VIDEO Ministar iz BiH šokirao izjavama: 'Smeće bi trebali odlagati iznad Dubrovnika, pa ga zapaliti. Neka gori cijelo ljeto...'
Njegove izjave dolaze u kontekstu odluke Hrvatske da centar za zbrinjavanje radioaktivnog otpada izgradi na Trgovskoj gori
Komentari 72
Gospodin ima pravo govoriti što hoće za svoje interese. Mi ćemo govoriti za svoje.
Preseliti Jakuševac na Žitnjak kraj Pershinga
A to sve države rade otpad nuklearne elektrane stavljaju uz granicu. Iz kopenhagena se mogla vidjeti nuklearka iz Švedske. Al sad su je napokon zatvorili. Slovenija ima manje trusno tlo i može odlagati tamo ali je RH dobila novce iz EU fondova za Trgovaku. Neki tatini sinovi trebaju projekte
Jel balija onaj tko ljetuje na Baliju ?
Hrvatska ima oblik kifle i gdje god stavi otpad susjedi će se buniti.Nemamo dubinu teritorija. Zato ne treba osuđivati ovog BIH ministra. Stavimo otpad na Papuk ili Bilogoru pa da vidimo kako će vrištati Mađari
Opet se širi mržnja između Hrvata i muslimana da bi Srbi lakše zavladali Bosnom.
Šta kaže na ovo Zlatko Hasanbegović? Gdje bi se trebalo držati radioaktivni otpad? Vjerovatno negdje oko Zagreba.
Rekao je ono što bi i mi u sličnom slučaju. Zašto nismo već odavno napravili naše skladište za naš dio otpada iz nuklearke? Jer uvijek nekom bude smetalo. Pa sad imamo lokaciju koja je dovoljno daleko od naših naselja.. Al je blizu Bosancima. Koji imaju pravo usprotiviti se. Al neće zaustaviti. Zato i ovakva izjava. A da to naprave, što im možemo?
Taj ministar je govorio u kontekstu razvoja ekoloških reciprociteta između dvije države.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Za svaku pohvalu. Trebalo bi ga više puta pustiti u Hrvatsku, pa da se više puta i okupa.