Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 14
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Stišava borbu za pozicije
Povratak na članak

Karamarko: Ne tucite se za liste, rezat ću plaće u Saboru i ministrima!

Prozvani: 
Bošnjaković, Bubić i Galić kritizirani zbog zaostajanja u izbornim zadacima

Komentari 155

YE
Yesenin
17:37 17.10.2015.

Kako je samo lijep i pametan!!!

VL
AN
antidogmatik
20:08 17.10.2015.

Neodgovorni neradnici i teški muljatori (HDZ) najavljuju red i solidariziranje s onima koji su za svoj rad debelo potplaćeni? Da ironija bude veće upravo su nas ti kriminalci, s onima koji ih simpatiziraju i podržavaju, doveli u stanje ekonomske krize i financijske ovisnosti.

VL
DU
Deleted user
21:18 17.10.2015.

Koji volej za stoku sitnog zuba. Prije koji mjesec smanjili si stopu PDV na plaće zbog čega su im porasle oko 2000 kuna, a po dolasku na vlast smanjit će plaću za oko 1000 kuna, ako. Biti će na dobitku najmanje 1000 kuna, ali će onda imati opravdanje za rezanje plača i mirovina, a naravno to će popušti stoka sitnog zuba, kao i sebi su smanjili.

VL
RA
raduc
19:42 17.10.2015.

počela je jagma oko plijena

VL
RI
ribolovac
15:40 17.10.2015.

Svi u HDZ iz 90 su bili komunisti osim Drazena Budise koji je osnovao HSLS.Karamarko je radijo kao dousnik za UDBU.TUudjmanova desna ruka je bijo Josip Manulic poznati udbas.I sad ja dobijem milijunn minusa a botovi znaju dasam u pravu i daje to lako dokazati.Al onako radi reda dobijem minus da kao javnost pomisli da nisam u pravu a svatko to moze lako provijeriti.

VL
RI
ribolovac
16:12 17.10.2015.

HDZ je mala stranka al zato puna stucnjaka i kvalitetnog KRADLJA =Kadra koji su sposobni u kratkom vremenskom perijodu da opljackaju i uniste jednu drzavu velicine danasnje HRVATSKEM

VL
DU
Deleted user
15:49 17.10.2015.

"...Karamarko: Ne tucite se za liste, rezat ću plaće u Saboru i ministrima! ..."________Koji Populist i demagog, zna on na što birači padaju...

VL
ZG
zgblabla
21:34 17.10.2015.

HDZ je puno vladao i puno čerupao-kak vas nije sram još se i kandidirat ,pa trebali ste se odavno rasformirati kao i poštene kleptomanske stranke u Italiji

VL
DU
Deleted user
15:55 17.10.2015.

zašto Karamarko uporno šuti o stranačkim crnim fondovima? ... to su naši novci, a njime su napunili svoje džepove i financirali stranku ... i nisu to mali novci ...

VL
Avatar NijeMiNišta
NijeMiNišta
15:47 17.10.2015.

dva moćna "intelektualca" na fotki - jedan fotokopirao diplomu (i to na policiji - hahaha) .. a drugi studirao 11 godina

VL
Avatar 7Sisak6
7Sisak6
15:15 17.10.2015.

evo ga napokon i karamarko,još jedan antologijski biser

VL
GB
goran.brodsky.3
15:20 17.10.2015.

Ha,ha...vidi intelektualne elite na slici.Jedan(špijun)studirao 8 godina i to najlakši fakultet,a drugi(policajac)nikada nije niti bio na fakultetu,tj krminalistici(a znamo kako se tamo studira),tek je plagirao diplomu

VL
DU
Deleted user
16:56 17.10.2015.

Karamarko smiruje hijene u borbi za plijen!

VL
I2
iggy.213456
19:29 17.10.2015.

Molim vas nemojte se tući,glasujte za HRVATSKU ZORU!!!!!!!!!

VL
BL
blackmore
19:33 17.10.2015.

100 kuna

VL
NM
no mind
20:46 17.10.2015.

kome ćeš ti što srezavati monstrumi odvratni,kodno ime garavi,a udbašu prokleta bila hrana koju ždereš

VL
QW
qwas33333
21:54 17.10.2015.

već se ćapaju za fotelje

VL
CH
chemica
15:30 17.10.2015.

Stravično. Ništa se tu nije promijenilo. Vasa "kompilator" pokušava pokupiti političke bodove javno "razotkrivajući" jagmu za podjelom plijena koja vlada u Hdz-u. Jadniji može biti samo onaj tko mu povjeruje. Amebice moje...Ljudi, Karamarko će da smanji saborske i ministarske plaće! Najbitniji je podatak "zaboravio" iznijeti: Za koliko ih misli smanjiti. Ma bitno da dobro zvuči, a likovi intelekta kišne gliste padaju na takve stvari. Evo, možemo organizirati i "nagradnu igru", tko će pogoditi za koliko će promila rezati plaće. Moja je pretpostavka, maksimalno pola posto. No, treba "ispuniti" još jedno predizborno obećanje ludom radovanje.

VL
DA
danijelrukavina4
17:20 17.10.2015.

Panje za čelnike naših najjačih "demokratskih" stranki - HDZ i SDP. Obje imaju u svom nazivu riječ "demokratske". Po čemu ste vi demokratske stranke ? Kako to da ste vi "demokratske" stranke, a iste ljude kandidirate već 20 i višee godina ? Po čemu su to jedini demokrati u vašim strankama, jer tako to izgleda. Hvalite se sa tisućama svojih članova, pa zar oni nisu isto tako demokrati. Ako ste i jedni i drugi demokrati, zašto se svađate i toliko ružno govorite jedni o drugima. Nije mi jasno, objasnite mi molim Vas. Što su ovi ostali, koji od vas ne mogu doći do izražaja, mislim na Most, Živi zid, Pametno, Orah, Zelene. Što mislite, da li su oni demokrati ? Da li ćete prihvatiti ideju Petrova iz Mosta, pa i sebe staviti na posljednje mjesto. To je za mene potez pravog demokratskog čovjeka. Ovako, kada na kraju vidimo Vaše liste za izbore, da se malo našalim, nadam se da mi nećete zamjeriti, i Kaligula je imao boljeg kandidata.

VL
OR
orihenius
15:57 17.10.2015.

HA HA HA, Kradezenjara da sam sebi smanji plaću? Koliko moraš biti gluup da povjeruješ u to?

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.