Karamarko: Ne tucite se za liste, rezat ću plaće u Saboru i ministrima!
Prozvani: Bošnjaković, Bubić i Galić kritizirani zbog zaostajanja u izbornim zadacima
Komentari 155
Ništa ti, Karamarko, nećeš napraviti. Da imaš ozbiljne namjere i želju spasiti ovu državu, rezao bi lokalnu samoupravu na pristojan broj, ne bi muljao kako ćete broj ministarstava smanjiti za tri (čak! umjesto za 13..) i to tako da ćete ih spojiti s nekim drugima, dakle - opet ništa... Muljator si bez pokrića!
Prvo trebas doci na vlast da bi ikom ista rezao i davao... Prvo djeli da bi privukao birace onda ce rezati place ministrima, i ne samo ministrima .Novca nece biti ni za vece place radnicima ni vece mirovine... Ne i jos jednom sto se vise zahuktava prljava kampanja,on sve nize pada.. Da bi s edokopa vlasti sve ce taj obecati a onda ce ostati na istom,kolika im je placa nece nitko znati,samo naivci ce mu vjerovati.Dok je u Saboru bio oporba i neredovno dolazio u njega gdje je morao biti,nije ga smetala visoka placa svaki mjesec?!Covjek se promjenio ali ne u pozitivnom smislu, negativnom...
Što će plaća KDZ lopužama?! Jeste li ikad čuli da su kriminalci imali plaću???
pa kakve su pare zamračili i pokrali ministri HDZ-a u prošlom mandatu, posve sigurno je da bi mogli raditi bez plaće, doživotno, jer imati će primanja, a ne plaće
Gade mi se svi političari, njima i kad bi uzeli plaću oni bi se opet tukli za Sabor, jer bi živjeli od mita i korupcije...opet ista lica godinama se vrte a ko fol govore da treba dati prigodu mladima...žene su samo ukras na listama a malo njih će u Sabor...stvarno ne znam tko je gori, SDP ili HDZ, još mi ovi iz Živog zida djeluju najprivlačnije, izbori ništa neće promjeniti pobijedio HDZ ili SDP samo će se promjeniti uhljebi...i ovi botovi što sada pišu po narudžbi jednih ili drugih, rade to jer se nadaju da će se uvaliti u državne jasle, nitko neće motiku u ruke, svi bi neku foteljicu....
mišja rupa, mjesto nepoznato (slika gore)
sa Visokom ste isto govorili istinu... malo vam vjerujem
Karamarko, to je demagogija ... prvo vratite novce, ako želite biti vjerodostojni ... ali ne, vi se umjesto toga sporite s državom ... i likujete što bi moglo ostati na "tko je jamio, jamio je" ...
Nije mi jasno da veliki broj Hrvata podržava one koji su ekonomski i gospodarski uništavali Hrvatsku pune 24 godine, kroz kriminal, korupciju i pljačku hrvatske imovine, kroz ratno profiterstvo, pretvorbu i privatizaciju i uništavanje tvornica i drugih proizvodnih objekata, rasprodajuodaju hrvatske imovine (za 1 kunu), kroz javne nabavke, javno-privatno partnerstvo, neplaćanje poreza i doprinosa od strane podobnih, kroz pretjerano zaduživanje, te druge oblike „zakonske“ pljačke, u čemu najveće zasluge ima HDZ. Rezultat takve politike je udvostručenje broja umirovljenika od 1990. godine, kada je iznosio 630.000, na 1.207.000 u 2011. godini.
mali miš je vrlo plaho stvorenje i nije ga lako uhvatiti čak niti kamerom (slika gore, lijevo)
Ajde Tudmanov pionire smanji malo dozivljaj.Mi posteni Hrvati cemo dati svoj glas Milanovicu oko 80% i dobicemo jos jedan mandat.Narod voli nasega Zokija jer je posten bori se za Lijepu nasu pozatvarao je pola Hdz-ovaca jer im je Tudman dozvolio da pokradu sve sto se dalo ukrasti pocev od Sanadera pa do Cobankovica i drugih.Milanovic je pravedan i bori se protiv nacionalizma i fasizma koji cvijeta u Hrvatskoj ali cemo ga zajednickim snagama zaustaviti i napokon ce nas svijet cijeniti a ne da smo im nacija koja podrzava zlo Thompson simunic i ostali provokatori ali to cemo zaustaviti zajedno sa Milanovicom
Karamarko. Demagog i populistički! Je li to moguće?!?
Neki dan sam Mlakara upozorio da će ga se vođa riješiti a kad sam vidio Jasena Mesića nedavno skupa sa ženicima odmah sam rekao da će se i njega riješiti.Tako vam je to dečki moji kad kolo vodi murja makar i kompilirana.
ja bi njima dvojici dao nacrtane ovce na čuvanje, ali prave no way :-)
Pa tko normalan i svjestan sadašnjosti može više vjerovati ovakvima koji se žele domoći vlasti ili ostati na vlasti - svejedno. Pitam se da li će se i kada Hrvati izmaći iz torovskih i bezkrupuloznih stranaka i njihovih vođa, da li će ikada početi razmišljati svojim glavama i vlastitim mozgovima a da to nema veze sa stranačkom pripadnošću, velikim i pametnim govorima njihovih vođa, parolama za maloumne i imbecilnim preizbornim obećanjima. Svi pričaju o demokraciji, nepretku i prosperitetu a većina se ne može maknuti od kulta dviju stranaka i njihovih vođa. Kao šlag na torti sad se pojavio i najpametniji od svih, Bandić, čovjek koji se sebe naziva u trećem licu, koji je pod silnim optužbama, koji je od Zagreba napravio seosku primitivnu prčiju...... Sva sreća da su se pojavili neki novi ljudi sa potpuno drugačiji stavovima, odgovrnošću i namjerama.
batman & robin
Nije problem u plaćama. Već je poznato da školovaniji ljudi ne biraju HDZ pa si se sad na njihove plaće obrušio dok ne dođeš na vlast. Onda opet umiljato. Što ljudi ne žele je HDZova tajna djelatnost. Slabljenje već slabe pravne države i građanskih prava svih Hrvata i Hrvatica kao i ljudi drugih nacionalnosti ali građana Republike Hrvatske. Građani Hrvatske znaju da su HDZovi stranački cetri na referendumu o ulasku Hrvatske u EU više bili proti nego za. To se i danas može provjeriti. Imotski protiv ulaska u EU a najmanje jedan član u svakoj obitelji živi i radi u EU. To je teško objasniti, zašto upravo oni ne žele da se svi Hrvati mogu slobodno kretati u EU. Šta bi sad bilo sa Hrvatskom kad se zatvore granice zbog izbjeglica da nije u EU? Čak bi se i svi imotćani morali vratiti jer bi hrvatsku proglasili za sigurnu zemlju. Jel to bio cilj HDZa?
kao da su hadezeovcima važne plaće ... ne ciljaju oni na tu lovu ...
Kao da je njima do plača.Vjerujem da npr.Kalmeta.Rimac,Šuker,Čobanković,Fiolić,..nisu niti znali kolike su im plače ali im je posao bio unosan,itekako unosan
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
najtužnije je što "magistar" brkić, nakon fotokpiranja diplome na policijskoj "akademiji" ima obraza pojaviti se u javnosti??? besramno!!!