Povratak na članak

ZET-ova karta za 25, a mjesečni pokaz za 430 kuna!

Štednja na tračnicama: Umjesto svakih pet do 10 minuta, manji broj vozila čekat ćemo na stajalištu 15 do 20 minuta

Komentari 152

UK
Ugo Kajvez
19:08 18.11.2010.

Nikada se nisam švecao, i kad sam bio nezaposlen i imao pravo na besplatni prijevoz plačao sam kartu ...... ali ako sada povisi tarifu svercat ću se .........

VL
Avatar C. Senor
C. Senor
19:22 18.11.2010.

Nemaju više praznog mjesta za iscrtati parking pa sad moraju od negdje drugdje lovu musti. A jos neki dan su govorili - pa idite gradskim prijevozom. ostavite auto doma. a sad ti nabijaju cijenu karte i smanjuju vozni park. KOJA DVOLIČNOST!

VL
DI
dr-ivek
19:39 18.11.2010.

chemica koliko ja znam Bandić nije član sdp-a već jedno duže vrijeme dok su jaca, šeks, bebić, šuker i ostatak kriminalaca još uvjek članovi hdz-a. Osim toga, sdp ionako ništa nemože napraviti u zg bez blagoslova hdz-a i gradskog odbora,, a svi već znaju da je Bandić samo produžena jacina ruka. Nice try :o)

VL
HI
hipnos
19:47 18.11.2010.

Po ovome clanku da se zakljuciti da je ZET krenuo dosadasnjim putem zg-taksijanera.Skuplja voznja i cekanje tramvaja zvanog ceznja.

VL
XN
xnet0822
19:49 18.11.2010.

Zašto mi klikate minuse ? Pa jeste li vi normalni ?!

VL
DA
dadada
19:49 18.11.2010.

studentima se oduziam besplatan prijevoz? a kolko vidim izvjesna osoba koja je prva komentirala ovaj članak (skroz donji komentar) to navelike podržava??

VL
AG
Agramer198
20:26 18.11.2010.

Ma bum ti platil sa štihačom u nos, seljčino s planine! Ekipa ima džon obraz. Samo čekam kada će mi poslati račun za potrošeni kisik doma...

VL
DI
dr-ivek
19:56 18.11.2010.

Bravo bandiću. Sad ćeš imati hrpetinu ljudi koji neće htjeti platiti ni onu kartu koju su do sada plaćali. Zamislite vi samo \"sposobnosti\" jednog političara. \"Ako mi fali novaca onda ću oplesti sirotinju Hrvatsku po džepu pa će biti\". Naučio Bandić od Jace Amsterdam kako se to radi. Bandiću, a da probaš skresati malo broj tih neradnika u Holdingu ???? A da probaš skresati malo iznose koje uplaćuješ mamiću na račun !!??? Svinjo bosanska dao Bog da ti se desetostrouko vratilo zbog ovoga što na radiš đubre jedno !

VL
TE
Televizor
19:58 18.11.2010.

Dakle, da rezimiramo - kad uđete u novi tramvaj vidjet ćete natpis \" građani zagreba su financirali izgradnju ovog tramvaja\". kad uđete u autobus bilo kojeg prijevoznika na liniji zagreb-split, zagreb-osijek nećete vidjeti taj natpis. jer ga niste financirali. on je uložio u to i zarađuje na kartama. e sad nije dovoljno što ste financirali taj tramvaj još bi trebali i platiti mjesečni pokaz 430 kuna, a kartu 25 kuna. u kojoj državi toga ima? 25 kuna za tramvajsku kartu? a da počnete sređivati stanje u tom zetu prije toga, snizite troškove, otpustite viškove, smanjite plaće, efikasnije upravljajte?

VL
DM
dexter_morgan
20:05 18.11.2010.

ja sam studirao pred kraj socijalizma i početkom kapitalizma, i uvijek su studenti plaćali pokaz, nije bio skup i ne treba biti skup - tek dolaskom ovog čobana se uveo besplatan prijevoz, skoro za sve, a sve u svrhu dodvoravanja biračima - ali sve dođe na naplatu

VL
Avatar DucMan
DucMan
20:03 18.11.2010.

Cijena jednokratne karte mogla bi skočiti i više od 100 posto, jer je ekonomski opstanak ZET-a moguć jedino ako se za jednu vožnju naplati 25 kuna. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kako da ne. Napušite se buzdovana. Dajte ekonomsku računicu za takvu glupu tvrdnju. Ako će se taksistima isplatiti vožnja do 5 km za 20 kuna kako se ne isplati ZET-u? Doći ćete i vi na red skupa sa HDZ-ovcima na driblanje u USKOKU. Da ne bi mi pokrivali troškove vaših lopovluka i nesposobnosti. Ako dignete karte na toliko ja se kladim da ćete imati manje prihoda nego sada. Koji luđaci...

VL
MI
mijodrenova
20:09 18.11.2010.

gospodine Bandiću ,samo vratite novac koji ste potrošili na svoju predsjedničku kampanju, ne će biti potrebno povećavati cijenu karata

VL
OB
-obrisani-
20:15 18.11.2010.

Za koji će dan EL Bandito početi naplaćivati smrdljivi zrak u Zagrebu i to uz prijetnju pištoljem. Jaca nam uvodi radioaktivno skladište a EL Bandito zabranu vožnje. LUSTRACIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

VL
OB
-obrisani-
20:18 18.11.2010.

ZagrebParking je svoje učinio i cjena kvadratnog metra parkimg prostora u centru je jednaka cjeni najma poslovnog prostora i to će kao motivirati ljude da više koriste javni gradski prjevoz tj ZET. Sada kane povisti cjene gradskog prjevoza na 25 kuna po karti i na taj način počistiti građane ovog grda od onih smješnih šarenih papirića koje nazivamo novac. Kako je u svrhu promiđbene kampanje uvedena besplatna vožnja po centru grada sada će uvođenje naplate izazvati revolt građana jer teško je ljudima nešto oduzeti, a Sinu Suncadirektoru svemira-Milutinu milosrdnm Bandiću želim što skoriji odlazak sa ove funkcije koju je izprostituirao preko svake mjere, ako će mu ustrebati ja ću ga osobno na rukama donjeti do Remetinca jer ga tamo željno isčekuju.

VL
64
64goran64
20:44 18.11.2010.

gadovi nesposobni,mafijaški

VL
DM
dexter_morgan
20:53 18.11.2010.

naravno, u svemu ovome nije loše spomenuti i činjenicu da zaposleni u zet-u imaju vrhunske plaće, ko profesori na fakultetima, i sve im je to bandić lopatom bacao dok se moglo jeftino zaduživat, a i pored tih blagodati koje uživaju,, isti ti zetovci su većinom sirovine (čast izuzecima) koje ti namjerno zatvore vrata pred nosom

VL
CE
cedevita
20:57 18.11.2010.

JA KUPUJEM BICIKL!!!HAHAHAH OTKUD LJUDIM NOVAC ZA KARTU OD 25KN????PA RUCAK MOS NAPRAVIT ZA TE PARE!!!

VL
Avatar guten_tag
guten_tag
21:02 18.11.2010.

a da se vozite do brijuna za sedam kn i usput ljetujete , gledate pozorište , kulturno se uzdižete , sve za sedam kn , kaj ne . jeftino , zar ne ?

VL
CI
cici14
21:11 18.11.2010.

Hm Konačno su se i glupani koji su spiz dili našu lovu opametili. Ujutro u pola osam sve je puno penzića i klošara koji se griju i vozikaju u tramvaju i autobusu, dok bijedni zaposlenici grizu nokte, jer kasne naa posao. A ova prije spomenuta kategorija, u nedostatku ideja ide se voziti, a kako mi hrvatići volimo gužve i oni daju svoj doprinos. Svi u tramvaje, svi u ambulante, svi u klubove liječenih alkoholičara i to sve besplatno. Pa to ne može platiti Amerika i Njemačka zajedno, ali ZG holding može. Nabijem vas na ku rac socijalni.

VL
MO
morales
19:24 18.11.2010.

Hahaha, 25 kuna!!!! Idemo u Guinessa!! Kakav London, kakva Moskva, kakav New York! Zagreb je centar svijeta, pa je red da to i platimo!!!

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.