Svađa na vrhuncu: Olujni vikend na relaciji Milanović – Linić
Premijer drži da Linić podmeće ravnateljici Porezne uprave
Komentari 117
Nadajte se zlobnici, samo se nadajte. To što vi zovete sukob, to vam je ono što se zove "demokracija" (vladavina naroda) nikada niste htjeli naučiti što je to. Sada, kada vam SDP zorno pokazuje da svi imaju pravo na mišljenje, a ne samo oni nas koje vas vaše gazde upute.___Nikad robom!___SDP je opozicija i kada je na vlasti!___ Tako i treba biti!___ NE nadajte se povratku na staro. Bez obzira tko će u budućnosti doći na vlast, neće se više moći KRADEZE-ovski ponašati, nego će baštiniti tekovine revolucije koju je pokrenuo SDP. Muda desničarska su davno suha.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kaže Slavonac Vrijeme je da HDZ preuzme vlast..Haloooo dobro jutro..pamti li tko još lopovluke kriminal i sveopću otimačinu HDZ-a...čini mi se da ona SVAKI NAROD IMA VLAST KAKVU ZASLUŽUJE najbolje vidljiva u Lijepoj našoj "bananici".