Bandić ljutit na novinare: Goebbels bi vam pozavidio!
Bandić je konferenciju za novinare iskoristio i za obračun s medijima koje je optužio da su umanjili važnost odličja koje je dobio od Putina i pozivali goste da "pljuju" na njega
Komentari 89
Glavno da je braniteljima Bajaga problem.
Hehehe... to kaj Bandić ne zna da je ovaj bio Arkanova desna ruka, to ga ne spašava... kao i onda kad je izjavio da će pozvati onog svjetskog pjevača u Zgb.... a čovjek već godinama mrtav... neznanje ne znači da nisi kriv...
Taj se pravi mutav kad i kak mu paše i svi su krivi za nešto a on-nizašta !.....još jedan Todorić koji će doći na red kad-tad !
A kako bi znao pa nos mu stalno bijelkast
Dragi "naš Miki" došlo je vrijeme da se vratiš doma u Poganu Vlaku, čekaju te franjevci raširenih ruku, digli su te na noge iz hercegovačkog blata i prašine pa je i red da im se vrneš pod stare dane! Pažljivovo pogledajte snimku Palmina ulaza u zgradu Poglavarstva, načinom kojim se kretao pokazuje da mu nije prvi puta! Vodič mu nije trebao!
Svi su znali osim Bandića i njegovog tima ,laže !
Volim ovakove koji su prezivili komunizam ali upotrebljavaju nacisticke likove...nije ih bilo valjda dovoljno u komunizmu. Wow! ...Fuj!
Ma sunce moje
Sto žaba, to je 200 krakova gdje to možeš u Zg naručiti. Ali ako je za branitelje neka košta...
Bandić još nije postao dr,sc.pa mu se sada pruža prilika da ode studirati na " celom svetu poznatu univerzu" u Jagodini te će tamo steći titulu koju još do sada nije stekao.Uz njega bi se moglo naći još nekih sličnih Bandiću jer je Palma voljan dati 5 stipendija.
Kakvi gradjani takav gradonacelnik,na djelu je saves cetnika I partizana,take je bill 41-ve,jadnI su ti branitelji koje je kriminalac bandic kupio.
Ova skupina branitelja koja se buni mora da su ljevo orijentirani,,,jer desno orijentirani inace podrzavaju ovakve situacije kad se njihovi idoli sastaju sa Vucicem,,Arkanovcima i tako tim srbima............
Hmmm dal zna u kom gradu je gradonačelnik!!! Sigurno nezna!!!
Po ovom pitanju se u potpunosti slazem sa Bandicem.
Dajte više ostavite Bandića na miru. I nije daleko od istine, jer se danas u Hrvatskoj pod geslom "slobode medija" kriju razni mediokriteti koji samo rasplamsavaju ideološke rasprave, umjesto da ih pokušaju smiriti. Nema da fali, kak bi se reklo! Sigurno bi neki drugi bio bolji gradonačelnik, kak da ne. I stalno se promovira i pokušava nametnuti nekakva krivnja za mržnju. A tu istu mržnju baš vi mediji širite. Jer, tko god ne misli onako kako vi mislite (a i sami nemate pojma), onda je ustaša, nacionalist, i sve najgore. Dajte se saberite molim.. Lijep pozdrav svima..................................
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
SUBNOR 91-95 diktira život u Hr. Sto puta gori od Subnora 45-91