Orepić: Organizirat ću hitan sastanak s Pupovcem
Policija će postupati u skladu s civilizacijskim normama, rekao je ministar
Komentari 124
brini se smjenama u MUP, a ne pupovcem
O ti nesretniče...
Kako si krenio Orepino jos ces i predsjednicu privest na obavjesni razgovor.Bolje ti je da si priveo Ostojica i Bertinu za kukasti kriz na Poljudu i stavio ih na poligraf. Imas ti pametnjeg posla, sinoc ti ga je Malic na Htv 4 pripremio. I u ostalom , nisi policajac , glumac kao i ptethodnik , sada tvoj mentor.
Ovaj jugo podoficir bi trebao itekako dobro biti upoznat sa fenomenom "ugrozenosti srba u hrvatskoj". Bar se toga u jugo-mornarici sigurno nagledao. To je fenomen koji traje vise od 100 godina i bio je triger svim ratovima u proslom stoljecu. Kako to da u ovoj zemlji nije ugrozena nijedna manjina, nego samo srpska. Gosn. Repati uhvati se pravog posla. Rjesavaj tu bandu u policiji, jer u Hrvatskoj Srbi nisu ugrozeni, ugrozeni su samo velikosrbi (ponajprije financijski), ali oni ne samo da trebaju biti ugrozeni, oni naprosto trebaju biti istrebljeni iz ovog drustva i drzave.
Opet trci (nas ?) ministar kod Pupovca, popova SPC-a, ili u Beograd po instrukcije sta da radi! Do kada vise? Jel to sluzbena politika MOST-a? U cemo je tu razlika od izdajnicke politike SDP-a? Pazite sad nakon ovog sastanka sa Pupovcem preko kojega ce ministar dobiti upute direktno iz Beograda ce krenuti progon svega i svih sto hrvatski misle i govore. Ma gade mi se uopce ovakve vijesti.
Zanima me, da li će Orepić sa svakim tko nije zadovoljan radom policije i DORHA, organizirati hitan sastanak.
S kojim pravom Orepić ide raspravljat nešto sa Pupovcem. Pupovec je predstavnik jedne od manjina, i ne smiju se diskriminirati Romi i ostali. Pravila su ista za sve i za Srbe, Robe, Mađare, Talijane..
Pupavec kihne svi političari dobe slinavku .Nek ide di mu je bolje.Mrzi Hrvate i neka ide svojima.
Koliko će nas još daljnjih nekoliko desetljeća maltretirati kojekakve spodobe poput Pupovca? Mi Hrvati smo zaista dudeki.
Orepicu, zasto bi ti bio ista drukciji od drugih, Lijepo na koljena i puzajuci pred Pupovca! Fuj!
Orepić je prošlost! Hrvatske policajce su masakrirali "nekakvi nesretnici" u Borovu selu. Primi Vesnicu i Pupovca za ruku i skupa odite u političku ropotarnicu.
treba ga likvidirat on hoce veliku srbiju
ovo me podsjeća na 90 te kada su srbi pod krinkom ugroženosti htjeli ostvariti neke svoje ciljeve ali ovo su neka druga vremena mi smo u eu i ovo sada postaje deplasirano da je pupovac blizak vlasti to jest da participira u njoj nebi posezao za pričuvnoj varijanti o ugroženosti i pametan narod a to su hrvati to prepoznaje i pozdrav svima koji vole HRVATSKU
Sad mu je orepić zastita. Pa naravno da ako se osjeća ugrozenim treba ici. Ja se kao Hrvat osjecam ugrozenim od njega?? I sta sad. Oce li i mene orepic zvati
Kakav eklatantan primjer kontradiktornosti samome sebi. Na sva zvona drobi o navodnoj ugroženosti i većinom izmišljenom govoru mržnje (a što je to govor mržnje, nazivati koljače č...nicima) a onda izjavi kako ne traži sigurnije mjesto od Hrvatske. Neka radije objasni što je tražio kod zločinaca iz Trpinje prije par dana.
Prvo bi s Pupovcem trebao razgovarati šef psihijatrije u Vrapču.Ako se slučajno dokaže da je uračunjiv onda tek policija, ali ne na tom nivou.
Tako nam je ka nam je prvi pandur u drzavi Milanovice Ooo..repic.
Vjerojatnost je velika da je taj poziv i sastanak samo ispunjavanje nekakve hinjene forme; samim tim je i sasvim nepotrebna farsa. Narod ne treba obmanjivati još više nego što ste do sada činili...
Kako se organizira hitan sastanak u skorom trenutku? Što će biti dnevni red?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ako je prosle godine taj govor mrznje bio, onda Ostojic nije radil svoj posel. Taj Pupovac je pun mrznje, a to mu se i na licu vidi, prije nego i progovori.