ptičja perspektiva

Vatrogasci podijelili slike poplavljenog područja: 'Čeka nas duga i teška noć'

Foto: DVD Jurovski Brod/Facebook
1/4
17.09.2022.
u 19:23

Na terenu je sve zajedno angažirano 25 vatrogasaca iz našeg društva, te kolege iz DVD Zakanje, DVD Jurovo i DVD Bubnjarci.

Snažne kiše od petka navečer pune rijeke na području Karlovačke županije. Na terenima diljem županije raspoređeni su deseci vatrogasaca. Na nekim su mjestima uvedene izvanredne mjere, a očekuje se kako će Kupa i njeni pritoci nastaviti rasti, te će vrhunac doseći u noći sa subote na nedjelju.

Prave razmjere poplava koje su pogodile područje Karlovačke županije uslijed naglog rasta vodostaja najbolje prikazuju slike iz zraka koje su podijelili vatrogasci DVD-a Jurovski Brod na svojim društvenim mrežama.

"Iza nas je dosta kritičnih 24 sata, u kojima branimo naše selo od poplava. Na terenu je sve zajedno angažirano 25 vatrogasaca iz našeg društva, te kolege iz DVD Zakanje, DVD Jurovo i DVD Bubnjarci.

Čeka nas duga i teška noć - ali izdržat ćemo" napisali su vatrogasci u objavi ispod koje pristižu komentari podrške.

VIDEO: U Sloveniji pao snijeg! Uz orkansku buru i temperature u minusu moguć snijeg i u Hrvatskoj

 

Komentara 2

Avatar Istinski Pravi Hrvat
Istinski Pravi Hrvat
06:51 18.09.2022.

To je ta prokleta sudbina i pravednost da kada ti nije dovoljno vode u Piranskom zaljevu onda ti Bog pošalje dovoljno vode da te natopi i utopi.

Avatar Glina74
Glina74
10:43 18.09.2022.

Podijelili slike iz zraka i sada samo trebaju stanovnici poplavljenoga područjada te slike dobro pogledaju i eto ti vraga nema više poplave

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?