Ubio sina (5): "Ako ja ne mogu dobiti skrbništvo, neće ni ona"
Riječ je o 33-godišnjem M. Pinzanu koji je, pričaju susjedi, bio rastrojen nakon rastave od žene. Nakon ubojstva sina izvršio je samoubojstvo.
Komentari 93
II dio Nema vise Bumbara koji su pravi stanovnici tog malog gradica svi smo posli u svijet ostala je velika praznina i nepostovanje otkad su otisli steta !!! Sve sto nam treba za zivot je Ljubav i da se postujemomo kad bi ljudi samo to shvatili. Ne gledajte sapunice od jutra do mraka na vasim TV aparatima ne gledajte reklame kojim vam svaki dan peru mozak, ne citajte o plitickim toboznjim svadama i kako se brinu o vama iskljucite sve i posvetite se vasim milim. Vratite skolske uniforme u skole naucite da djeca cekaju ucitelje u hodniku i lijepo ih pozdrave vratite natrag to vrijeme koje je bilo kad smo zivjeli u ljubavi i postivali se i sto je najbitnije druzili se pristojno, imali smo socjalni dio koji danas fali. Danas samo citamo o POLITICKIM sprdnjama kradi korupciji i varkama Idiotske sapunice i kako je lijepo imati ljubavnicu i ne postivati partnera partnericu pa cak vam i vasi mili politicari pokazuju put da je ok da se rastavljate od partnera i zivite bez obraza i postovanja. Amen
Strašno i užasno. Sućut obitelji Pinzan, i osuda svim nadležnim institucijama koje su dozvolile da se ovo dogodi. Osuda našem društvu koje je slijepo na događaje oko nas...
\"Napredna\" Istra je centar hrvatskoga sotonizma. Sve bolesnija i bolesnija ubojstva se dešavaju na tom vražjem multi-kuti poluotoku.
Strašno i pretužno. Pa što rade naše zdravstvene i socijalne službe? Pa zar su toliko zauzete davanjem lažnih mirovina i invalidnina da nemaju vremena za liječenje i pomoć pravim bolesnicima?
Ispod ovog clanka ima tema o kosorici koja laprda da nece dozvoliti da se ukine vjeronauk u skoli zena koja iza sebe ima dva slomljena braka super. To vam je danasnja istina u toj novoj vam Katolickoj drzavici. I vi se cudite sta se desava? Pa pogledajte tko vam je ugled kosorica kerum i ostali pa tu se nezna tko koga?
Pa ovetio joj se na najgori moguči način, ta žena će patiti do kraja života nažalost, nije u redu.. trebao je nastaviti sa životom i naći drugu. teško za objasnit kako netko može takvo zlo učititi!
Ovaj bolesni idiot ubije svoje djete onaj domaći ubije svog najboljeg prijatelja u Marćani a sve domoći dećki---ne mješajte bosance u ovo jer sa ovim nemaju ništa ------Domaći su naućeni da kriju svoju djecu narkomane i psiho bolesne i daa im davaju novce nonice i tatice samo da susjed ne vidi da obitelj ne funkcionira-----Problem je u mozgovima ljudi koji nisu u stanju riješit probleme u vlastitoj obitelji nego sve guraju pod tepih dok se ne desi zlo!
19.11.2011. u 20:00h alvina je napisao/la: - Varas se to je sve donijela kultura koja se doselila tamo s kim si takav si svaki dan nasilje na kraju postanes sam dio toga. To ti je kao kad citas da jee u Iraku ubijeno 50 osoba samo slegnes ramenima jer svaki dan citas isto 20 ubijeno 30 ubijeno itd itd nesvjesno postanes dio toga a to je zapravo to sto mocnici zele svaki dan nas maltretiraju informacijama losih stvari koje se desavaju u svijetu i domovini da na kraju samo slegnemo ramenima. Svaki dan nas informiraju o korupciji i kradi da na kraju postanemo pasivni i ravnodusni. Ali kad pojedinca pogodi tragedija kao u ovom slucaju pojedinac je sam jer mu svi okrecu leda kako ih vlastodrsci naucili da rade preko medija koji im sluze da nas manipuliraju tako da postanemo pasivni jer jaosiga njima da se slucajno probudimo i pocnemo mislit vlastitom glavom.
ah:(((( jadno dijete
Peru nam mozak od dojencadi sve igracke su usmjerene u gootinju i oruzje filmovi tipa Mr. & Mrs. Smith di nasi ljubimci igraju ulogu razbojnika slatko ubijaju, filmovima di se ima ljubavnice sve to utjece na nas sapunica BB itdtd itd nista nije slucajno sve ima svoju svrhu a svrha je manipulirati ljudima oprat im mozgove da ne misle ZDRAVO. Veliku ulogu imaju i mizerne place itd itd itd
u svakom slucaju djete nije bilo krivo.....
Svi smo mi na tom putu djetetu i tati doslo je kraj patnje na ovom svijetu. Jer raditi vecinu svog budnog zivota za prezivjeti nije zivot niti zdravo za porodicu. Pocivali u miru Bozjem
Kad citam o ovakvim temama misli me vucu na rat. U ratu se ljudi legalno ubijaju i kolju na tome se nitko ne zgrozava, a na ovoj temi sudi se drustvo, di je drustvo i nadlezne institucije kad se mladee ljude nasu djecu salje u rat da se zakonski ubijaju?
Procitajte moj komentar sto sam napisao u 17.37 sati,,prije nego je ovaj novi clanak izasao,,onda nije bilo ni rijeci o skrbnistvu,,i bio sam u pravu,,, To je najveca tragedija sto je oduzeo sebi i sinu zivot iz ljubavi prema djetetu,,,ja sam bio u slicnoj situaciji prije 3 godine,,dobio sam skrbnistvo,,ali prije toga sam bio u dilemi jakoj svasta mi je islo kroz glavu,,,zato kazem,,majke nisu bas nevine u toj prici,,negovorim za sve majke ali one koje nedaju ocevima djecu da vide i ucjenjuju ih sa djecom,,,,siguran sam da ga je volio vise nego bilo sto drugo na svijetu,,ucinio je to iz ocaja a ne iz osvete prema majci,,,,,,,
Za ovakve stravicne zlocine, najvise je kriva drzava i zakoni koji sva prava daju majci, tako da zena moze bez problema djecu odgajati tako da mrze oca i sa djecom ucijenjivati oca bez posljedica. Ove situacije su za oceve neizdrzive.Ovee situacije su stravicne, ali ovo su diurektni plodovi nasih zakona i nase vlade koja je ove zakone donjela
bas zbog toga sultane posto si jedan od onih sretnijih, umjesto da trosis vrijeme na komentare, zaviri u sobu svog djeteta, ako spava pogledaj da li je pokriveno i da li mu je toplo, pomiluj ga i budi Bogu zahvalan za svaki trenutak koji provedes sa tim djetetom cak i kad spava... nismo svi te srece
Dostatoga-- Potpuno si u pravu,,imas moju podrsku a ovi seljaci koji nikada nisu imali niti ce imati djecu,pusti ih neka lupetaju o politici,,ionako nemaju svoj zivot,,,
ovaj očajnički čin pomračene svijesti uzrokovane teškom obiteljskom dramom trebao bi biti opomena onima koji umjesto da se dogovore prijateljski da oboje skrbe o djetetu isključuju jednog roditelja .Ne treba im za dogovor nikakav sud među razumnim roditeljima to je normalno da se dogovore.
Iskrena sućut obiteljima.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I dio Tuzno! Kud je krenuo ovaj svijet nema vise ljubavi postovanja respekta sve je usmjereno u novac i iskoristavanju jedni drugog. Nema vise da se obitelj sastaje uz rucak i veceru zivot koji stvaramo vrti se oko novca ljudidi nemaju vremena da se posvete sebi trce za novcem i zanemaruju svoje mile svoje susjede svoje poznanike. Ja sam roden u tom malom mjestu koji mi svaki put kad se vratim tamo sve neprepoznatljiviji ne poznajem vise ljude koji tamo zive ne prepoznajem nacin na koji zive sve je umjetno i puno stresa, mjesavina kulture je nepodnosljiva covjek se ne prepoznaje u vastitom rodnom kraju.