Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 106
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Glasujte u anketi
Povratak na članak

Kome biste od potencijalnih kandidata za gradonačelnika poklonili svoje povjerenje?

I dok stranke još uvijek kriju kandidate kojima planiraju u borbu za metropolu, Večernji list provodi anketu

Komentari 44

FR
franjobau
15:53 14.08.2015.

bilo bi dobro da ste stavili sliku kraj Andrije Mikulića da znamo tko je to...

VL
DU
Deleted user
12:40 13.08.2015.

1388 pregleda, a za Bernardica i Mikulica 1397 glasova :DDDD

VL
MU
mukadilo
11:52 13.08.2015.

bandit bandić u remetinac!!!

VL
RT
Rollo.Tomasi
13:59 13.08.2015.

Ti bokca koji su to stranački botovi i navijanje. U poslovnicama stranaka se valjda otapaju routeri. Sve sreća da nisam iz Zg. Ali i takav vidim da je Bandić i dalje gradonačelnik. Kriminalac kao i svi ostali, ali jedan od rijetkih sposobnih.

VL
MA
mariosmajic
20:55 13.08.2015.

Definitivno Andrija Mikulic

VL
TR
Trnjanec
17:21 14.08.2015.

Sad vidite kako je u Srbiji i Rusiji - tamo su svi članci na svim novinama zagađeni komentarima botova, koji su plaćeni za takve stvari i nabijanje stotina glasova u roku par minuta.

VL
HA
habala
21:53 14.08.2015.

Bernardić šta on zna o poslu, mali koji je napuhan i misli da je faca a ustvari je jadničak i tu je samo jer ima dobur plaću a ne zna radit samo nam još taj treba kuku lele da tajj dođe odma mi je zlo kad ga vidim fujtajfl

VL
Avatar Honduras
Honduras
21:30 15.08.2015.

hahahaha... niste u stanju osigurati ni minimum sigurnosti na svojim stranicama... stvarno ste "prave novine"... ne znate napraviti ono što zna svaki drugi student fer-a...

VL
Avatar Honduras
Honduras
21:30 15.08.2015.

mikulić???? tko osim njegove mame zna za njega???

VL
Avatar Honduras
Honduras
21:32 15.08.2015.

dirljivo je vidjeti koliko su skojevci hdz-a gorljivi na partijskom zadatku kometiranja...

VL
DU
Deleted user
09:44 19.08.2015.

Andrija Mikulić je među navedenima najbolji, no nedostaje mu gard te dobri i sadržajni govori bez floskula. Dakle treba imati više odlučnosti i biti mnogo konkretniji u svojim obraćanjima javnosti. Tako se poznaje prepoznatljiv... Bandić pak s druge strane doklee god bude podilazio radnicima gradskih "poduzeća" na način da žive i rade kao u socijalizmu biti itekako popularan. Tu nema masovnih otkaza, ZET ima i socijalne radnike koji zbrinjavaju njihove radnike, plaće su više nego solidne...dok čitava "firma" grca u dugovima. S druge strane bandić se ulizuje tajkunima i daje im sve što žele. Uostalom živimo u podijeljenom društvu ali ne podijeljenom na lijeve i desne koliko podijeljene na one koji rade u realnom (privatnom) sektoru i one u koji rade u javnom odnosno državnom. Prvi se otpuštaju masovno ( jesu li ijedne novine objavile vijest o radnicima Konzuma, pa to je i unutar samog Konzuma vijest o kojoj se potiho priča jedno prijepodne), dok o otkazima u državnim ili javnim firmama novine bruje danima. Ne treba nam gradonačelnik koji će brinuti samo o "svojima" već o svima. Je li ovo utopija? niti nam treba gradonačelinik koji će demagoški trošeći sredstva iz gradskog proračuna a ciljem da bi se svidio dijelu biračkog tijela urušavati Grad u cjelini a proračun svesti na rubrike "pod ostalo ili razno" a čije su novčane stavke (tog ostalog) ogromne...

VL
Avatar misslea
misslea
18:50 13.08.2015.

G. Mikulić je idealna osoba za tu poziciju..

VL
PU
pupec2
12:42 13.08.2015.

Haha... tupavi SDP i HDZ hakeri su svojim kandidatima naštancali više glasova u anketi nego što ovaj članak ima pregleda.

VL
CE
cenzura
13:17 13.08.2015.

Hahahahhahha Koga vi farbate s namještenom anketom???? 2013 pregleda a Bernardić i Mikulčić 2400 glasova. Fakat ste smješni!!!!

VL
KR
krumember
12:31 13.08.2015.

Cigan Đuri.

VL
AL
Alkana
14:02 13.08.2015.

Nema šanse da Zagrepčani izaberu nekog drugog osim Bandića. Onj i je najbolji kandidat!

VL
LA
larala
11:26 13.08.2015.

može oporba ne podržati proracun grada al, isto bi im se moglo obiti o glavu... pa stoga, samo naprijed oporbo, na iducim izborima, manje fotelja za vas

VL
SX
sudbina x
13:18 13.08.2015.

Bandić je za sve vas nedostižna vličina uza sve svoje gafove..!

VL
DU
Deleted user
12:20 13.08.2015.

BM 365 dominira :D

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.