VIDEO Ministar iz BiH šokirao izjavama: 'Smeće bi trebali odlagati iznad Dubrovnika, pa ga zapaliti. Neka gori cijelo ljeto...'
Njegove izjave dolaze u kontekstu odluke Hrvatske da centar za zbrinjavanje radioaktivnog otpada izgradi na Trgovskoj gori
Komentari 72
Ekološki osviješteni a Sarajevo izgleda kao deponij
Eto, kakvi su im ministri takva im je i zemlja. Nikad napredovanja!
Balija se uzjogunio jer nema mora
Kljusina, zabrana ulaska u RH do daljnjeg
Ma ne bi to bilo loše....Objesit ću pršute na balkon pa neka se dime .
Nuklearni otpad jest problem i kako ga zbrinuti u RH . Ne ide reciklažom ili kod susjeda!
Uhvatit na granici i provesti u Popovaču na promatranje u trajanju od 20 godina!!
Još jedan kandidat za zabranu ulaska u RH.
Kažu srpski portali(Vojna industrija itd...truć,truć) da je sve više indikatora upućuje na to da se srbija danas na više nivoa priprema i za mogućnost vojne intervencije na tlu Bosne i Hercegovine!! baš me zanima gdje će ovaj puta ovaj i slični smradovi iz BiH bježat i tražiti pomoć???Turska ili srbija??preko Save ne može dobiti ništa osim štrika!!Lp.
Mjesec dana zaustaviti opskrbu iz Rh i ode Bosna.
Dragi Selvide, zbog takvih pametnih kao što si ti neće se više čekat po 8 sati da se uđe u Hrvatsku na granici, sad će braća Hrvati da ti se zahvale, sad će se čekat po heftu. Pa ti vidi, pa smisli još taki pametni ideja.
E da mi je Selvidova glava pa da ostatak zivota provedem u veselju.
To je njihov mentalitet da prvo mrze druge a ako nema drugih mrze svoje. Tome se ne trenba cuditi. A ako im pomognemo onda nas jos vise mrze. I to bi neki koji jos nisu sada trebali shvatiti.
Trebat ce i nama neka "Sarajka", po uzoru na beogradske "Zagrebcanke"...
Može, neka samo prilikom paljenja pričeka maestral.
A koga je ovo šokiralo? Samo bezveznjake i smušenjake koji ništa ne razumiju, a nažalost vode Hrvatsku i EU
Kada polupismeni a loši ljudi obavljaju ministarske funkcije. Nuklearni otpad se sada nalazi u nuklearki Krško. Što je zračne linije 20 km do Zagreba i 50 km do Ljubljane gdje živi dva milijuna ljudi. Ostali nuklearni otpad zbrinut je u institutima u Zagrebu,Ljubljani i Beogradu pet milijuna ljudi. Niko se radi toga ne uzbunjuje. Sada se gradi na Čerkezovcu skladište, po svim najvišim standardima radi samih sebe. Gdje god se gradi u Hrvatskoj tankoj kifli, negdje je blizu nekom i nečem. Najedanput neko uzbunjivanje i zatezanje ,van zdrave pameti. Sada će biti samo sigurnije premješteno na zgodno odlagalište, iz Zagreba na dohvat Zagreba. Tako da ti polupismeni čobani od ministara ,prvo su loši ljudi koji svoju mržnju ne mogu skriti. Što s tim ljudima treba uopće rasoravljati
Ovo može izjaviti samo šljam u ljudskom obliku.
Nekako mi se čini da ovo ljeto tablice BiH neće imati dobrodošlicu u Dubrovniku a i šire duž obale.Možda da ponesu rezervnih kotača, ako ime se "slučajno" krenu gume ispuhivati. Ili da naljepe prekriženu sliku ovog Sevlida na vjetrobranskom staklu, da se zna da nisu njegovi birači.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I kako će moji gosti u dva (2) apartmana uživati?