Prosperov Novak napustio stan na Laništu kojeg je dobio u vrijeme Bandića: 'Tomaševiću, može vas biti sram'
Kroz ovo vrijeme u kojem sam doznao da i Vi postojite, nas dvojica smo, poštovani gospodine, živjeli u dva različita Grada i ondje smo imali paralelne živote. Riječju, Vi i ja nismo živjeli u istom gradu, naveo je u pismu Prosperov Novak
Komentari 81
Istina se može skrivati ali...kad tad stvari dođu na vidjelo. Tomašević je rezultanta jednog bolesnog konteksta u kojem su naivni između Škore (!) zvanog "Parking na ravnici u Pittsburghu" i ovog Tomaševića birali ovdašnjeg Pabla Iglesiasa! Naravno birali su gaga kad je Pablo doživio fijasko u Madridu kao što će Tomašević doživjeti u Zagrebu. Ili gospođa Gradonačelnica Pariza ovih dana. Bravo profesore što ste Iglesiasu Tomaševiću pokazali kud spada i što ga čeka.
Gospodin prof.emeritus S.P.N. je rođen 1951. i do sada nije uspio srediti svoje sztambeno pitanje,već mu ga je morao sređiti Bandić.Dajte najte
Pa Zagrebcani milili da MOZE. Koga ste to izabrali jadni narode.
Jos jedna intelektualna sirotinja, bolje da je kopao krumpir.
Dok književnik Prosperov strada U Hostelu za stradalnike Arena Na rubu zaljuljanog grada Stanuje osudjivani kriminalac Kojem uprava odobravala Još i specijalnog podstanara Svi pred njima drhtili Stražu 24 sata bili angažirali Kad sam prstom javno pokazo Morao sam odletitt vanka Istjera me i zamjenik Korlaet Jedne noći i sa prosvjedničkog Pokušaja osiguranja drugog boravka Zapamtite zbunjole Gradski oci poučak Tko s kriminalcima tikve sadi U gepeku a ne na eko biciklici Našeg zaljuljanog Grada Završi kad tad na promenadi
Da je Boga i pravde, svi Bandićevi apologeti, poput Lovrića, Kojića, a i ovog sramotnog emeritusa, bili bi u zatvoru i služili višegodišnje zatvorske kazne. Još lik ima obraza prozivati vlast iz stana za koji je plaćao 200 kn mjesečno, a iznajmljivao ga za 2 soma. Krao je bjesomučno, donosio odluke suprotne interesu građana Zagreba i sad još ima obraza prozivati sadašnju vlast. Dno dna.
Cudo da taj ,,eminentni i poznati profesor ,,nije prije 2012 imaomili dobio stan ,ili ga je dao zeni ili djeci pa postao beskucnik sa 2-3 stana
Gdje je komentar gradske uprave na ovaj clanak? Ili bi kao svi trebali znati o cemu momak prica. Ono sto ja mogu procitati je da se neka velicina od profesora nasla uvrijedjena zbog necega (birokracija vjerojatno) i odlucila dramiti po novinama. Kako sam i sam radio na sveucilistu dosta dugo - mogu samo reci da sam se takvih velicina nagledao ko u prici. U svakom slucaju - zelim gospodinu svu srecu u zivotu i nadam se da ce mu zdravlje ipak krenuti nabolje.
To je u redu, treba nekoga tko je zajedno s Tomaševićem aktivirao po pločnicima i asfaltu, konačno useliti u toplo, jer eto zima je!
Poštovani profesore, taj TT nema srama...kao ni njegovo Zg smeće.
Veli intelektualac, profesor, znanstvenik, čovjek nevjerojatnog znanja, jasno, neki puta se njegove riječi nisu svakome svidjele. Svaka mu je riječ na mjestu u ovom pismu. Bravo! Sad nek si Možemo dodijeli stan kome oni "mogu".
Gradonačelniče svaka čast da si šutnuo ovog prodavača magle.
Jakisic, zelio si nesto reci? Sto? Nazalost nitko ne razumije tvoj komentar, ali ti si vjerijatno i naviknuo na to da si nezamjecen? Zaista, sto si zelio reci? Protiv g. Prosperova? U korist Senfa, poznatog neradnika i aktiviste? Protiv Senfa, a u korist gm Prosperova, intelektualca kojemu Senf nije kvalificiran niti cipele cistiti. Drugi puta pokusaj biti jasniji, ili zamoli nekoga napisati umjesto tebe. Ajde, pokusaj.
Žao mi je što prof.Prosperov Novak boluje od zločudne bolesti,ali istine radi stan je dobio na korištenje privremeno zbog službenih potreba.
Ajmo u dvije žvake da su stan pripremali za svog jugosa.
Zagreb vodi čovjek čiji je kulturni domet ograničen pjesmom "Od Vardara pa do Triglava", kojem je "Ježeva kućica" literarno već preko mogućnosti razumijevanja, likovni domet mu je crtanje petokrake a kazalište je vidio samo izvana. O intelektualnim dometima nemamo kaj raspravljati, jer o nečemu što ne postoji, ne može se ni raspravljati. Za životno iskustvo vrijedi isto. i kaj se tu onda mi čudimo.
Joj koliko se ovdje skupilo obožavatelja Novakovog djela koji u životu nisu pročitali niti jednu njegovu rečenicu.
Slobo prolupao pod stare dane...
Mogao bih nabrojati barem 200 ljudi koji su vise zasluzili stan a nisu ga dobili.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
SVI kojima je bandić dao stan bi trebali bit deložirani. SVI!!!