Orepić: Organizirat ću hitan sastanak s Pupovcem
Policija će postupati u skladu s civilizacijskim normama, rekao je ministar
Komentari 124
Sta ce si jos toga dozvoliti Hrvatska drzava i Hrvatski narod od ovog srbijanca, koji se, izgleda, osjeca nedodirljiv jer je srbijanac!?
Zašto se protiv Pupovca ne podnese kaznena prijave za širenje panike i laži?
kako on kaže davno jedan HRVAT. Čuvaj se neprijateljskog noža i HRVATSKOG JALA
Ali zasto? Cemu se spustat na njegov nivo? Zasto mu se daje tolika vaznost? Marginalizirati takve i onda smo mirni. Nisu su oni ugrozeni ne, to je samo njihova retorika pomocu koje dobijaju paznju u javnosti. Ne ce se zbog Brkiceve izjave niti jedan jedini Srbin iselitii iz Hrvatske, njima je cilj samo stvarati nemire i razdor u javnosti.
Mrznju radite svi vi politicari bez iznimka.I tocka.Sad bu to sredil Gosp Orepic dosta je igrica.Svi smo od krvi i mesa.
A ovo sto je Brkic reko nije bas kulturno za jednog gosp sa diplomom.Al ok to je mala provokacija kuzimo
Pupovac je rodjen u Hrvatskoj, skolovao se u Hrvatskoj i doktorirao u Hrvatskoj. Vaso rodjen u Bosni, izbjegao u Hrvatsku, lanio diplomu u Hrvatskoj, ukrao radno mjesto postenom covjeku i zaradio milijune s falsom diplomom i on tjera Pupovca u Srbiju? Pa veci je Pupovac Hrvat od njega i posteniji sto puta.
https://www.youtube.com/watch?v=7LZBEKw6c5o
A što ne bi taj Milijan otišao od kuda je došao, jer Milijan kao ime u hrvatskom narodu ne postoji.
Tko god rekao "Hrvatsku javnost i građane ne treba kontaminirati paranojom straha jer nitko u Hrvatskoj nije ugrožen, ...". je rekao neistinu. Skoro svi smo ugroženi. Ljudi bježe u inozermstvo od rata, iz Sirije, a iz velike ekonomske, mentalne, političkee ... ugroženosti u Hrvatskoj. To je prava istina!
O kakvim se to apstraktnim "civilizacijskim normama" radi? Policija je obavezna postupati po zakonu, i nikako drugačije.
Srećo, a da ti bolje organiziraš "sastanak" da nam ustaše više ne marširaju centrom metropole? Svakom iole normalnom ljudskom biću se digla kosa na glavi. Ne samo Pupovcu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kaže Orepić da će policija postupati u skladu s civilizacijskim normama, ja mislio da policija postupa u skladu sa zakonom RH...kakav intelektualac hebote