Bandić ljutit na novinare: Goebbels bi vam pozavidio!
Bandić je konferenciju za novinare iskoristio i za obračun s medijima koje je optužio da su umanjili važnost odličja koje je dobio od Putina i pozivali goste da "pljuju" na njega
Komentari 89
Guska je prodala perjie. Npr. na tiskovnoj konferenciji Bandić u svom govoru ubaci ekavicu dok ovom Arkanovom prijatelju ne pada na pamet govoriti Hrvatski. Dalje, ovaj Arkanov prijatelj prekida tiskovnu konferenciju, odlazi i ostavlja domaćina Bandića kao kretena ispred novinara.a. Pitanje je, kakve odnose i to suradnju nudi Arkanov prijatelj?
Milane reci narodu kakav je tvoj odnos sa KOSom i svima ce biti sve jasno JNA je umrla ali njihova tajna sluzba KOS je ostala
Nisam znao da qrvq ima pizdu,a to da naplaćuje ,prvi glas...reče Bandić,tako uvjerljivo ,da mu je i majka Blagica povjerovala. Smeće komunističko i lopovsko. Kad su ti jučer rekli tko je,rekao si da ćeš se opet naći s njim ,jer si ti državnik ,a onda je Haso skupio šaku u kojoj se nalaze tvoja muuuda i stisnuo. Zabolilo je i sad idu isprike. Me bi ja matere mi ,da sam znao. Bumo vidli.
kaj Demo nije znao tko je Palma...i di su sad svi ti branitelji da podignu šator ispred poglavarstva ipak je Banditić pozivajući Arkanovog druga uvrijedio braniteljsku populaciju ili možda nije...možda ni oni nisu imali pojma tko je taj četnički sipatizer ili su dobili lovicu da ne talasaju....
Interesantno da nitko od gradonacelnikovih bliskih suradnika nije znao tko je njegov gost. Također se ni braniteljske udruge nisu odmah oglasile što inace redovno cine kad su u pitanju neka glazbeno kulturna događanja. A sam gradonacelnik kao i obicno krivi medije jer eto dobio je nebitno odlikovanje a mediji ga nisu ucinili bitnim. Kad dobije odlikovanje iz Beca za zbrinjavanje otpada onda nek se hvali.
Koja je razlika kad kolinda zove Vućiča a Čović Dodika?i kaj o tome misle Culej,Đakić iGlasnović?? Mislim da šute ko pič...ce.
Sada su njegovi birači, uhljebi i paraziti presretni i ushićeni jer je njihov veliki vođa odlikovan. Sve te rvatine i domoljubi bez premca sada mogu biti jako ponosni. A vi koji klikate minuse barem pokušajte sročiti jednu, jednu suvislu rečenicu.
“‘ Nisam znao da je bio na svadbi kod Arkana, da je Arkanov prijatelj. Nemam pojma o tome",.laže dok zine..mogao si provjeriti Pa tko još puši tog lika?
kakav odvratni populistički lažov...
Ne zna on jadan ništa, čak nije znao ni gdje je front, već je imao "važnija posla" nego da brani državu koju očigledno smatra tuđom, mada je od nje dobio ili pak uzeo sve. I još uvijek uzima. Mimo morala, zdravog razuma ili pak zakona. Naša nesretna metropola je u skladu s likom i djelom velikog gradonačelnika pretvorena u razbojničku jazbinu. Tu zakoni Republike Hrvatske ne stanuju.
a palmi u vlasti ko u priči
Miro laco je tu da osigura robu za bandićev nos, a ne da provjerava s kim se sastaje
A, nisu znali? Pa i nisu, jer su uhljebi a ne znalci.
Da li sam vidovit ili ne, ali sve sam pogodio na koji će se način Bandić pokušati izvući. Sve je to režirano davno ranije. On je točno znao koga prima, ali što.... dao je braniteljima u Zagrebu sve i svašta. Ovi se malo pobunili, ovaj se ispričao da nije ništa znao o čelavcu, a znao je i nikom ništa. Da su te foteljaške uvlakačke braniteljsske udruge prave, a nisu, tražile bi momentalnu ostavku kamenjara.
Briga njega, za razliku od nas on ima rezervnu domovinu.
nije trebalo doći do rata, jer se već dugo vidi da ovi koji su ga izmislili da bi zaradili ionako sve vraćaju natrag kako je bilo….
Pitanje je, zašto su baš sada aktivirali ucjenjivog Bandića?
Može se vaditi na to da je ovo hajka na Hercegovce od strane jugokomunolevice.
pa sta su radili ovi oko njega???Kao nitko nije znao tko je on.....hm
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svi znamo da su političari ljigava bića, ali babo uvijek postavi ljestvicu vise.