Kome biste od potencijalnih kandidata za gradonačelnika poklonili svoje povjerenje?
I dok stranke još uvijek kriju kandidate kojima planiraju u borbu za metropolu, Večernji list provodi anketu
Komentari 44
1388 pregleda, a za Bernardica i Mikulica 1397 glasova :DDDD
bandit bandić u remetinac!!!
Ti bokca koji su to stranački botovi i navijanje. U poslovnicama stranaka se valjda otapaju routeri. Sve sreća da nisam iz Zg. Ali i takav vidim da je Bandić i dalje gradonačelnik. Kriminalac kao i svi ostali, ali jedan od rijetkih sposobnih.
Definitivno Andrija Mikulic
Sad vidite kako je u Srbiji i Rusiji - tamo su svi članci na svim novinama zagađeni komentarima botova, koji su plaćeni za takve stvari i nabijanje stotina glasova u roku par minuta.
Bernardić šta on zna o poslu, mali koji je napuhan i misli da je faca a ustvari je jadničak i tu je samo jer ima dobur plaću a ne zna radit samo nam još taj treba kuku lele da tajj dođe odma mi je zlo kad ga vidim fujtajfl
hahahaha... niste u stanju osigurati ni minimum sigurnosti na svojim stranicama... stvarno ste "prave novine"... ne znate napraviti ono što zna svaki drugi student fer-a...
mikulić???? tko osim njegove mame zna za njega???
dirljivo je vidjeti koliko su skojevci hdz-a gorljivi na partijskom zadatku kometiranja...
Andrija Mikulić je među navedenima najbolji, no nedostaje mu gard te dobri i sadržajni govori bez floskula. Dakle treba imati više odlučnosti i biti mnogo konkretniji u svojim obraćanjima javnosti. Tako se poznaje prepoznatljiv... Bandić pak s druge strane doklee god bude podilazio radnicima gradskih "poduzeća" na način da žive i rade kao u socijalizmu biti itekako popularan. Tu nema masovnih otkaza, ZET ima i socijalne radnike koji zbrinjavaju njihove radnike, plaće su više nego solidne...dok čitava "firma" grca u dugovima. S druge strane bandić se ulizuje tajkunima i daje im sve što žele. Uostalom živimo u podijeljenom društvu ali ne podijeljenom na lijeve i desne koliko podijeljene na one koji rade u realnom (privatnom) sektoru i one u koji rade u javnom odnosno državnom. Prvi se otpuštaju masovno ( jesu li ijedne novine objavile vijest o radnicima Konzuma, pa to je i unutar samog Konzuma vijest o kojoj se potiho priča jedno prijepodne), dok o otkazima u državnim ili javnim firmama novine bruje danima. Ne treba nam gradonačelnik koji će brinuti samo o "svojima" već o svima. Je li ovo utopija? niti nam treba gradonačelinik koji će demagoški trošeći sredstva iz gradskog proračuna a ciljem da bi se svidio dijelu biračkog tijela urušavati Grad u cjelini a proračun svesti na rubrike "pod ostalo ili razno" a čije su novčane stavke (tog ostalog) ogromne...
G. Mikulić je idealna osoba za tu poziciju..
Haha... tupavi SDP i HDZ hakeri su svojim kandidatima naštancali više glasova u anketi nego što ovaj članak ima pregleda.
Hahahahhahha Koga vi farbate s namještenom anketom???? 2013 pregleda a Bernardić i Mikulčić 2400 glasova. Fakat ste smješni!!!!
Cigan Đuri.
Nema šanse da Zagrepčani izaberu nekog drugog osim Bandića. Onj i je najbolji kandidat!
može oporba ne podržati proracun grada al, isto bi im se moglo obiti o glavu... pa stoga, samo naprijed oporbo, na iducim izborima, manje fotelja za vas
Bandić je za sve vas nedostižna vličina uza sve svoje gafove..!
BM 365 dominira :D
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
bilo bi dobro da ste stavili sliku kraj Andrije Mikulića da znamo tko je to...