Nemojte reći da niste upozoreni: Od danas na cestama više policajaca
Pilot-projekt u kojem je cilj da svi rade podjednako provodi se i u pet postaja Zagrebačke županije. Policajci će dolaziti građanima na poziv, a ne oni njima u postaju.
Komentari 34
A tko nas cuva od korumpiranog policajca koji me zaustavi da bi mi naplatio kaznu a ni sam nezna zasto pa mi odkrije da Imam prvu pomoc bez zavoja ...hahhaha kad sam mu dao 50 kuna za kavu bio samm slobodan inace bi naplatio 700 kuna kazne
Pokušaji!
Ionako su sveprisutni, od ulica do kafića, zar ih treba više? Iskaču iz paštete, što bi rekao bivši predsjednik. Zar se u otme ne možemo ugledati u Njemačku? Tko, kada i koliko policajaca tamo vidi na ulici, u kafićima i drugdje? No, kada ih trebate ima ih dovoljno. Ovi naši postoje samo da bi naplaćivali kazne vozačima, sve ostalo je idi mi dođi mi. Naravno ne krivim ja njih, da netko ne bi shvatio krivo. Krivim one koji osmišljavaju i organiziraju.
Naravno valja puniti šuplje bure od budžeta na sve moguće načine koje što više pune ono više curi.
Hm, ideja se ne čini lošom, pogotovo što se največi dio narušavanja javnog reda i mira događa vikendom u nočnim i jutarnjim satima, a par patrola u cijelom gradu nikako u tim terminima ne mogu riješiti sve pijance, drogeraše, nasilnike, saobračajne prekršitelje, lopove i slične prijestupnike. Malo če nastradati policajci, ali možda im se to osjeti na dodacima na plače.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
lizalo je jače od linićeve uplate