Ruska plaćenička skupina gradi protutenkovsku utvrdu dugu gotovo dva kilometra?
Inače, brana i hidroelektrana radile su smanjenim kapacitetom jer su to područje, još u ožujku, zauzele ruske snage. Ukrajinske snage su oko 40 kilometara sjeverno od brane, a tijekom posljednja četiri mjeseca pokrenuli su nekoliko napada na most koji je dio brane kako bi spriječili da ga ruska vojska koristi.
Komentari 283
"Ukrgasdobycha je pokrenula bušotinu u regiji Kharkiv s protokom od preko 140.000 kubičnih metara plina dnevno. Tako visoku produktivnost bilo je moguće postići zahvaljujući visokokvalitetnoj provedbi 3 faze hidrauličkog frakturiranja, što je omogućilo potpuno oslobađanje potencijala plinonosnih horizonata." -Naftogaz..pa-pa ruski plin!
sta vam Zelenski toliko smeta. covjek je sasvim ok,nije pobjegao kad je zagustilo kao ona pudlica poglavice koji je 2014e hvatao prvi helikopter da zbrise u Moskvu.svasta
Onako kako je Adolf Schicklgruber obilježio 20.stoljeće, tako će Vladimir Putin obilježiti 21.stoljeće.
znaci vracamo se na iduca dva tjedna ce biti kljucni.
"Ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski optužio je u petak Rusiju da "namjerno" zadržava prolazak brodova s ukrajinskim žitaricama životno važnih za mnoge afričke i azijske zemlje" ....besramna laz droga zelenskyjeg, zito ide u europu
Kako "navodno"? Zar prije par sati nije bila "činjenica" da je Rusija minirala branu i da ju planira dići u zrak? Kako sad "Napominjemo, u ovom trenutku nema neovisne potvrde tih navoda."??? Zar su prije par sati postojane "neovisne potvrde tih navoda", a sad ih više nema kako se vijest polako miče sa naslovnica?
Znaci, ukrajinska vojska koja svakodnevno ima od 600 do 1000 ubijenih vojnika je pred velicanstvenom pobjedom? Zanimljiva logika, ali buducnost tek dolazi, bas me zanima sto ce nam ta buducnost donijeti?
Ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski optužio je u petak Rusiju da "namjerno" zadržava prolazak brodova s ukrajinskim žitaricama životno važnih za mnoge afričke i azijske zemlje. Nažalost po njega neće moći kao u prvoj turi da prevesla ostale potpisnike sporazuma (Turska, Rusija i UN) pa sve ode za bogate zapadne zemlje. Sada je u problemu, obećao je UN-u, a obećao je i zapadu (rata kredita, nema ništa badava).
Ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski optužio je u petak Rusiju da "namjerno" zadržava prolazak brodova s ukrajinskim žitaricama životno važnih za mnoge afričke i azijske zemlje. Nažalost po njega neće moći kao u prvoj turi da prevesla ostale potpisnike sporazuma (Turska, Rusija i UN) pa sve ode za bogate zapadne zemlje. Sada je u problemu, obećao je UN-u, a obećao je i zapadu (rata kredita, nema ništa badava).
Čim više se "specijalna operacija" pretvara u zločinačka razaranja civilnih ciljeva i ubijanje nedužnih građana, tim je više ruskih trolova ovdje. Srdžba i jad gubitnika na dnu od dna ljudskosti.
Šta je sa istragom oko sabotaže i pucanja cijevi plinovoda NS1 i NS2 ? Prošlo je sada već skoro mjesec dana?
Ukrajinski bunar treba 5 milijardi € svaki mjesec za plaće od nas. Mi ništa ne trebamo, kod nas sve divno o krasno. Bolje bolnice i škole o standard treba žrtvovati za korumpirane lopove. Odakle im ovakva auta koje voze? Od prošnje?
Koliko bolesnika koji navijaju kao na nogometnoj utakmici a zaboravljate da tamo ljudi ginu a jedino Ameri profitiraju na toj krvi. Znam da većina nije sposobna izvuci zaključak iz toga.
usa institut za izazivanje rata je promasio loptu, odose milijarde u dolarima i naoruzanju i ostadose zaglavljeni u ukro stepi, sve poradi par bajdenovih njiva
Ukrajinci su jedina vlast kojima je svastika znak za univerzalnu ljubav i poštovanje.
Vidi ti te bagre kritiziraju Ruse sto koriste dronove iz Irana asta sve oni salju Ukrajincima .Barem daj sutite .
ja sam cul da kisa pada a ukropina propada.... a kazu ljudi da vjetar piri jer se Rusija siri...Bog daj, decki vrbovecki...
Nato i CIA propaganda na djelu.
Umjesto iranskih treba koristiti turske, američke ili izraelske bespilotne letjelice, jer te se letjelice znaju pristojno ponašati i njihova uporaba nije u suprotnosti s rezolucijama UN-a. To najbolje znaju potvrditi Armenci.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
kakva je to svjetska sila da mora uvoziti Arape da ju brane