Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 53
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'JA BI TO UČINIO BEZ RAZMIŠLJANJA'
Povratak na članak

VIDEO Ministar iz BiH šokirao izjavama: 'Smeće bi trebali odlagati iznad Dubrovnika, pa ga zapaliti. Neka gori cijelo ljeto...'

Njegove izjave dolaze u kontekstu odluke Hrvatske da centar za zbrinjavanje radioaktivnog otpada izgradi na Trgovskoj gori

Komentari 72

Avatar rubinet
rubinet
23:39 19.04.2026.

I kako će moji gosti u dva (2) apartmana uživati?

VL
DR
Drveni
07:20 20.04.2026.

Ekološki osviješteni a Sarajevo izgleda kao deponij

VL
AR
Arsen222
06:53 20.04.2026.

Eto, kakvi su im ministri takva im je i zemlja. Nikad napredovanja!

VL
Avatar Next Level
Next Level
00:44 20.04.2026.

Balija se uzjogunio jer nema mora

VL
PR
Princ69
06:27 20.04.2026.

Kljusina, zabrana ulaska u RH do daljnjeg

VL
Avatar rubinet
rubinet
23:47 19.04.2026.

Ma ne bi to bilo loše....Objesit ću pršute na balkon pa neka se dime .

VL
KA
Karok
23:08 19.04.2026.

Nuklearni otpad jest problem i kako ga zbrinuti u RH . Ne ide reciklažom ili kod susjeda!

VL
BU
BUDAK
23:34 19.04.2026.

Uhvatit na granici i provesti u Popovaču na promatranje u trajanju od 20 godina!!

VL
JU
JulianaJuliana
08:01 20.04.2026.

Još jedan kandidat za zabranu ulaska u RH.

VL
BU
BUDAK
23:50 19.04.2026.

Kažu srpski portali(Vojna industrija itd...truć,truć) da je sve više indikatora upućuje na to da se srbija danas na više nivoa priprema i za mogućnost vojne intervencije na tlu Bosne i Hercegovine!! baš me zanima gdje će ovaj puta ovaj i slični smradovi iz BiH bježat i tražiti pomoć???Turska ili srbija??preko Save ne može dobiti ništa osim štrika!!Lp.

VL
Avatar HajdukLika
HajdukLika
07:36 20.04.2026.

Mjesec dana zaustaviti opskrbu iz Rh i ode Bosna.

VL
PV
prcko.vita
07:42 20.04.2026.

Dragi Selvide, zbog takvih pametnih kao što si ti neće se više čekat po 8 sati da se uđe u Hrvatsku na granici, sad će braća Hrvati da ti se zahvale, sad će se čekat po heftu. Pa ti vidi, pa smisli još taki pametni ideja.

VL
HR
hrza
08:13 20.04.2026.

E da mi je Selvidova glava pa da ostatak zivota provedem u veselju.

VL
Avatar Le-Freak
Le-Freak
08:46 20.04.2026.

To je njihov mentalitet da prvo mrze druge a ako nema drugih mrze svoje. Tome se ne trenba cuditi. A ako im pomognemo onda nas jos vise mrze. I to bi neki koji jos nisu sada trebali shvatiti.

VL
Avatar McDonald
McDonald
22:23 19.04.2026.

Trebat ce i nama neka "Sarajka", po uzoru na beogradske "Zagrebcanke"...

VL
Avatar majkuvam
majkuvam
06:06 20.04.2026.

Može, neka samo prilikom paljenja pričeka maestral.

VL
LO
Lojzek1967
08:56 20.04.2026.

A koga je ovo šokiralo? Samo bezveznjake i smušenjake koji ništa ne razumiju, a nažalost vode Hrvatsku i EU

VL
JM
jasminko.mandura
10:31 20.04.2026.

Kada polupismeni a loši ljudi obavljaju ministarske funkcije. Nuklearni otpad se sada nalazi u nuklearki Krško. Što je zračne linije 20 km do Zagreba i 50 km do Ljubljane gdje živi dva milijuna ljudi. Ostali nuklearni otpad zbrinut je u institutima u Zagrebu,Ljubljani i Beogradu pet milijuna ljudi. Niko se radi toga ne uzbunjuje. Sada se gradi na Čerkezovcu skladište, po svim najvišim standardima radi samih sebe. Gdje god se gradi u Hrvatskoj tankoj kifli, negdje je blizu nekom i nečem. Najedanput neko uzbunjivanje i zatezanje ,van zdrave pameti. Sada će biti samo sigurnije premješteno na zgodno odlagalište, iz Zagreba na dohvat Zagreba. Tako da ti polupismeni čobani od ministara ,prvo su loši ljudi koji svoju mržnju ne mogu skriti. Što s tim ljudima treba uopće rasoravljati

VL
HA
Hary3
12:07 20.04.2026.

Ovo može izjaviti samo šljam u ljudskom obliku.

VL
BL
Bloomberg
06:07 20.04.2026.

Nekako mi se čini da ovo ljeto tablice BiH neće imati dobrodošlicu u Dubrovniku a i šire duž obale.Možda da ponesu rezervnih kotača, ako ime se "slučajno" krenu gume ispuhivati. Ili da naljepe prekriženu sliku ovog Sevlida na vjetrobranskom staklu, da se zna da nisu njegovi birači.

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.