Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 192
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
MOST najavljuje:
Povratak na članak

Zastupnici koji neće dolaziti na posao imat će plaću do 4000 kuna

– Za izračun osnovice od 3000 do 4000 kuna uzeli smo zastupnika samca koji živi u Zagrebu, gdje je najveći prirez, i koji nema djece pa onda ni porezne olakšice. Ispod te svote nismo mogli ići zbog zakonski zajamčenog minimalca – rekao nam je Šimić.

Komentari 90

SA
santos008
21:36 02.05.2016.

Dok je Boze Petrova i ''MOSTA'' ima nade,dok Karamarko sjedi desno od premijera Oreskovica ko Juda ceka i razmislja kako maketi predsjednika,da je Karamarko sposoban mogao bih ga i razumiti ali on je toliko ''sposoban '',da ne moze shvatiti kolikoko je nesposoban,bas kao i oni koji ga podrzavaju.

VL
MA
maddog
11:11 03.05.2016.

mislim da će jednoglasno podržati ovaj zakon!😃

VL
Avatar mr.sc.Vaso
mr.sc.Vaso
23:25 02.05.2016.

Mladež HDZ izgleda ima neki specijalni zadatak uporno ponavljati da je SDP protiv toga.... I što onda, i da jesu? Most i tkz. domoljubi imaju večinu i nije im nikakav problem izglasati obećano...

VL
MU
MujoMaleš
23:37 02.05.2016.

jel smijem ja kod privatnika ne dolazit na posao za 4000 kn? Ja bih da se plaćaju po dolasku na posao, ako mu je dnevnica cca 400 kn, i dođe 2 puta, evo ti sinko 800 kn, koliko si bioo na poslu toliko si i dobio. Možda je to neki početak?

VL
PO
pozornik66
00:00 03.05.2016.

, Most ne može ništa bez Domoljubne Koalicije odobrenja pa ond znači da je to zajednički zahvat, jadna si ti Iva i po čijem nalogu pišeš takve g.luposti

VL
Avatar Jmslbrod
Jmslbrod
06:18 03.05.2016.

Pa to je super novac za nerad ,ja imam manju placu od ove svote pa idem raditi svaki dan po 10 sati i jos puno ima takvih slucajeva.

VL
VR
vrbaZG
07:43 03.05.2016.

Što znači doći na posao? Koliko trebaju na tom poslu ostati? Trebaju li što raditi dok su tamo ili samo trebaju navratiti tri put tjedno na par minuta i potpisati se?!

VL
AR
arjavas
08:59 03.05.2016.

Koja " pišurija " ako neće dolaziti dobivat će 4000 kuna plače , plus kaj bu im se uplačivalo za mirovonsko , zdrastveno i ostalo . Ko nebi htio takav " posao " ? najkomičniji je bio Reiner kad jee rekao da pojedini zastupnici nisu mogli biti na sjednici jer su imali druge obaveze, i onda optužio oporbu za neuspjelo glasanje . Koje to obveze mogu biti važnije od posla za koji si plaćen i za koji se dičiš da si narodni zastupnik ?

VL
HR
hromcan
09:05 03.05.2016.

Da ja ne dođem na posao dobit ču otkaz, a ne 4000 kn. Ako ne dolazi na posao onda treba bitrati novog koji če dolaziti.....

VL
BA
balic
09:32 03.05.2016.

Nes ti njih politcarima 4000 jer po zakonu ne mogu ispod minimuma ici, a radnicima po zakonu doji su donijel, minimalac od 1600 kuna moze!?

VL
MO
modrulj
11:47 03.05.2016.

Hahahahah pa ovi nisu normalni. Netko tko ne dolazi na posao ne moze primati nikakvu placu vec treba dobiti otkaz. Oni bi neradnicima dali 4000 kuna za nikakav posao, sto je vise koliko vrijedne blagajnice u trgovinama hrane zarade radecii mukotrpan posao na nogama 8 sati. Fuj. Ovaj Most treba nestat na sljedecim izborima. Sram ih bilo, iako ti ljudi ocito nemaju srama.

VL
DU
Deleted user
08:39 03.05.2016.

komentari su tipicno hrvatski...nije drzava propala radi placa Saborskih zastupnika nego zbog nesposobnosti i lopovluka svih vlasti do sada...pa kaj neko ne smanji na pola opcine , gradove i zupanije ako smije pa evo love ....naravno izgubilo bi se brdordo "lojalnih" glasaca ali moralo bi se i nesto poduzeti da bi se ostalo na vlasti

VL
TM
trade_mark
08:40 03.05.2016.

krasna inicijativa. ali dok most nema svoju većinu u saboru, o tome možemo svi samo sanjati.

VL
DA
darkoderek2
08:46 03.05.2016.

Da nema te naše države nama bi bilo dosadno i nebi se imali zbog čega servirati,hura za državu!

VL
Avatar Ante-Portas
Ante-Portas
09:06 03.05.2016.

Kao prvo, saborski zastupnici ne dolaze u sabor na posao. Oni domoljubni. Oni se tamo bore za vase bolje danas i sutra. Oni se zrtvuju za vas, kao sto je Glogi izjavio, kad se jadan ponadao da ce biti ministar. Oni su vase zrtve. I zato ih morate nagraditi. Kad ne dodju na sjednicu onda imaju nekog jako vaznog i pametnijeg posla doma. Mozda rade na demografskoj obnovi sa zenom.

VL
ME
Meter
22:25 02.05.2016.

Bumo videli, rekli su slijepci

VL
OB
obivankenobi
10:09 03.05.2016.

Hoce li to proci na saboru? Zanima me zbog iducih izbora.

VL
DU
Deleted user
11:57 03.05.2016.

Treba li bi dobiti otkaz a na njihovo mjesto dovesti slijedeceg sa liste na izborima. I nakon otkaza zabraniti im zaposljavanje u drzavnom sektoru.

VL
Avatar Ante-Portas
Ante-Portas
04:59 03.05.2016.

Ako ovaj zakon prodje ja cu ovdje javno objaviti svoju Facebook adresu pa me pljujte pred cijelim svijetom.

VL
DU
Deleted user
08:32 03.05.2016.

Ako su to Mostove "REFORME" onda to vise nije cak ni tragikomicno......koje jadno mazanje ociju glupih Hrvata....kaj je sa milijon opcina i nazovi gradova...srediste Istarske zupanije je "GRAD" od 5700 stanovnika a jos je i velik za nase relacije

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.