Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 60
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
sukob u vladi
Povratak na članak

Svađa na vrhuncu: Olujni vikend na relaciji Milanović – Linić

Premijer drži da Linić podmeće ravnateljici Porezne uprave

Komentari 117

Avatar gricko101
gricko101
15:42 29.04.2014.

U vrijeme slučaja Šegon, očekivao sam da ministar da ostavku, ili barem da ga premijer smijeni. Nakon toga dolazi afera sa Marinom Lovrić-Mertzel u kojoj su svi upleteni i čudi me kako je stranka čista ako su članovi naj užegeg predsjedništva kriminalci. Onda je tu još i Vukovarski gradonačelnik Sabo koji je još i naj čistiji od njih. Ne branim HDZ, ali ako su njima uspjeli dokazati kriminal, onda ne vidim kojom se magijom sadašnja protuhrvatska vlast uspjeva očistiti ili su oni čisti samo zato što tako kažu : `Mi smo čistiji i poštenijiod njih` ??? Sukob je neizbježan a premijer neodlučan jer nije imao viziju nego je diletant. Nisam za SDP, ali sam se na početku vladavine ovih ponadao da će biti onako kako su govorili, ali su prevarili i slagali što im niti ja kao branitelj niti kao obični čovjek mogu oprostiti !

VL
AR
argonaut11
20:28 29.04.2014.

Prilično je diskutabilno tko tu komu spušta...dali je netko smjestio zeki rodžeru ili je netko smjestio crvenkapici skoro da i nije važno jer drug zoka znade da mu oni najortodoksniji skojevci iz riječke podružnice rade o glavi.Savjetujem drugu zoki daa iz partije izbaci linića,komadinu,oberstnela,jovanovića i udbašku jezgru a zatim raspusti cijelu riječku ćeliju,raspusti vladu te raspiše nove izbore.Druže zoka samo tako ćeš u hrvatsku povijest ući kao osoba koja je uz hrpetine antidržavnih i antinarodnih mjera donio i jednu dobru za cijelu RH.

VL
CR
crop
14:42 29.04.2014.

važno ih je samo često mijenjati...svake 4 godine je premalo....trebamo probiti led jednom i izboriti kao narod prijevremene izbore i tako stalno. ko talijani. da nas barem ne živciraju jedne te iste face

VL
DU
Deleted user
14:24 29.04.2014.

Najveća sreća za sve građane Hrvatske uključujući i Hrvate biti će kada se ovi likovi pobiju međusobno.

VL
MS
MSKoRIsnik
13:01 29.04.2014.

Koje su ovo nebulozne, oni ne mogu zaroniti svoje taštine dok je toliko mladih nezaposleno i kriza traje toliko dugo! Pa ima li ovome Apsurdistani kraja u oovoj državi! Oni će nam ostaviti samo spaljenu zemlju! Sramota, ekonomija nam je bolje funkcionirala prije deset godina nego sada! Do kada više ovako! Izbori odmah, najkasnije u svibnju nakon Europskih jer ovo više nije smiješno a Linić nas samoi zadužuje! Tko će vtratiti sve to? Narod! Napaćen i osiromašen???

VL
BA
balic
14:11 29.04.2014.

hahahah Linic je prvi koji uvijek strada kod nemilog premijera... sad se brani Smiljanic ,prije nje Merzel pa Sabo .kad se sjetim kako je reagirao kad je cuo za sto se Saboa tereti a on s visoka nema sanse daa ista bude ne vjerujem ,a onda dize ruke od njega... sad dize od ministar financija nekad bi covjek stvarno morao imat sazaljenja sa Sdp.ima.dodje mi ga zao ,ozbiljno nezahvalan posao svi udaramo po njemu ..ali i on po nama .

VL
A9
AAA-999
16:48 29.04.2014.

Vlada namjerno uništava Hrvatsku. Vesna Pusić kao ministrica vanjskih poslova "nema vremena" primiti njemačkoga ministra gospodarstva, koji želi razgovarati o o investicijama u Hrvatskoj. Milanovićeva Vlada, u suradnji s Josipovićem, čini sve da se Hrvatska ne odlijepi od "regije". Svakogkog mjeseca u EU-ov proračun uplaćujemo 300 milijuna kuna, a do sada nismo povukli ni kune. To je namjerno uništavanje države.

VL
Avatar bosanac1951
bosanac1951
13:27 29.04.2014.

Pa neka odu odmah u ropotarnicu povijesti.....Uništili su HR....Dosadili su i Bogu i vragu.....Gdje si bio nigdje, šta si radio ništa.................

VL
Avatar Carrera
Carrera
15:48 29.04.2014.

sdp se raspada iznutra...napokon...

VL
BA
bakulušić
13:12 29.04.2014.

Kada su dalmatinski partizani,od kojih potiču i Josipović i Milanović,zajedno sa Crnogorcima "oslobađali" Hercegovinu,i u Ljubuškom izdavali nove osobne dokumente,jednoj baki rekli: "Baba,evo ti nova lična karta,dobro čuvaj,vrijedi pet godina!" Na to im je baka rekla: "A,pa nećete vi takoo dugo?" Zeznula se baka. Zato, oprez u prognozama! Žilava je to sorta.Nešto poput peronospore ili ambrozije...

VL
BS
bstrabi2
13:25 29.04.2014.

Kolko Milanoviću treba?Da svati da kraj njega sjede .Oni koji če ga zakopat.Nije ona ženska kriva.Nego Linić.Jer koj je to poredu.Koja ima prljave ruke?I zar je Milanović sljep?Da nevidi što mu Linić,Gčić i Pusićka spremaju.I zašto je Linić nedodirljivi?I šta radi sada USKOK.Zato je došao Bajić u uskok.Da Linić radi što hoće....

VL
ZA
Zagorakis
14:22 29.04.2014.

Ama baš nikakva korist od partije

VL
BA
balic
14:42 29.04.2014.

@A7i baba ^-------------------------^ Ozbiljno te pitam sad i nikad i nikad vise ,cime je to premijer zasluzio dobit sansu a Linic ne ,sta je premijer za pohvalu u dve i pol godine njegova mandata napravio,kakv je njegov odnos prema gradjanimadnos prema gradjanima i koliko je on spreman izaci u susret gradjanima bolje recno imati razumjevanje za sve njihove nevolje i nedace koje su proizasle iz prijasnje vlade, ali i koje su produbljene od strane ove vlade i koliko je spreman preuzeti odvogornost za neuspjeh svoje vlade i ministara ,a da ne upire u druge.. Ja osobno mislim i uvjeren sam ,da za njihovu samodopadnost i nesposobnost nije samo oporba kriva.. Ne tece rijeka uzvodno nego nizvodno...

VL
Avatar una12
una12
14:45 29.04.2014.

Postenije bi bilo da kazu narodu da ne znaju dalje i odustanu od vlasti.

VL
SL
sly7
14:49 29.04.2014.

nadam se samo da kad izgube sad na izborima za eu parlament da nece puknit ko kokice i svoju frustraciju prenijet na građane sa novim porezima i sl. nego da ce barem nesto dostojanstveno napravit, povući se i otići..

VL
Avatar deziderij
deziderij
17:09 29.04.2014.

A opet kada bilo koga od njih upitate za odnose unutar SDP-a odgovor je uvijek isti. Uvijek lažu kako su odnosi i više nego dobri, kako harmonija vlada na svakom koraku i samo što ne teče med i mlijeko a svi vidimo da je car gol. Kakvi su to ljudi ?

VL
PI
pismeni
19:21 29.04.2014.

Ova vlada nikako da shvati da se ništa neće riješiti samo od sebe. Turizam donosi 7.000.000.000,00 €, plina imamo dovoljno iz vlastitih izvora, hidrocentrale rade cca 300 dana u godini punim kapacitetom i proizvode kw stuje po 0,35kn, a mi potićemo solarne panele po 4,00 kn za 1 kw. Znaći da imamo zavidnu deviznu likvidnost, imamo jeftinu energiju za kućanstva i privredu, pa se pitam tko vodi ovu zemlju?

VL
06
0605
19:26 29.04.2014.

Kad krene nizbrdo, ne zna se zaustaviti. A krenulo je :)

VL
Avatar XXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXX
22:33 29.04.2014.

ma tko ih sisa .............................

VL
KI
kikanić
07:27 30.04.2014.

Kakva država! Županica u zatvoru,ministar se zadužuje,agnostik kod Pape, Predivno , pa tko nebi poželio uložiti kapital u lijepu našu.

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.