Kome biste od potencijalnih kandidata za gradonačelnika poklonili svoje povjerenje?
I dok stranke još uvijek kriju kandidate kojima planiraju u borbu za metropolu, Večernji list provodi anketu
Komentari 44
Mikulic je pravi covjek za mjesto gradonačelnika..
nema se tu šta birati previše, mislim da je vrijeme da Bandić ode i dođu sposobni i ozbiljni ljudi na čelo žzagreba, a Andrija Mikulić je odličan izbor!
Andrija Mikulic novi gradonačelnik.
Andrija Mikulić!
Ma kakav Bernardić,pa taj u svom životu nema sekunde radnog staža osim partijskog aparatćika a vodio bi našu metropolu.Ljudi pamet u glavu..!
gospodin Mikulić bi definitivno dobio moj glas, to je jedan sposoban i pametan čovjek
Andrija, jedini izgledni kandidat i gradonacelnik
Za Mikulića bi glasao, dokazao je da je sposoban.
Kakva sandra švaljek, dajte ljudi budite ozbiljni
Bernardić ahahahahaha, moš mislit
Konačno je gradonačelnik Kozari boka našao posao koji mu odgovara.Nedavno su otkrili čije krvi u njemu ima.Ne treba ga više gnjaviti novim izborima.Pustimo ga sela ono što najbolje zna.Jedino će biti zanimljivo vidjeti dali će za njim poći svi njegovi kumovi i rodijaci.
Hm, slika govori više od riječi. Konačno je Miki pronašao svoj novi posao. Nije vruče, nema sunčanice, a uvijek može provjeriti kvalitetu vode i napiti se iste, kao u Vrbanima, nema mladih neiskusnik tajnica koje žele napraviti karijeru, nema hohštaplerara po rodijačkoj liniji koji bi još malo krali, nema Skupštinara koji ti ne daju da budeš šerif, a taman si kupio zvijezdu i to kaubojsku, a ne ovu koju su ti do sada zamjerali. Milina. Odmori se zaslužio si tata.
Andrija Mikulić naravno , ima punu potporu Mladeži HDZ Grada Zagreba te naravno predsjedništva stranke , stranka koja u ZG-u ima 20.000 članova možew pobjediti.
Drugovi raspustite izbore odmah i tako Yhrvatskoj dajte nadu u bolje sutra.
Jao ljudi, nikako Bandic. Stalno vice na ljude, sve on bolje zna, a nema niti kvalifikacije niti obrazovanja.
kaj ljevičari nisu na GO, haha ovo je nestvarno, još k tome Bernardići Mrak da ovak dobro stoje
Miki, nogica!!!!!!
Clanak ima 5000 pregleda a ekipa ima 20 000 glasova...jos kad vidim da Bernardic i ova Mrakan Taritas ima vise glasova od clanova sire obitelji onda je jasno kako se malo pumpa anketa.
Svakako bih trebalo birati strucne ljude a ne one koji znaju dobro "vikati". Svakako jedna od najsposobnijih je Sandra.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Andrija Mikulic, novi gradonačelnik..