Karamarko: Ne tucite se za liste, rezat ću plaće u Saboru i ministrima!
Prozvani: Bošnjaković, Bubić i Galić kritizirani zbog zaostajanja u izbornim zadacima
Komentari 155
Znači 99,99% posto članstva bi i dalje samo muzlo, ha? (mislim na sdp-hdz-hns...). Nema tko da vodi ovu napaćenu i izmuženu zemlju. HEJ! Karamarko! Milanoviću! Crkla krava muzara!
Samo naprijed, to je ono što će narod najviše cijenit!
Ja jednostavno ne razumijem ove ljude koji još uvijek vjeruju i podržavaju HDZ. Mi jednostavno ne možemo na bolje dok god ima ovako naivnih ljudi koji nakon svega još uvijek glasaju za ove kriminalce...
Dok ga Zoka poziva na suceljavanje g. Karamarko radi i iznosi konkretne prijedloge koje ce provesti kao predsjednik Vlade. Sretno i da sve zamisljeno i predstavljeno ostvarite!!
I kaže to onaj koji je 4. godine uredno primao Saborsku plaću za svoj nerad kao svijetli primjer kako do kruha bez motike.
Udbas karamutavi i falsifikator + ratni zlocinac iz livna.Po pisanju BiH medija podignuta optuznica protiv ovog diplomca.Koja je to ekipa pljackasa, udbasa, ratni zlocinaca i lazljivica.
Što se tiče sabora, tu se slažem, Zastupnici bi trebali imati 1,5 * prosječnu hrvatsku plaću. Što se tiče ministara, ne. Rekli su stručnost, sposobnost i ..... gdje će naći ljude, od kojih očekujemo odgovornost, da rade za ništa?
LUSTRACIJA odmah u prvih 100 dana a ostalo potom !!!!!
Ma bravo, jedino od HDZa to možemo čuti.
HDZ je autohtona hrvatska politička baština stvorena od naroda za narod i narod ga se nikada neće odreći. Kada su zaribali, izgubili su izbore i to s pravom, a sada su se vratili jači nego ikad. Mnogi imaju poteškoća sa shvačanjem toga, no HDZ je više od gospodarskog programa ili šefa stranke, HDZ je jedina politička opcija koja u fokus stavlja Hrvatske interese. Oni koji se ne identificiraju sa hrvatstvom, koji misle da je domoljublje negativna pojava i koji smatraju da je nebitno jesmo li hrvati ili nismo nikada neće podržavati HDZ, no danas je takvih sve manje i manje.
A kao on će snizit plaće. Koji proziran spin. Što se njega tiče ni je zaslužio ni kunu za prošlu godinu koliko je radio u saboru.
Smanjiti plaće,možda kad na k....cu naraste nokat.S druge strane,Manolo46,ako nisi primjetio,otkad je Manolić rekao za "budućeg"premijera da je radio za UDBU,nitko iz HDZ-a više ne spominje lustraciju. 25 godina govore o smanjenju plaća,smanjenju administracije,a i jedni i drugi ne želele rezati županije.Turbo mala Hrvatska ima 20 županija,imamo više administrativnih jedinica nego najbogatije zemlje svijeta.Jedna Danska ima 5 regija,oko 50 gradova i manje od 100 općina,a mi uz 20 županija,128 gradova,i 428 općina,za plaće tih župana,gradonačelnika,načelnika i dr ide 675 miloina kuna godišnje,i onda vjerujete da će smanjiti plaće.
Za onoliko koliko je Karamarko bio na svom radnom mjestu u Saboru, i 10 kn je previse.
Slika govori sve.. jao si ga nama
Milanovicu ides u zaborav
Farsa ko uvijek..sta ce im placa ionako kad ce krast
Karamarko, je li se hdz ikada financirao novcem izvučenim iz javnih poduzeća? ... i je li taj novac vraćen državi? ...
Place nisu prevelike kad bi bili na poslu. Problem je sto niste. Pa ni ti karamarko. Nemoj smanjiti place vec uvedi radnu obvezu u saboru, a prije toga vrati sve pkace koje si dobio bez da si bio u saboru.
zasto dajete ovom liku medijsku paznju? Pa imaju samo 5 % glasova, i on misli da ce pobijediti? Nek si samo misli.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovo moze bit udica za tupave birace al mi ostali znamo da hadezeovci znaju grabiti provizijama i reketom pa im place ni ne trebaju. U svim opcinama i zupanijama gdje vladaju 25 godina sva poduzeca dobivaju naredbe kojim udrugama i i kojim firmama su duzni dati "donacije"e kako ne bi bilo smjena i otkaza. Obrste tako sve lokal.kase pa jadni nemaju za novorodencad. U Medimurju i Istri ne kradu pa imaju i za bebe i za besplatne udzbenike i za prijevoz ,itd.Tko je branio Kalmeti da daje 1000 € za zadarske bebe ? Jel Rene?