Ubio sina (5): "Ako ja ne mogu dobiti skrbništvo, neće ni ona"
Riječ je o 33-godišnjem M. Pinzanu koji je, pričaju susjedi, bio rastrojen nakon rastave od žene. Nakon ubojstva sina izvršio je samoubojstvo.
Komentari 93
Na stranici www.index.hr tekst i naslov su drugačiji: \"Pustili ga iz Psihijatrijske bolnice pa ubio petogodišnjeg sina i sebe\". Podatke o tome ovdje nisam vidio. Tko ga je pustio iz bolnice??????
19.11.2011. u 23:20h yahoo je napisao/la: ...neka gori u paklu... - Kad bi jedna jedina Dusa zavrsila u Paklu tada bi Bog bio pobijeden. Bog je ljubav a Dusa dok je u materiji tjelu ima privid da je sama tijeloelo sto nije slucaj! Dusa je aktivni element i nije sacinjena od materije !
Narkoman i alkoholičar,zašto to niste naveli? Sigurno je bio drogiran i pijan kada je to napravio. Svaki normalan čovjek zna da je maloj djeci mjesto uz majku,i moja djeca su kod majke i siguran sam da im je tamo bolje nego kod mene. Sud presuđuje djecu ocu jedino ako je majka kurba,narkomanka ili alkoholičarka,a djeca ispaštaju zbog toga,pod uvjetom da je otac normalan čovjek. Ovaj je bio narkoman i pijanac!
19.11.2011. u 23:45h marlon1 je napisao/la: van ove teme, ne znam zbog čega u komentarima ne postoji nikakva mogućnost editranja postova, em je vrijeme za pisanje ograničeno (izbaci te), em je limitiran broj znakova. pa ako odlučiš napisat malo duži osvrt, prisiljen si i brzati ili ev. prekrajati,. što u konačnici rezultira tipfelerima i greškama. ----------------------------------------------------------------------------------------------- piši pa copy tekst pa piši pa opet copy- e onda si siguran ak te izbaci-evo ti neka vrst editiranja
sebično đubre koje nije moglo podnijet da nikome nije potreban... neka trune u paklu. trebao se ubit prije nego što je zaklao vlastitog sina.
Zena je tu po mojoj prepostavki najveci krivac!Mogla je lijepo,da odglumi da ce sve biti u redu,da uzme dijete,i da pobjegne.Jer vjerovatno da je on prijetio da ce ubiti i sina i sebe ako mu se nevrati,a ona ga sigurno potcenjivala,i psihicki jos vise uzrujavala,Naravno da nitko normalan nemoze opravdati ubistvo nevinog djeteta,ali ova zena je to mogla lijepo,lukavo sprijeciti.Nazalost sada je kasno!
Tuzno! Svi su komentari u velikom zakasnjenju! Sucut svim ozaloscenima!
Postala je praksa da u Hrvatskoj doktori puste ovakvog tipa sa liječenja i to temeljem njegovih ljudskih prava.On izađe vanka i pokoka nekolicinu.To znači da bi ove tipove trebalo zatvoriti u žicu zajedno sa doktorima pa da ovi tipovi liječe doktore.Treče nema.
Ma sigurno je Komunistički gad koji je za vreme TITA ubijao Hrvate Treba ga baciti u Jazovku
Sad sam pogledao sve slike koje je, nazalost moram reći monstrum, stavio na svoj facebook profil. Taj mali anđelić mu je bio centar svijeta! Pa što je on to za Boga milog napravio??? Nevjerojatno! Svoje dijete ubiti?! Ne znam...
Ovo se nije smjelo dogodit..netko je gadno zakazal
koliko god ovo bio monstruozan čin, jedna od pouka ovoga događaja bi svakako trebala biti i činjenica da prava očeva u Hrvatskoj nakon rastave braka nisu niti približna pravima očeva u jednoj Švedskoj, Švicarskoj... očevi u Hrvatskoj su u takvim slučajevima naprosto diskriminirana skupina, prije svega od onakvog tipa ljudi kakve predstavlja obrazac razmišljanja jedne Jadranke Kosor kada su u pitanju prava i obaveze i međusobni odnosi muškarca i žene. u braku, poslije braka i općenito.
malaispravka...vidjet ćemo kakav \"plan\" imaju za razvode i muškarce ostali političari..vidjet ćemo!! jaca kosor tu nema puno utjecaja, nit će imat ostali političari...to je naprosto globalna činjenica, masonski planovi koji se provode već dugi niz godina...cilj im je stvorit razhebeno društvo, što više razvoda, što više ovakvih događaja...jer skladna obitelj im nije cilj, puno skladnih obitelji čine jednu veliku skladnu cijelinu...a to je veelika opasnost za \"lože\"!! ne podržavam ovo ubojstvo..međutim onaj tko niije prošao pakao razvoda, onaj tko nije vidio šta je u stanju napravit druga strana teško može o ovome racionalno razmišljati...u mojoj blizini je čovjek prošao scile i harbide sa ženom...ja mu se divim što se u 20 godina maltretiranja nje i njenog lovermana, njihovog izmišljanja, spletkarenja, varanja, laganja i kur...nja nije opasao eksplozivom i jedan dan napravio dernek za pamćenje...jer mu se život sveo na običnu nulu....
\"Ako ne mogu ja dobiti skrbništvo,neće ni ona\" Nevjerojatno koliko ljudski um može ZASTRANITI....
ne znam čemu još tolika zaostalost i neznanje ili ne prihvaćanje stručnog mišljenja a to je-tetovaže su pokazatelj devijantnosti psihe čovjeka tvrde psiholozi,najveća zlodjela djeci rade roditelji-jer dobar roditelj nije biološki roditelj ,već onaj čovjek koji ima sposobnost da voli i brine o nekom-u cijeloj toj priči treba otići u socijalnu službu i provjeriti zašto se dozvolilo da se takvom rastrojenom čovjeku da dijete a isto tako ni majka se ne spominje -gdje je ona u cijeloj priči-jel ona i socijalna služba bi najbolje trebale znati kakav je čovjek kojem su dale dijete a ne susjedi
neka malo nemoćno biće anđeli čuvaju
Čovjek koji se liječi na psihijatriji i koji je narkoman ne smije biti sam s djetetom. Ta tzv. poboljšanja stanja, ne znače izlječenje. Nikad se ne zna kad će doći do egzacerbacije simptoma, u ovom slučaju očito psihoze i kada će učiniti zločin. Centar za socijalni rad vjerojatno je znao da je otac narkoman. Je li bio obaviješten o njegovom psihijatrijskom liječenju, kakva je bila veza između psihijatar i Centra, to je po osnovno pitanje. Centar mora strogo voditi računa o takvim očevima, pratiti njihovo liječenje, a psihijatrijska ustanova treba imati čvrstu vezu s Centrom i obavještavati ga o stanju pacijenta.
Darko-zg, pa nema tog zakona koji bi normalnog oca natjerao da ubije sina. OSIM TOGA ovaj čovjek je bio alkoholičar i narkoman, jel bi takvom liku trebalo dati dijete da skrbi o njemu????
opet netko zakazao,nisu smjeli takve bolesnike pustiti,glavno da hvataju aktiviste da ne bi možda napisali nešto o Jaci,a ovakvi se normalno kreću gradom.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
@frankies boy upravo tako,. i velika većina ljudi, srećom, tako i čini. ali uvijek postoji taj jedan postotak poremećenih i s teškom patologijom karaktera koji to nisu u stanju.. i onda se događaju takve tragedije..nažalost.