Prosperov Novak napustio stan na Laništu kojeg je dobio u vrijeme Bandića: 'Tomaševiću, može vas biti sram'
Kroz ovo vrijeme u kojem sam doznao da i Vi postojite, nas dvojica smo, poštovani gospodine, živjeli u dva različita Grada i ondje smo imali paralelne živote. Riječju, Vi i ja nismo živjeli u istom gradu, naveo je u pismu Prosperov Novak
Komentari 81
ko je ovaj 😂
Smrade,ti a i oni koji te podržavaju.Posebno si šugav.
građanin Slobodan Prosperov Novak, inače emeritni profesor - dovoljno bi bilo građanin
A zato je on uvijek govorio pozitivno o bandicu i HDZ-a......
primitivac dao..primitivac uzea..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nisam u životu upoznao većeg muktaša od ovog Novaka. Taj se grebe di stigne.