Karamarko: Ne tucite se za liste, rezat ću plaće u Saboru i ministrima!
Prozvani: Bošnjaković, Bubić i Galić kritizirani zbog zaostajanja u izbornim zadacima
Komentari 155
Neodgovorni neradnici i teški muljatori (HDZ) najavljuju red i solidariziranje s onima koji su za svoj rad debelo potplaćeni? Da ironija bude veće upravo su nas ti kriminalci, s onima koji ih simpatiziraju i podržavaju, doveli u stanje ekonomske krize i financijske ovisnosti.
Koji volej za stoku sitnog zuba. Prije koji mjesec smanjili si stopu PDV na plaće zbog čega su im porasle oko 2000 kuna, a po dolasku na vlast smanjit će plaću za oko 1000 kuna, ako. Biti će na dobitku najmanje 1000 kuna, ali će onda imati opravdanje za rezanje plača i mirovina, a naravno to će popušti stoka sitnog zuba, kao i sebi su smanjili.
počela je jagma oko plijena
Svi u HDZ iz 90 su bili komunisti osim Drazena Budise koji je osnovao HSLS.Karamarko je radijo kao dousnik za UDBU.TUudjmanova desna ruka je bijo Josip Manulic poznati udbas.I sad ja dobijem milijunn minusa a botovi znaju dasam u pravu i daje to lako dokazati.Al onako radi reda dobijem minus da kao javnost pomisli da nisam u pravu a svatko to moze lako provijeriti.
HDZ je mala stranka al zato puna stucnjaka i kvalitetnog KRADLJA =Kadra koji su sposobni u kratkom vremenskom perijodu da opljackaju i uniste jednu drzavu velicine danasnje HRVATSKEM
"...Karamarko: Ne tucite se za liste, rezat ću plaće u Saboru i ministrima! ..."________Koji Populist i demagog, zna on na što birači padaju...
HDZ je puno vladao i puno čerupao-kak vas nije sram još se i kandidirat ,pa trebali ste se odavno rasformirati kao i poštene kleptomanske stranke u Italiji
zašto Karamarko uporno šuti o stranačkim crnim fondovima? ... to su naši novci, a njime su napunili svoje džepove i financirali stranku ... i nisu to mali novci ...
dva moćna "intelektualca" na fotki - jedan fotokopirao diplomu (i to na policiji - hahaha) .. a drugi studirao 11 godina
evo ga napokon i karamarko,još jedan antologijski biser
Ha,ha...vidi intelektualne elite na slici.Jedan(špijun)studirao 8 godina i to najlakši fakultet,a drugi(policajac)nikada nije niti bio na fakultetu,tj krminalistici(a znamo kako se tamo studira),tek je plagirao diplomu
Karamarko smiruje hijene u borbi za plijen!
Molim vas nemojte se tući,glasujte za HRVATSKU ZORU!!!!!!!!!
100 kuna
kome ćeš ti što srezavati monstrumi odvratni,kodno ime garavi,a udbašu prokleta bila hrana koju ždereš
već se ćapaju za fotelje
Stravično. Ništa se tu nije promijenilo. Vasa "kompilator" pokušava pokupiti političke bodove javno "razotkrivajući" jagmu za podjelom plijena koja vlada u Hdz-u. Jadniji može biti samo onaj tko mu povjeruje. Amebice moje...Ljudi, Karamarko će da smanji saborske i ministarske plaće! Najbitniji je podatak "zaboravio" iznijeti: Za koliko ih misli smanjiti. Ma bitno da dobro zvuči, a likovi intelekta kišne gliste padaju na takve stvari. Evo, možemo organizirati i "nagradnu igru", tko će pogoditi za koliko će promila rezati plaće. Moja je pretpostavka, maksimalno pola posto. No, treba "ispuniti" još jedno predizborno obećanje ludom radovanje.
Panje za čelnike naših najjačih "demokratskih" stranki - HDZ i SDP. Obje imaju u svom nazivu riječ "demokratske". Po čemu ste vi demokratske stranke ? Kako to da ste vi "demokratske" stranke, a iste ljude kandidirate već 20 i višee godina ? Po čemu su to jedini demokrati u vašim strankama, jer tako to izgleda. Hvalite se sa tisućama svojih članova, pa zar oni nisu isto tako demokrati. Ako ste i jedni i drugi demokrati, zašto se svađate i toliko ružno govorite jedni o drugima. Nije mi jasno, objasnite mi molim Vas. Što su ovi ostali, koji od vas ne mogu doći do izražaja, mislim na Most, Živi zid, Pametno, Orah, Zelene. Što mislite, da li su oni demokrati ? Da li ćete prihvatiti ideju Petrova iz Mosta, pa i sebe staviti na posljednje mjesto. To je za mene potez pravog demokratskog čovjeka. Ovako, kada na kraju vidimo Vaše liste za izbore, da se malo našalim, nadam se da mi nećete zamjeriti, i Kaligula je imao boljeg kandidata.
HA HA HA, Kradezenjara da sam sebi smanji plaću? Koliko moraš biti gluup da povjeruješ u to?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kako je samo lijep i pametan!!!