Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 155
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Ubio sina (5)
Povratak na članak

Ubio sina (5): "Ako ja ne mogu dobiti skrbništvo, neće ni ona"

Riječ je o 33-godišnjem M. Pinzanu koji je, pričaju susjedi, bio rastrojen nakon rastave od žene. Nakon ubojstva sina izvršio je samoubojstvo.

Komentari 93

OB
-obrisani-
11:43 20.11.2011.

ubit se zbog Zene je stvarno Jadno,

VL
BA
baš
12:27 20.11.2011.

dragojka -zapanjujuće je kako jasno razlučuješ stvari. Toliko jasno da postaje nevjerojatno. Kao da društvo može odgovoriti na sve. Nema toga društva, nema toga sustava koji može svaki slučaj preduhitriti. Pričati o nečemu bez odgovornosti je jedno, a sasvim drugo kada si u poziciji odluke i odrade. Vrlo brzo lijepe ideje i lijepe želje pred stvarnošću se tope. Kada pričaš o teoriji možda bi malo o praksi trebala znati više. Možda svaku osobu koja iskaže poremećaje treba zatvoriti? Znaš li da se iz bolnice može pobjeći? Znaš li da svaki čovjek ima tzv. ljudska, pa i roditeljska prava? Misliš li da država može učinkovito odgovoriti na sve? Samo daj još recept kako? Ovo je pretužna priča za bilo što pametno reći u ovako malo riječi.

VL
ZJ
zjam
14:26 20.11.2011.

slažem se s dragojkom,jer sam imala iskustvo kod rastave da je socijalna služba tupoglavo gurala djecu ocu (jer djeca trebaju viđanja s ocem) nisu gledali da je taj otac devijantan i opasan,kad sam se bunila socijalna radnica je rekla da sam ljubomorna žena i da će dići kaznenu protiv mene,no ja sam se morala sama boriti i paziti da manijak nešto ne napravi djeci,jer tu djecu niko nije štitio osim mene koja sam majka-tu je još sve dobro ako je jedna strana ok ,a šta u slučaju gdje druga strana isto nije kako treba-ZATO IPAK POSTOJE SOCIJALNE SLUŽBE KOJE BI TREBALE NEŠTO RADITI ZA PLAĆU KOJU PRIMAJU

VL
ZJ
zjam
14:32 20.11.2011.

svaka rastava je specifična za sebe,svaki je čovjek jedinka za sebe,naravno da djeca trebaju oba roditelja ako su roditelji normalne osobe,ako je istina da je u ovom slučaju otac narkoman vjerovatno ni majka nije bolja-ZATO JE SOCIJALNA SLUŽBA TU DA OCIJENI ŠTA JE DOBRO ZA DIJETE,

VL
SI
SILVESTRA
15:17 20.11.2011.

Što se tiče razvoda...nitko se sa nikim nije rodio i ako brak ne štima treba se povesti za onom poslovicom:Bolje dobar razvod,nego loš brak...tada glave treba staviti skupa i pobrinuti se za svoju djecu dostojanstveno.a ne se inatiti jedno drugome...kakoo je jedan gospodin ovdje napisao.svašta mu je prolazilo kroz glavu ali je mislio na svoje djete i ipak došao do zakključka da bude sa majkom,a on će kad bude u naj ljepšem izdanju...dakle ne drogiran eventualno ili pijan posjetiti djete i donjeti mu što ima i dati mu...svaka mu čast i svim takvim očevima...a majke ima ih svakakvih...pa nek bude i ovakva i onakva...sa njim jedino djetete treba biti sigurno...onda je sve u redu...a neke uistinu i nisu majke osim što im se djete nekako slućajno dogodilo ,pa ih je Bog učinio majkama...e tu su i njihovi muževi sirotinja ,a o djeci da ne govorim..

VL
Makarije Čudotvorac
15:32 20.11.2011.

drugo, zene su zla i naopaka stvorenja, jednom je jedan veliki filozof rekao za zene, stotinu ce promijeniti vjera da ucini sto joj srcu drago....

VL
Makarije Čudotvorac
15:29 20.11.2011.

sta ti je prava roditeljska ljubav....

VL
SI
SILVESTRA
15:35 20.11.2011.

Makarije...vjeruj mi nisu sve žene iste...ali i razumijem Te...ako Te je neka jako povrjedila...onda se ne čudim da imaš takovo mišljenje...ali toplo se nadam da ćeš naiči na neku koja će Te razuvjeriti i okrenuti svojim ljepim gestama Tvoje mišljenje...sretno...

VL
TA
tala
15:56 20.11.2011.

sto rade hrvatski psihijatri? da li oni mogu procijenisti bolesnika? Zasto ubojica svoje mlade djevojke, koju je prosle godine u zagrebu na bestialan nacin ubio, hoda na slobodne vikende, van vrapca po zagrebu? Sto rade ti psihijatri i da li su mozda korumpirani neki od njih?

VL
PR
pravikomunista
00:27 21.11.2011.

Ovakvu socijalna skrb u cijeloj državi treba do temelja ispitati. Za ovo bi netko trebao dopasti zatvora. Ajmeeeeeeeeeeeee da vidite kakvi su u Zaprešiću. Nemaju veze same sa sobom.

VL
KA
Katamaran
01:22 21.11.2011.

Ovaj je čovik to izveo tako da ona pati. Da je ubio nju, onda bi on i mali patili (više on). Ali pitanje je da li ona pati i da li je uopće volila to dite. Može biti da joj je napravio uslugu. Kako stvari stoje malo će joj se po glavi motati di je ona povridila ili napravila nepravdu ovome čoviku kada je on ruku na svoje dite digao. A možda je i on pozesivan i van kontrole. Ko će sve to saznati iz novinskoga članka - ma neće ni sud doći do istine. U stvari ko zna, moš lupetat šta bilo. Svako konstruira priču kako njemu ili njoj paše pa na tome temelju gradi. Temelj bi mogao biti kriv doduše. Ima svakakvih temelja, a najviše onih dobrih. Loši su di se ovakve stvari dogode. Ko će znati šta je bilo među njima. Tipična je priča da se mama makne ili od \"pijanca\", ili je mama \"kurva\". Puno tih priča ne moraju biti istinite, jer ono šta se piše u novinama mačak s maslom ne bi pojeo. Jedno je sigurno da će se nastaviti, a to je ljudska površnost u gledanju na stvari.

VL
PI
piranha2
20:50 21.11.2011.

jel ovaj katamararn normalan?

VL
PR
pravikomunista
18:34 25.11.2011.

Nećete još dugo, do 4.

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.