Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 53
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'JA BI TO UČINIO BEZ RAZMIŠLJANJA'
Povratak na članak

VIDEO Ministar iz BiH šokirao izjavama: 'Smeće bi trebali odlagati iznad Dubrovnika, pa ga zapaliti. Neka gori cijelo ljeto...'

Njegove izjave dolaze u kontekstu odluke Hrvatske da centar za zbrinjavanje radioaktivnog otpada izgradi na Trgovskoj gori

Komentari 72

Avatar HipnosPajdaš
HipnosPajdaš
14:36 20.04.2026.

Za svaku pohvalu. Trebalo bi ga više puta pustiti u Hrvatsku, pa da se više puta i okupa.

VL
DM
D'Mich
02:53 20.04.2026.

Gospodin ima pravo govoriti što hoće za svoje interese. Mi ćemo govoriti za svoje.

VL
Avatar matalan
matalan
09:03 20.04.2026.

Preseliti Jakuševac na Žitnjak kraj Pershinga

VL
MI
MiSvi
23:55 19.04.2026.

A to sve države rade otpad nuklearne elektrane stavljaju uz granicu. Iz kopenhagena se mogla vidjeti nuklearka iz Švedske. Al sad su je napokon zatvorili. Slovenija ima manje trusno tlo i može odlagati tamo ali je RH dobila novce iz EU fondova za Trgovaku. Neki tatini sinovi trebaju projekte

VL
Avatar Ivan Grozni
Ivan Grozni
00:40 20.04.2026.

Jel balija onaj tko ljetuje na Baliju ?

VL
SI
sigmundfreud
06:09 20.04.2026.

Hrvatska ima oblik kifle i gdje god stavi otpad susjedi će se buniti.Nemamo dubinu teritorija. Zato ne treba osuđivati ovog BIH ministra. Stavimo otpad na Papuk ili Bilogoru pa da vidimo kako će vrištati Mađari

VL
18
188
07:38 20.04.2026.

Opet se širi mržnja između Hrvata i muslimana da bi Srbi lakše zavladali Bosnom.

VL
Avatar Halid
Halid
08:10 20.04.2026.

Šta kaže na ovo Zlatko Hasanbegović? Gdje bi se trebalo držati radioaktivni otpad? Vjerovatno negdje oko Zagreba.

VL
SI
sisavac
05:51 20.04.2026.

Rekao je ono što bi i mi u sličnom slučaju. Zašto nismo već odavno napravili naše skladište za naš dio otpada iz nuklearke? Jer uvijek nekom bude smetalo. Pa sad imamo lokaciju koja je dovoljno daleko od naših naselja.. Al je blizu Bosancima. Koji imaju pravo usprotiviti se. Al neće zaustaviti. Zato i ovakva izjava. A da to naprave, što im možemo?

VL
Avatar Ležeći Policajac
Ležeći Policajac
02:19 20.04.2026.

Taj ministar je govorio u kontekstu razvoja ekoloških reciprociteta između dvije države.

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.