Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 22
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Stišava borbu za pozicije
Povratak na članak

Karamarko: Ne tucite se za liste, rezat ću plaće u Saboru i ministrima!

Prozvani: 
Bošnjaković, Bubić i Galić kritizirani zbog zaostajanja u izbornim zadacima

Komentari 155

LA
Laufer2707
15:24 18.10.2015.

Ovo moze bit udica za tupave birace al mi ostali znamo da hadezeovci znaju grabiti provizijama i reketom pa im place ni ne trebaju. U svim opcinama i zupanijama gdje vladaju 25 godina sva poduzeca dobivaju naredbe kojim udrugama i i kojim firmama su duzni dati "donacije"e kako ne bi bilo smjena i otkaza. Obrste tako sve lokal.kase pa jadni nemaju za novorodencad. U Medimurju i Istri ne kradu pa imaju i za bebe i za besplatne udzbenike i za prijevoz ,itd.Tko je branio Kalmeti da daje 1000 € za zadarske bebe ? Jel Rene?

VL
FI
fiberglas
13:52 18.10.2015.

Znači 99,99% posto članstva bi i dalje samo muzlo, ha? (mislim na sdp-hdz-hns...). Nema tko da vodi ovu napaćenu i izmuženu zemlju. HEJ! Karamarko! Milanoviću! Crkla krava muzara!

VL
Avatar mirica19
mirica19
21:59 18.10.2015.

Samo naprijed, to je ono što će narod najviše cijenit!

VL
IM
IMJI
16:03 18.10.2015.

Ja jednostavno ne razumijem ove ljude koji još uvijek vjeruju i podržavaju HDZ. Mi jednostavno ne možemo na bolje dok god ima ovako naivnih ljudi koji nakon svega još uvijek glasaju za ove kriminalce...

VL
TR
trpinjska
22:36 17.10.2015.

Dok ga Zoka poziva na suceljavanje g. Karamarko radi i iznosi konkretne prijedloge koje ce provesti kao predsjednik Vlade. Sretno i da sve zamisljeno i predstavljeno ostvarite!!

VL
Avatar XPBAT XPBOJ€ XOPBAT
XPBAT XPBOJ€ XOPBAT
18:42 17.10.2015.

I kaže to onaj koji je 4. godine uredno primao Saborsku plaću za svoj nerad kao svijetli primjer kako do kruha bez motike.

VL
PI
pinokio68
19:56 17.10.2015.

Udbas karamutavi i falsifikator + ratni zlocinac iz livna.Po pisanju BiH medija podignuta optuznica protiv ovog diplomca.Koja je to ekipa pljackasa, udbasa, ratni zlocinaca i lazljivica.

VL
DU
Deleted user
11:34 18.10.2015.

Što se tiče sabora, tu se slažem, Zastupnici bi trebali imati 1,5 * prosječnu hrvatsku plaću. Što se tiče ministara, ne. Rekli su stručnost, sposobnost i ..... gdje će naći ljude, od kojih očekujemo odgovornost, da rade za ništa?

VL
Avatar -HLEBINAC-
-HLEBINAC-
07:06 18.10.2015.

LUSTRACIJA odmah u prvih 100 dana a ostalo potom !!!!!

VL
Avatar mirica19
mirica19
21:59 18.10.2015.

Ma bravo, jedino od HDZa to možemo čuti.

VL
JB
juraj.borich123
18:08 18.10.2015.

HDZ je autohtona hrvatska politička baština stvorena od naroda za narod i narod ga se nikada neće odreći. Kada su zaribali, izgubili su izbore i to s pravom, a sada su se vratili jači nego ikad. Mnogi imaju poteškoća sa shvačanjem toga, no HDZ je više od gospodarskog programa ili šefa stranke, HDZ je jedina politička opcija koja u fokus stavlja Hrvatske interese. Oni koji se ne identificiraju sa hrvatstvom, koji misle da je domoljublje negativna pojava i koji smatraju da je nebitno jesmo li hrvati ili nismo nikada neće podržavati HDZ, no danas je takvih sve manje i manje.

VL
Avatar BabaJaga
BabaJaga
18:31 17.10.2015.

A kao on će snizit plaće. Koji proziran spin. Što se njega tiče ni je zaslužio ni kunu za prošlu godinu koliko je radio u saboru.

VL
DR
dravskimornar
17:41 17.10.2015.

Smanjiti plaće,možda kad na k....cu naraste nokat.S druge strane,Manolo46,ako nisi primjetio,otkad je Manolić rekao za "budućeg"premijera da je radio za UDBU,nitko iz HDZ-a više ne spominje lustraciju. 25 godina govore o smanjenju plaća,smanjenju administracije,a i jedni i drugi ne želele rezati županije.Turbo mala Hrvatska ima 20 županija,imamo više administrativnih jedinica nego najbogatije zemlje svijeta.Jedna Danska ima 5 regija,oko 50 gradova i manje od 100 općina,a mi uz 20 županija,128 gradova,i 428 općina,za plaće tih župana,gradonačelnika,načelnika i dr ide 675 miloina kuna godišnje,i onda vjerujete da će smanjiti plaće.

VL
PO
porezni.obveznik
18:37 17.10.2015.

Za onoliko koliko je Karamarko bio na svom radnom mjestu u Saboru, i 10 kn je previse.

VL
HL
HDZ_lopovi
19:19 17.10.2015.

Slika govori sve.. jao si ga nama

VL
TR
trpinjska
22:42 17.10.2015.

Milanovicu ides u zaborav

VL
HL
HDZ_lopovi
15:38 17.10.2015.

Farsa ko uvijek..sta ce im placa ionako kad ce krast

VL
DU
Deleted user
15:22 17.10.2015.

Karamarko, je li se hdz ikada financirao novcem izvučenim iz javnih poduzeća? ... i je li taj novac vraćen državi? ...

VL
MA
marex10
20:33 17.10.2015.

Place nisu prevelike kad bi bili na poslu. Problem je sto niste. Pa ni ti karamarko. Nemoj smanjiti place vec uvedi radnu obvezu u saboru, a prije toga vrati sve pkace koje si dobio bez da si bio u saboru.

VL
GF
gfrancic
18:57 17.10.2015.

zasto dajete ovom liku medijsku paznju? Pa imaju samo 5 % glasova, i on misli da ce pobijediti? Nek si samo misli.

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.